Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drastyczne sceny w urzędzie. 52-latek krzyczał i okaleczał się szkłem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2019 r. o 15:17 Powrót do artykułu
nie mam ręki po wypadku, ale nie mam depresji, kompleksów itd bo JEZUS BÓG ŻYWY zbawił mnie, nigdy mnie nie zostawi i nie idę już na sąd ale do domu OJCA. Najlepsze przede mną. Ludziom brak ZBAWICIELA, brak miłości oraz nadziei ponad to króciutki życie ________ GOOGLE : "PAN JEZUS nadal czyni cuda uratowany spod TIR-a część 3 - poród adopcja wypadek "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny człowiek, czemu nie wypłaca się takim 2250 zł czyli równowartość najniższej krajowej żeby mogli spokojnie i w miare godnie żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj daj daj nie odmawiaj daj +500 +1000 + 2000 etc.etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale autor nie podał przyczyny postępowania. Czyżby to było echo ostatnich wyborów samorządowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez kiedys mialem sytuacje w autobusie podobna jak chlop krzyczal ze juz nie wytrzyma ze juz tego nie zniesie I dluzej nie da rady I wkoncu sie zasral I to tak jakby grzmot z nieba uderzyl. Kierowca az stracil przytomnosc, ludzie padali jak muchy,autobus zacząl sam pędzic jak w filmie Speed I wtedy dżoana mucha zlapala za kierownice bo akurat jechala do tvp na przesluchanie do Voice of Poland I uratowala caly autobus czyli dwie osoby kierowce I pana od nie wytrzymania :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez kiedys mialem sytuacje w autobusie podobna jak chlop krzyczal ze juz nie wytrzyma ze juz tego nie zniesie I dluzej nie da rady I wkoncu sie zasral I to tak jakby grzmot z nieba uderzyl. Kierowca az stracil przytomnosc, ludzie padali jak muchy,autobus zacząl sam pędzic jak w filmie Speed I wtedy dżoana mucha zlapala za kierownice bo akurat jechala do tvp na przesluchanie do Voice of Poland I uratowala caly autobus czyli dwie osoby kierowce I pana od nie wytrzymania :-)
 A gacie już wyprałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezim doprowadza ludzi do ostateczności. Co mają myśleć gdy podwinie im się noga i oczekują pomocy od swojego państwa i jej nie dostają a np taki Banas kamienicznik śmieje się że wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....sprawę należy edukacyjne i dokładnie przeanalizować bo i ponieważ nikt nie targa się na życie bez skutecznego powodu. Rząd nie ze wszystkim sobie poradzi po 8 latach nierzadow Tuska i innych. Rodzinie pomoc jest nie wątpliwie na åewno konieczna i urzędasy musza isc po linii prezydenta Chelma bo normalny narod na niego glosowal bez oporu. Niewyedukowane chamstwo nie pochyli się nad biedakiem tylko własne kieszenie napych jak ten z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość to awanturnika, a to co czytacie to Gówno Prawda, bo widziałem i słyszałem jak było. PS. Czytajcie dalej ten Chełmskie kryminolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się pośpiesz do tego domu ojca i nie przynudzaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...