Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ubiegałem się o dotację na otwarcie działalności.Dostałem w wysokości 19.000 tys. zł ale o to co przeżyłem z abnegacją i fachowością urzędniczek z PUP to normalnie szok.One w życiu nie ruszyły się zza biurka,nie mają pojęcia o zakładaniu i prowadzeniu działalności, nie potrafią złożyć dwóch zdań po polsk,zakładają z góry nieuczciwość pobierających świadczenie, a poza tym przeszkadzają im w piciu kawki oraz składania hołdów dyrektorce urzędu pracy. Jest jeszcze taki zakład pracy, który przerywa działalność na czas złożenia życzeń imieninowych dla p. dyrektor? O tóż jest! W PUP!!!. I wszystko gites niech palanty dalej stoja po dotacje bo przecie swieto jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maars7 napisał:
Ubiegałem się o dotację na otwarcie działalności.Dostałem w wysokości 19.000 tys. zł ale o to co przeżyłem z abnegacją i fachowością urzędniczek z PUP to normalnie szok.One w życiu nie ruszyły się zza biurka,nie mają pojęcia o zakładaniu i prowadzeniu działalności, nie potrafią złożyć dwóch zdań po polsk,zakładają z góry nieuczciwość pobierających świadczenie, a poza tym przeszkadzają im w piciu kawki oraz składania hołdów dyrektorce urzędu pracy. Jest jeszcze taki zakład pracy, który przerywa działalność na czas złożenia życzeń imieninowych dla p. dyrektor? O tóż jest! W PUP!!!. I wszystko gites niech palanty dalej stoja po dotacje bo przecie swieto jest!
Mam nadzieje, ze w prodzonej dzialalnosci jakos prosperujesz . Co zas sie tyczy PUP, RUP i WUP to znam te miejsca od srodka z przed wielu lat - tam zawsze liczyla sie tylko statystyka. Tam pracuja ludzie ktorym za cene siedzenia po innej niz petent stronie biurka daje sie iluzje wladzy. Za te swoje krzesla gotowi sa na najwieksze wobec bliznich bezecenstwa z bezprawnymi probami pozbawiania statusow bezrobotnych i poszukujacych pracy wlacznie. Powodzenia Tobie zycze i 0 kontaktow ze wspomnianymi wyzej miejscami - nawet we snie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o działalności Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny?? Dobre to, czy raczej pralnia funduszy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pralnia to mało powiedziane, to marnotrawstwo publicznych pieniedzy jakiego świat nie widział. Lipne szkolenie, lipne wiadomości, lipne egzaminy. Koszty niebotyczne. Ktoś na tym nieźle zarabia. A reszta społeczeństwa, czyli my, za to marnotrastwo pieniędzy płacimy. Np. za te bankiety z alkoholem na zakończenie, czy przyjmowanie na kurs ludzi po studiach, kiedy warunkiem uczestnictwa jest pracujący bez wższych studiów. Taki uczestnik mówi i przedstawia maturę, ale dyplomu już nie pokazuje. Wszyscy o tym wiedzą, ale cicho sza. Albo jest na emeryturze, i pracuje. Taki też się załapie! Na kursie każda strona udaje głupiego. Ważne żeby zmarnotrawić kolejne 400tyś zł. lub więcej. Korzyść dla uczestnika - żadna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były napisał:
Pralnia to mało powiedziane, to marnotrawstwo publicznych pieniedzy jakiego świat nie widział. Lipne szkolenie, lipne wiadomości, lipne egzaminy. Koszty niebotyczne. Ktoś na tym nieźle zarabia. A reszta społeczeństwa, czyli my, za to marnotrastwo pieniędzy płacimy. Np. za te bankiety z alkoholem na zakończenie, czy przyjmowanie na kurs ludzi po studiach, kiedy warunkiem uczestnictwa jest pracujący bez wższych studiów. Taki uczestnik mówi i przedstawia maturę, ale dyplomu już nie pokazuje. Wszyscy o tym wiedzą, ale cicho sza. Albo jest na emeryturze, i pracuje. Taki też się załapie! Na kursie każda strona udaje głupiego. Ważne żeby zmarnotrawić kolejne 400tyś zł. lub więcej. Korzyść dla uczestnika - żadna!
Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią całkowicie !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maars7 napisał:
Ubiegałem się o dotację na otwarcie działalności.Dostałem w wysokości 19.000 tys. zł ale o to co przeżyłem z abnegacją i fachowością urzędniczek z PUP to normalnie szok.One w życiu nie ruszyły się zza biurka,nie mają pojęcia o zakładaniu i prowadzeniu działalności, nie potrafią złożyć dwóch zdań po polsk,zakładają z góry nieuczciwość pobierających świadczenie, a poza tym przeszkadzają im w piciu kawki oraz składania hołdów dyrektorce urzędu pracy. Jest jeszcze taki zakład pracy, który przerywa działalność na czas złożenia życzeń imieninowych dla p. dyrektor? O tóż jest! W PUP!!!. I wszystko gites niech palanty dalej stoja po dotacje bo przecie swieto jest!
Niekompetencja, fachowość urzędników -naprawdę pozostawia wiele do życzenia oni nie potrafią w sposób kulturalny odnosić się do ludzi którym mają pomagać z racji nałożonych na nich obowiązków .A ich ignorancja po za biurowa jest porażająca nie znają podstawowego prawa administracyjnego plotą bzdury powołując się na jakieś przepisy które czego innego dotyczą w 99% to przechodzi ale są ludzie obeznani w tej materii choć na takich z pozoru nie wyglądają łapią się wtedy za głowę a kierownik przybiega z tym tortem na ustach i przeprasza w swoim już gabinecie .Pominąć się nie da też słusznie zauważonego faktu że ci ludzie nie znają i nie potrafią poprawnie mówić po Polsku a to jak jesteśmy traktowani w urzędach my petenci to wszyscy wiedzą którzy z takimi miernotami po znajomościach mieli do czynienia !I to co załatwiałem w innym kraju przez ok pół godziny tu w Polsce zajęło mi DWA DNI szok a gdzie Palikota nie spełnione jak dotąd obietnice !???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUP Włodawa działa identycznie!!! Zero kompetencji!!! A pieniądze dostają znajomi króliczka na fikcyjne firmy. Ubolewam, .że Wola Uhruska należy do powiatu Włodawskiego chociaż w Chełmie z tego co można przeczytać nie jest lepiej. A te fikcyjne szkolenia - po co to komu? Jaka tam jest przekazywana wiedza? - ŻADNA! Ogromne pieniądze są inwestowane w ludzi, którzy się kompletnie do tego nie nadają. I na koniec pytanie - Ile firm zostanie po wymaganym roku działalności? Ile po 2latach? Chory kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...