Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Pawle. Cóż to za nowe słowo? "Stary zostawił na szycie Giewontu" Dość niefortunnie to wyglądało na głównej stronie Pana gazety.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mega idiota!! i taki oszołom miasto promuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedno słowo mi ciśnie się - palant, a teraz niech zawiesi na swojej szyi koło młyńskie i niech skoczy do najbłębszego zbiornika wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismaki , czyzbyscie nie wiedzieli ze nazwy wlasne piszey z DUZEJ  litery? Rower Jubilat matoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak i tyko burak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam stary 30 letni rower i dużo jeżdżę nim, kto mi da nowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by tez ukarac glupich urzednikow chelmskich i pania Fiszowa za promowanie buraka i smieciarza. Z jakiej racji taki kretyn dostaje nagrody od miasta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przestepca ekologiczny jest z PelO, a prezydent Chelma, ktora go nagradza jest z PZPR, czytaj SLD. I wszystko jasne, jaki pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na  mówi Roland Kurczewicz, pełnomocnik prezydent Agaty Fisz?? Wy buraki lewackie u wladzy jestescie wszyscy do zmiany. Nie dosc ze nie dbacie o miasto. o nowe miejsca pracy, to jeszcze nagradzacie akt wandalizmu haniebny na cala Polske, uwazacie to za promocje Chelma. Wstyd wstyd wstyd!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za rękami z TPN, kto mu zabroni NIEŚĆ rower? To jeszcze mandaty za noszenie zapałek w kieszeni, bo pewnie nie można na szlaku ogniska palić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Tępaki z TPN, kto mu zabroni NIEŚĆ rower? To jeszcze mandaty za noszenie zapałek w kieszeni, bo pewnie nie można na szlaku ogniska palić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przestepca ekologiczny jest z PelO, a prezydent Chelma, ktora go nagradza jest z PZPR, czytaj SLD. I wszystko jasne, jaki pan taki kram.
  a ty pewnie wielki katolik, który żyje po to aby innym dokopywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupotę trzebą piętnować a nie dawać nagrody - tyle szumu o segregacji śmieci a ten zostawil szrota. Czym się różni las od szczytu górskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mega idiota!! i taki oszołom miasto promuje!
to ty promujesz lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie niezbyt mądrze człowiek zrobił, jeśli oczywiście jest to Jego rower. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia! Nie mniej jednak, osoby używające slow wulgarnych, lub uważanych za niegrzeczne powinni nabrać, chociaż odrobinę dystansu do samych siebie! Młody człowiek dokonał wyczynu! Przejechać na dwudziestoletnim złomie całą trasę do Gdańska i z powrotem jest wyczynem nie lada! Zastanawiam się, czy ktoś z „oburzonych” jest w stanie sprostać nie takiemu wyzwaniu, ale o wiele prostszemu. 24 sierpnia odbędzie się bardzo ciekawa impreza rowerowa pod nazwą „Bursztynowa Runda Mierzei Wiślanej”! Raptem cos więcej niż 96 km do przejechania. Jesteście tacy „hop do przodu” to weźcie udział i pokażcie, na co Was jest stać! Najłatwiej pomstować na ludzi wyróżniających się fantazją i zapałem, bez względu na motywy podjętych działań. Ja właśnie jadę z grupą siedemnastu osób na Mierzeję celem wzięcia udziału w zabawie skupiającej setki fantastów jazdy na rowerach! Wszystkich namawiam do sprobowania wlasnych sil....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie niezbyt mądrze człowiek zrobił, jeśli oczywiście jest to Jego rower. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia! Nie mniej jednak, osoby używające slow wulgarnych, lub uważanych za niegrzeczne powinni nabrać, chociaż odrobinę dystansu do samych siebie! Młody człowiek dokonał wyczynu! Przejechać na dwudziestoletnim złomie całą trasę do Gdańska i z powrotem jest wyczynem nie lada! Zastanawiam się, czy ktoś z „oburzonych” jest w stanie sprostać nie takiemu wyzwaniu, ale o wiele prostszemu. 24 sierpnia odbędzie się bardzo ciekawa impreza rowerowa pod nazwą „Bursztynowa Runda Mierzei Wiślanej”! Raptem cos więcej niż 96 km do przejechania. Jesteście tacy „hop do przodu” to weźcie udział i pokażcie, na co Was jest stać! Najłatwiej pomstować na ludzi wyróżniających się fantazją i zapałem, bez względu na motywy podjętych działań. Ja właśnie jadę z grupą siedemnastu osób na Mierzeję celem wzięcia udziału w zabawie skupiającej setki fantastów jazdy na rowerach! Wszystkich namawiam do sprobowania wlasnych sil....
sama sobie jedz gdzies tam cholerna koltuko. promowac miasto mozna bez rozbijania sie po calym kraju, ale po przez danie roboty tym co to potrzebuja. dlaczego Fiszowa nie otworzy jakiejs fabryki i da pensje zgodnie z taka na ten przyklad niemiecka? lepiej rozdawac rowery  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by tez ukarac glupich urzednikow chelmskich i pania Fiszowa za promowanie buraka i smieciarza. Z jakiej racji taki kretyn dostaje nagrody od miasta???
rozliczyć miasto z tego wydatku !!! jakim prawem rozdaje kasę , niech ze swojej skromnej pensji kupuje prezenty i nie jako prezydent tylko prywatnie jako agata fisz !!! 14000 zł / m-c to mało? stać ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak po zapłaceniu kary  zostanie mu 1Kzł do przodu :) chyba że miasto nasz troskliwe zapłaci i karę za niego .... to będzie miał całe dwa kawałki z zakładu dla siebie :) ale teraz jak ma lepszy rower to tylko patrzeć jak zacznie zdobywać szczyty europy i za każdy szczyt coraz lepszy rower od prezydentowej będzie zostawał ,a stare rowery będzie porzucał na nowo zdobytych szczytach...... chełm będzie znany na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie niezbyt mądrze człowiek zrobił, jeśli oczywiście jest to Jego rower. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia! Nie mniej jednak, osoby używające slow wulgarnych, lub uważanych za niegrzeczne powinni nabrać, chociaż odrobinę dystansu do samych siebie! Młody człowiek dokonał wyczynu! Przejechać na dwudziestoletnim złomie całą trasę do Gdańska i z powrotem jest wyczynem nie lada! Zastanawiam się, czy ktoś z „oburzonych” jest w stanie sprostać nie takiemu wyzwaniu, ale o wiele prostszemu. 24 sierpnia odbędzie się bardzo ciekawa impreza rowerowa pod nazwą „Bursztynowa Runda Mierzei Wiślanej”! Raptem cos więcej niż 96 km do przejechania. Jesteście tacy „hop do przodu” to weźcie udział i pokażcie, na co Was jest stać! Najłatwiej pomstować na ludzi wyróżniających się fantazją i zapałem, bez względu na motywy podjętych działań. Ja właśnie jadę z grupą siedemnastu osób na Mierzeję celem wzięcia udziału w zabawie skupiającej setki fantastów jazdy na rowerach! Wszystkich namawiam do sprobowania wlasnych sil....
nie każdy ma czas i kasę żeby korzystać z takich atrakcji , więc sorry bardzo ale spróbuj to samo zrobić bez kasy i ze świadomością że jak nie złapiesz jakiejkolwiek roboty dorywczej to w zimie dzieci Twoje będą marzły....mnie na to nie stać chociaż bardzo bym chciał oderwać się od chełmskiej rzeczywistości....a ten chłopak hmmmm na garnuszku rodziców póki co , więc może sobie pozwolić na beztroskie życie bo za nikogo nie jest odpowiedzialny więc szczerze powiem że w jego sytuacji gdzie nie musi się martwić o dzieci, żonę , opłaty, żarcie , opał to nie popisał się nawet powiem ch*** nie wyczyn nawet biorąc pod uwagę 20 czy 30 letni rower ( chociaz to naprawdę były wspaniałe rowery) a poza tym deb*** powinien sobie rower na pamiątkę zostawić albo komuś oddać a nie potraktować go jak śmieć i pozostawić na szczycie.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...