Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pies psu wilkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiwa napisał:
Pięknie. Wczoraj psy zagryzły 5 letnie dziecko
Ano właśnie. A wiecie co ci deb***e od "praw zwierząt" ostatnio wymyślili? Że psów nie wolno trzymać na łańcuchach! Tak, mi też ciężko uwierzyć że ktoś może mieć takie pomysły, ale to autentyczne stanowisko siakiejś ichniej organizacji. W skrócie: oni ciężko pracują nad zwiększeniem liczby dzieci zagryzanych przez psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert bezmózgich tępaków w najlepsze trwa! ludzie! co wy w ogóle piszecie. artykuł jest o znęcaniu się nad zwierzętami a wy szukacie dziury w całym, że straż dla zwierząt to jakieś bawienie się w tytuły i inne duperele. póki co, jest to organizacja która utrzymuje się tylko z dobrowolnych składek. kto chce, daje a kto nie chce, nie daje! jeśli was tak to razi, załóżcie swoją własną organizację idiotów i zbierajcie składki wystawiając puszki w miejscach publicznych! po co piszecie o zamarzniętych ludziach bezdomnych? czytajcie ze zrozumieniem! zresztą w mediach wciąż słyszy się jak straż miejska, policja przeczesuje zakamarki, zabiera bezdomnych do noclegowni i próbuje ratować wszystkich ale nie wszyscy chcą tej pomocy! po co piszecie o 5 letnim dziecku zagryzionym przez psy? czy ten pies z łańcucha zagryzł te dziecko? wydawałoby się, że poziom głupoty już dawno osiągnął apogeum ale czytając wasze posty, strach człowieka ogarnia, że to nie koniec! a co do tego psiaka i jego pana policjanta. gość jest stróżem prawa, a prawo mówi że zwierze nie jest rzeczą i trzeba o nie dbać a nie znęcać się. jeśli znęca się, łamie prawo, stróż prawa łamie prawo a więc powinien ponieść za to konsekwencje a pisanie że po wsiach pełno burków na łańcuchach jest tylko idiotycznym argumentem bo to tylko świadczy że wszyscy łamią prawo a policja która ma łapać takich zwyrodnialców, przyzwala na ten proceder bo sama jak widać łamie prawo! ps- dla myślących w sposób ograniczony, mam na myśli psa na łańcuchu jedno metrowym, przez co nawet nie może polizać się pod ogonem! to jest chore. mam na myśli dawanie pustego garnka do jedzenia, mam na myśli nie dawanie wody przez całe dni, mam na myśli budę z niewbitymi gwoździami i wiele podobnych przypadków. to jest chore i to trzeba tępić! zresztą po to człowiek ma rozum aby z niego korzystał! jeśli tego nie rozumiecie, poszukajcie gałęzi, przerębla i nie zostawiajcie śladu po sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założyć mu te szelki z łańcucha i do budy przywiązać. Na wsi nie szanuje sie zwierząt od pokoleń ale to nie powód aby sie znęcać. No ale jaki masz stosunek do zwierząt taki i do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszko napisał:
jak mozna byc tak nieczula kurrwa, zeby historie o meczonym zwierzeciu i tym, ze ktos zwrocil na to uwage, podsumowywac tekstami w stylu "ludzie umieraja, a o psa tyle krzyku". zycze wam smierci w dlugich meczarniach, smieci.
gadzam sie w 100 %. A tych oszołomów jak mietek powinno sie przywiazac łańcuchem i co godzine napier***ać po ryju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
założyć mu te szelki z łańcucha i do budy przywiązać. Na wsi nie szanuje sie zwierząt od pokoleń ale to nie powód aby sie znęcać. No ale jaki masz stosunek do zwierząt taki i do ludzi.
dobrze powiedziane! u nas panuje taki pogląd, że jak na wsi tak się dzieje to tak musi być i wara jakimkolwiek zmianom! a powinno być tak, że tych wszystkich co to wieszają psy na jedno metrowych łańcuchach, powinni tępić jak zarazę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owczarek, albo nawet pudelek na 36 m2 na LSM to ma raj prawda ekolodzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
koncert bezmózgich tępaków w najlepsze trwa![/quote] W rzeczy samej - bez przerwy jęczą w mediach jak to "koffanym źwieziątkom" źle.
ludzie! co wy w ogóle piszecie. artykuł jest o znęcaniu się nad zwierzętami a wy szukacie dziury w całym[/quote] Owszem, artykuł JEST manipulacją doszukującą się problemów tam gdzie ich nie ma, tyle że niektórzy mają swój rozum i tego nie kupują.
że straż dla zwierząt to jakieś bawienie się w tytuły i inne duperele. póki co, jest to organizacja która utrzymuje się tylko z dobrowolnych składek. kto chce, daje a kto nie chce, nie daje!
To samo wcześniej napisałem. Ale wypowiedzi różnych osób (m.in. wcześniej w tym wątku) wskazują na to że członkowie tej organizacji stanowią jednak problem, a mianowicie łamią prawo wchodząc bez zgody właściciela na jego prywatny i ogrodzony teren. [quote]po co piszecie o zamarzniętych ludziach bezdomnych?
Po to żeby przywrócić właściwe proporcje. Bo medialna histeria o "znęcaniu się nad zwierzętami" osiągnęła już takie rozmiary że wielu zdaje się już zapominać że człowiek jest jednak ważniejszy niż pies. [quote]po co piszecie o 5 letnim dziecku zagryzionym przez psy? czy ten pies z łańcucha zagryzł te dziecko?
Zapewne nie. Ale masowe spuszczanie psów z łańcuchów z pewnością znacząco zwiększy liczbę zagryzanych dzieci, to po prostu elementarna statystyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do tego psiaka i jego pana policjanta. gość jest stróżem prawa, a prawo mówi że zwierze nie jest rzeczą i trzeba o nie dbać a nie znęcać się. jeśli znęca się, łamie prawo, stróż prawa łamie prawo a więc powinien ponieść za to konsekwencje a pisanie że po wsiach pełno burków na łańcuchach jest tylko idiotycznym argumentem bo to tylko świadczy że wszyscy łamią prawo a policja która ma łapać takich zwyrodnialców, przyzwala na ten proceder bo sama jak widać łamie prawo![/quote] No i po co takie prawo? Prawo którego nie przestrzega większość tych których ono dotyczy, prawo którego nawet policja nie traktuje poważnie. Przecież takie przepisy tylko ośmieszają cały system prawny.
zresztą po to człowiek ma rozum aby z niego korzystał!
Ja mam, i dzięki temu nie dam się nabrać na waszą propagandę. [quote]jeśli tego nie rozumiecie, poszukajcie gałęzi, przerębla i nie zostawiajcie śladu po sobie
A tu widzimy doskonały przykład tego jaki stosunek do LUDZI mają ci szlachetni miłośnicy zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hycel napisał:
nie lepiej niż marznących,głodnych i chorych bezdomnych.
Masz na myśli tych pijaczków, którzy trzęsą się pod każdym sklepem żeby im dołożyć na flaszkę? Nikt im nie bronił skończyć szkół i pójść do dobrze płatnej pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale żeby pies psa źle traktował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś napisał:
W rzeczy samej - bez przerwy jęczą w mediach jak to "koffanym źwieziątkom" źle. Owszem, artykuł JEST manipulacją doszukującą się problemów tam gdzie ich nie ma, tyle że niektórzy mają swój rozum i tego nie kupują. To samo wcześniej napisałem. Ale wypowiedzi różnych osób (m.in. wcześniej w tym wątku) wskazują na to że członkowie tej organizacji stanowią jednak problem, a mianowicie łamią prawo wchodząc bez zgody właściciela na jego prywatny i ogrodzony teren. Po to żeby przywrócić właściwe proporcje. Bo medialna histeria o "znęcaniu się nad zwierzętami" osiągnęła już takie rozmiary że wielu zdaje się już zapominać że człowiek jest jednak ważniejszy niż pies. Zapewne nie. Ale masowe spuszczanie psów z łańcuchów z pewnością znacząco zwiększy liczbę zagryzanych dzieci, to po prostu elementarna statystyka.
"Owszem, artykuł JEST manipulacją doszukującą się problemów tam gdzie ich nie ma, tyle że niektórzy mają swój rozum i tego nie kupują." no no. ładnie wypunktowane, jestem pod wrażeniem. Jak dla mnie artykuł jest słuszny, pokazuje jak ludzie którzy powinni myśleć, traktują zwierzęta. tutaj mamy jednak większy problem, bo policjanta, który sam nie przestrzega prawa. jeśli on nie przestrzega, to inni też nie będą. policja jak i cały wymiar sprawiedliwości ma za zadanie działać prewencyjnie ale i też edukacyjnie. przepraszam bardzo, ale taki policjant który sam łamie prawo, nie jest dobrym wzorem do naśladowania. "To samo wcześniej napisałem. Ale wypowiedzi różnych osób (m.in. wcześniej w tym wątku) wskazują na to że członkowie tej organizacji stanowią jednak problem, a mianowicie łamią prawo wchodząc bez zgody właściciela na jego prywatny i ogrodzony teren." teren nie był ogrodzony, właściciel mieszkał w bloku na ostatnim piętrze, nikt tam się nie pakował za drzwi, zapukali i rozmawiali przez drzwi. nie wiem skąd u Ciebie przeświadczenie, że ktoś złamał prawo "Po to żeby przywrócić właściwe proporcje. Bo medialna histeria o "znęcaniu się nad zwierzętami" osiągnęła już takie rozmiary że wielu zdaje się już zapominać że człowiek jest jednak ważniejszy niż pies." No wybacz bardzo ale kiedy się słyszy, że trzech idiotów przywiązuje psa do samochodu i go ciągnie dotąd aż mu się głowa urwie, jak dla mnie to temat może nie na pierwszą stronę gazety ale zasługuje na zapoznanie się. tym bardziej, że jeśli ktoś takie coś robi zwierzęciu, morduje ze szczególnym okrucieństwem, to świadczy to tylko o tym że ta osoba jest troszkę "inna" i co jak co, pewnego dnia może zagrozić innemu człowiekowi. masz rację, ostatnio dużo było o zwierzaczkach w mediach ale sam też przyznaj, że takich przypadków bestialstwa jak ostatnio, dawno nie było ujawnianych, no chyba że dla Ciebie to normalka urywać psu głowę, czy wprowadzać psa na tory kolejowe, to by zmieniło postać rzeczy "Zapewne nie. Ale masowe spuszczanie psów z łańcuchów z pewnością znacząco zwiększy liczbę zagryzanych dzieci, to po prostu elementarna statystyka." ja nie napisałem ani razu o spuszczaniu masowym psów. ani razu! wpierw cieszyłem się, że ktoś tak drobiazgowo przeanalizował mój tekst ale widać myliłem się. ja wprost napisałem bodajże w ostatniej części, że łańcuchy jedno metrowe, brak miski z wodą, brak miski z jedzeniem czy budy zbite byle jak z desek gdzie gwoździe sobie wesoło wystają, to jest właśnie to na co jest powszechne przyzwolenie na wsi, a jak na wsi tak jest to nie ma co szukać problemów tam gdzie ich nie ma! zresztą, pomyśl i sam powiedz, co innego pies na łańcuchu kilkumetrowym, z miską pełną jedzenia, który ma gdzie się schować w czasie mrozu, deszczu a co innego taki pies jak ten policjanta. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i po co takie prawo? Prawo którego nie przestrzega większość tych których ono dotyczy, prawo którego nawet policja nie traktuje poważnie. Przecież takie przepisy tylko ośmieszają cały system prawny. Ja mam, i dzięki temu nie dam się nabrać na waszą propagandę. A tu widzimy doskonały przykład tego jaki stosunek do LUDZI mają ci szlachetni miłośnicy zwierząt.
człowiek ma po to rozum, żeby z niego korzystał. jeśli Ty korzystasz i uważasz, że Tobie się wszystko należy i nic nie musisz dawać w zamian, szkoda. Masz rację, jestem miłośnikiem zwierząt, nie żadnym zielonym i innym ekologiem. po prostu lubię zwierzaki i nie rozumie jak można robić to co ostatnio tak głośno jest mówione w mediach! żyjemy w cywilizowanym kraju, gdzie są jakieś normy, jakieś prawa, zwierzęta nawet mają te prawa i co? i co z tego wynika, ano to, że i tak ze zwierzęciem można wszystko zrobić, bo to tylko głupie zwierzę i nie czuje a jeśli nawet czuje, to będzie tym bardziej śmiesznie, bo jak można inaczej wytłumaczyć to co ci kolesie zrobili z psem przywiązanym do samochodu. sam przyznaj, miałbyś jakiś szacunek do nich, czy okazałbyś jakieś uczucie do tego psa zabitego? no chyba, że dla Ciebie to był bomba pomysł ale wtedy ta dyskusja mija się z celem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant martwi się tylko o swoją michę!Sam ma bardzo duże gabaryty i nie przejmował się własnym, wychudzonym, zaniedbanym psem! Postawa godna policjanta! Nawet nie ma odwagi i honoru wypowiedzieć się na ten temat. A i tak każdy wie o kogo chodzi. Stróż prawa łapiący tylko pijanych na rowerze. Tak traktować żywą istotę W samym centrum, pod drzwiami posterunku WSTYD i HAŃBA DLA POLICJI!!!!! Podrobić książeczkę innego psa - godne naśladowania naprawdę!!!!! Policjant i jego żona powinni ponieść karę za to co zrobili temu biednemu pieskowi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant martwi się tylko o swoją michę!Sam ma bardzo duże gabaryty i nie przejmował się własnym, wychudzonym, zaniedbanym psem! Postawa godna policjanta! Nawet nie ma odwagi i honoru wypowiedzieć się na ten temat. A i tak każdy wie o kogo chodzi. Stróż prawa łapiący tylko pijanych na rowerze. Tak traktować żywą istotę W samym centrum, pod drzwiami posterunku WSTYD i HAŃBA DLA POLICJI!!!!! Podrobić książeczkę innego psa - godne naśladowania naprawdę!!!!! Policjant i jego żona powinni ponieść karę za to co zrobili temu biednemu pieskowi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo p. Małysz i Straż Miejska, obok mnie też mieszka podobny policjant, tylko pies już się przestał męczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa że go znam osobiście i to dość dobrze i powiem tyle jaki stosunek do zwierząt taki intelekt i wrażliwość w tym przypadku oczywiście. Nie znam osobiście policjanta, który jest dobrym człowiekiem prywatnie. Jak można w ogóle być dobrym człowiekiem nie mając szacunku do zwierząt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies sie znudził , wczoraj w sklepie widziałem 2 ogłoszenia oddam wilczura jeden 6 lat a drugi trochę mniej. Co ten pies sobie pomyśli, dorastał w rodzinie a tera won, a może zaczął chorować litera z won do ludzi , a jak nikt nie weźmie to sie wyrzuci i weźmie nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wiekszosc pracujacych w policji to deb***e bez chonoru, zaklamana i obludna rasa gryzaca sie nawzajem. Polskie bydlo policyjne!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...