Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Hodelskiego"?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa obszaru chronionego krajobrazu pochodzi od miejscowości Chodel, rzeki Chodelki i Kotliny Chodelskiej, skąd więc redaktorze "Hodelski"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten obszar zajmuje działkę skarżącego czy nie? A może tam są jakieś skarby ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nam piaski luźne, gliniaste itp. ale o skale osadowej pod nazwą piach nigdy nie słyszałam. Może by Pan redaktor się poduczył z tematyki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że "oburzony" któremu nie jest obojętne dobro wspólne jakim jest przyroda -środowisko. Powinien powiadomić: geodetę wojewódzkiego -nadzór celem inwentaryzacji, Wojewódzki Ochronę Środowiska , oraz biegłego dendrologa, Samorządowe Kolegium Odwoławcze . Rejonowa Izbę Obrachunkową . Okręgowa Prokuraturę w aspekcie 231,181 KK i na koniec. CBA Bo wójt tego nie wyjaśni bo z tego czerpie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu w tekście Pana Redaktora błąd ortograficzny!!! Napisał Pan: "Hodelskiego". Winno być "Chodelskiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że "oburzony" któremu nie jest obojętne dobro wspólne jakim jest przyroda -środowisko. Powinien powiadomić: geodetę wojewódzkiego -nadzór celem inwentaryzacji, Wojewódzki Ochronę Środowiska , oraz biegłego dendrologa, Samorządowe Kolegium Odwoławcze . Rejonowa Izbę Obrachunkową . Okręgowa Prokuraturę w aspekcie 231,181 KK i na koniec. CBA Bo wójt tego nie wyjaśni bo z tego czerpie.....
CBA narazie ma dużo pracy wewnątrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...