Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diagnosta za darmo sprawdzi twój samochód. Zapłaci starostwo

Utworzony przez pl., 21 października 2009 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Super pomysł,a kiedy taka akcja będzie w innych miastach naszego regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proszę o odpowiedź na pytanie - ile, komu i za co zapłaci starostwo???!!! Takie akcje organizował automobilklub chełmski od kilku lat i nikt nigdy stacjom za to nie płacił- robiły to w ramach swojej promocji. Czyżby starostwo płaciło za coś za co nie powinno???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 1 czy 2% wypadków w Polsce jest wynikiem złego stanu technicznego pojazdu. Żadna to łaska ze strony policji, że nie dadzą mandatu - to wynika z ustawy a nie ich dobrej woli. Ten przystojny mężczyzna to mechanik a nie diagnosta - diagnosta na stacji kontroli nie może kręcić kluczami - ma sprawdzać a nie naprawiać. Chwała za pomysł, może chociaż oświetlenie pojazdów się poprawi bo teraz 3/4 samochodów na drodze oślepia źle zamontowanymi żarówkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem?? Kto zapłaci za tę usługę?? Mnie wydaje się, że PODATNIK. No chyba, że ktoś ze starostwa ze swojej pensji... Dla mnie to żadna łaska - najpierw zabiorą a potem małą część oddadzą (z łaską) Proszę się nad tym zastanowić - obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NA TO LENIWE STAROSTWO LUBELSKIE???MOŻE TEŻ BY DOGADAŁO SIĘ Z KILKOMA STACJAMI W RÓŻNYCH PUNKTACH MIASTA BY KIEROWCY MOGLI PRZED ZIMĄ ZA DARMO SPRAWDZIĆ ZAWIESZENIE, HAMULCE??? JEŻDŻĄC PO NASZYCH WERTEPACH LUBLINA PRZEPRASZAM DROGACH TO I CZOŁG BY URWAŁ GĄSIENICE,CHA.CHA!!PEWNIE NIE BO PO CO,JESZCZE BY SIĘ CHŁOPAKI NAPRACOWALI!!, ...NASZE STAROSTWO PODOBNIE JAK RESZTA BANDY URZĘDNICZEJ UMIE TYLKO KARY WALIĆ I NOWE PODATKI WPROWADZAĆ!!WSTYD I TYLE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom to nigdy nie dogodzi ... dają coś darmo , dla bezpieczeństwa ... żle!!!!!! ... nie dają jeszcze gorzej... ... są tacy , którym nikt nie dogodzi!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to za takie niby przeglady płaci Starostwo i komu ??? Bo diagnoście napewno nie zapłaci , nie zatrudnia go no chyba że szefowi firmy zapłaci . Przezyłem takie akcje przed zimą tamtego roku i nie zauwazyłem by mi zapłacono choć złotówkę wiecej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Chełmie dokładnie gdzie mogę zrobić to badanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
A w Chełmie dokładnie gdzie mogę zrobić to badanie?
A przeczytałeś artykuł ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...