Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo przykra wiadomośc- jednak szpital puławski nie cieszy sie dobra opinią jesli chodzi o wyleczalnośc, nie wiem od czego to zależy .... może tu życie ludzkie jest mnie warte?czy może brak umiejętności i wiedzy ? ja boje sie tego szpitala jak ognia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam lpu to przychodzi mi na myśl scena z "Noce i Dnie" i okrzyk folwarcznej baby: Ludzie chowajta się doktory jadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ten wirus to nie grypa, jak niektórzy starają się przekonywać. We Włoszech umiera codziennie 500-600 osób. Podobnie zaczyna się robić w Hiszpani i Francji. Niestety u Nas ta epidemia dopiero się rozwija. Za miesiąc będzie dużo, dużo gorzej. Wszystkie dane na to wskazują. Mam nadzieję, że rządzący pójdą w końcu po rozum do głowy i przełożą wybory, bo wtedy to już tej epidemii nie zatrzymamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam wybrać się do jednego z włoskich albo hiszpańskich szpitali; tam jest opieka na światowym poziomie zwalczająca w 100% wirusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przykra wiadomośc- jednak szpital puławski nie cieszy sie dobra opinią jesli chodzi o wyleczalnośc, nie wiem od czego to zależy .... może tu życie ludzkie jest mnie warte?czy może brak umiejętności i wiedzy ? ja boje sie tego szpitala jak ognia !!!
 ale trzeba mieć siano zamiast mózgu żeby pisać takie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o szpitalach szkoda komentować jak cię nie wyleczą to złapiesz sepsę lub inne dziadostwo jak ta ś.p. kobieta z Łańcuta. Ale o co tu chodzi Minister Zdrówko, straszy zamyka w domach nawet zdrowych, GIS łapie Policją, a tu...ciężka niewydolność oddechowa, zabiera zwykła karetka, kładą na zwykły oddział niezakaźny...po drodze zaraża personel, pacjentów..karetka dalej woziła ludzi??a szpital dalej tam jak niby nic działa.. O co tu chodzi?, chory człowiek, objawy koronowirusa na 50% jeśli nie grypa, żadnej izolacji, zwykła karetka, SOR, szpital. Co na to Sanepid i procedury? Prokuratura? Kto sprowadza zagrożenie na zdrowie innych osób.... Rozumiem, że beztrostka, głupota można trzec, paranoja nawet. Rozumiem, że z karetki nie znali się na objawach, ale w szpitalu?? Położyli na zwykły oddział bez izolacji i testów. Albo te testy figa warte, albo żadna to walka z epidemią przez medyków, a ludzi zamyka się w domach bez jedzenia, pieniędzy..i karze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że rząd od grudnia prawie nic do marca nie zrobił by to nie wjechało, to sam wirus potwierdzi, pokazano w tv jakieś papierki, władcy jeździli na narty, zamknięto granice jak już był wirus w kraju. Ksiądz to jedna z ofiar tego, że nie robiono nic, przez długi czas. Tv pokazuje, że tiry przejeżdżają granice bez kontroli, a co z kierowcą w środku, jego rodziną mają kwarantannę na stałe??? Rozumiem, że te tiry to koamici prowadzą?? Nie ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R+I+P!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przykra wiadomośc- jednak szpital puławski nie cieszy sie dobra opinią jesli chodzi o wyleczalnośc, nie wiem od czego to zależy .... może tu życie ludzkie jest mnie warte?czy może brak umiejętności i wiedzy ? ja boje sie tego szpitala jak ognia !!!
ale trzeba mieć siano zamiast mózgu żeby pisać takie komentarze
 hehhehee-- dziękuję za diagnozę -- oj żebyś wiedział/a/  co jeszcze mam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przykra wiadomośc- jednak szpital puławski nie cieszy sie dobra opinią jesli chodzi o wyleczalnośc, nie wiem od czego to zależy .... może tu życie ludzkie jest mnie warte?czy może brak umiejętności i wiedzy ? ja boje sie tego szpitala jak ognia !!!
ale trzeba mieć siano zamiast mózgu żeby pisać takie komentarze
hehhehee-- dziękuję za diagnozę -- oj żebyś wiedział/a/  co jeszcze mam  
 zapewne koronawirusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 18 zmarl drugi siadz z Parafi w Trzcinicy CZEMU W TV NIC NIE MOWIA!! SPRAWDZCIE NA STRONIE PARAFI TRZCINICA POWIAT JASIELSKI W TV NIE MOWIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...