Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dojechanie z jednego końca miasta na drugi do szpitala na wcześniej zaplanowane i zapisane badania z dzieckiem zajęło mi 40 min! Dziękuje wam wieśniaki z Rudej i okolic że swoimi interesami utrudniliscie zycie mieszkancow. trzeba bylo zablokowac Urzad Miasta a nie najruchliwsze rondo w mieście. WIEŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi trzeba trzymać krótko, niech dopłacają, kogo to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada na to, że te władze, które nie mogą zmienic decyzji to jacyś okupanci. No bo jak nazwać takich, którzy społeczności, licznej młodzieży i ich rodzicom narzucają "krzywiznę ogórka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś bedzie bronił tych baranow co łazili po rondzie dziś to osobiscie przyp....le. Ludzie w kazdym powaznym miescie sa dworce autobusowe tam autobusy sie zatrzymuja i wysiadka. Z linia 120 bylo tak ze ludziska wozili sie po calym miescie zatrzymujac na wiekszosci miejskich przystankow. Skoro chca sparawiedliwosci to moze niech PKS tez jezdzi pocalym miescie po Chelmie, Lublinie itp. Od tego jest komunikacja miejska. A te barany ktore blokowaly miasto niech blokuja swoja wieś. Bo caly Chełm był sparalizowany. ludzie do pracy nie podojezdzali, dzieci staly pod kilkoma szkolami bo rodzice utkneli w korkach. Nie bede sie dziwil jak jutro te osoby tylko po wysiadce na przystanku z lini 120 dostana po mordzie od duzej grupy ludzi bo nalezy im sie to. WIES NIECH BLOKUJE WIES. Nikt was w Chelmie nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie ktoś wziął się za oszołomów umyślnie blokujących ruch. Mam nadzieję że to nie po raz ostatni i ścigną też innych, zwłaszcza (nie)sławne "masy kretyniczne". Nawet jeśli w tym konkretnym przypadku protestujący mogli mieć sporo racji - to protest należy wymierzać PRZECIWKO DECYDENTOM, a nie niewinnym przypadkowym kierowcom. Zablokować urząd miasta, gabinet odpowiedniego urzędnika, itp. byłoby OK, ale nie rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywy ogorek napisał:
Jeżeli ktoś bedzie bronił tych baranow co łazili po rondzie dziś to osobiscie przyp....le. Ludzie w kazdym powaznym miescie sa dworce autobusowe tam autobusy sie zatrzymuja i wysiadka. Z linia 120 bylo tak ze ludziska wozili sie po calym miescie zatrzymujac na wiekszosci miejskich przystankow. Skoro chca sparawiedliwosci to moze niech PKS tez jezdzi pocalym miescie po Chelmie, Lublinie itp. Od tego jest komunikacja miejska. A te barany ktore blokowaly miasto niech blokuja swoja wieś. Bo caly Chełm był sparalizowany. ludzie do pracy nie podojezdzali, dzieci staly pod kilkoma szkolami bo rodzice utkneli w korkach. Nie bede sie dziwil jak jutro te osoby tylko po wysiadce na przystanku z lini 120 dostana po mordzie od duzej grupy ludzi bo nalezy im sie to. WIES NIECH BLOKUJE WIES. Nikt was w Chelmie nie chce
Widzę, że Ty i Kamil macie dziwne podejście do tego prostestu. Kamil: może się zdarzyć, że nie będziesz musiał jeździć do tego szpitala, bo pielęgniarka lub lekarz nie przyjedzie, bo właśnie może nie przyjechał z tej właśnie wsi, której zabroniono wjazdu do miasta....nie pomyślałeś o tym? Krzywy ogórek: Nie rozumiesz, że komunikacja miejska jest na skraju bankructwa? A wiesz kto do tego doprowadził? No właśnie władze miasta Oboje powinniście się cieszyć, że ludzie - biedni ludzie, nie dają sobie w kaszę dmuchać. Dzięki nim funkcjonują szkoły, sklepy, bazary etc itp....Czy to tak ciężko to zrozumieć? Jeśli obaj macie po 12 lat, to wybaczcie mi moje wypociny, bo to chyba nic nie da . Już nawet, nie zagłębiając się w temat, nie wydaje wam się to absurdalne, lub idiotyczne? To absurd, a z absurdem trzeba walczyć, i całkiem słusznie robią to mieszkańcy gmin. Nikt z tych mieszkańców nie będzie jeździł autobusami miejskimi, bo ich na to niestać. Miasto się zmieni w ciągu roku, dwóch. Właściciele zaczną zamykać małe sklepiki, butiki, spadnie handel, wzrośnie bezrobocie, będą zwolnienia nauczycieli w szkołach...Czasem wystarczy chwilkę pomyśleć, by zrozumieć jakie mogą być konsekwencje tej sytuacji w przeciągu kolejnych kilku lat. Z jakiej racji mieszkancy tych gmin mają się dokładać do komunikacji podmiejskiej, która jest nie rentowna? Władze miasta utopiły pieniądze, to niech zaczną od siebie, a nie od biednych ludzi, którym i tak ledwo wystarcza na życie. Mam nadzieję, że naświetliłem wam istotę problemu i nie będziecie więcej trolować Życzę wytrwałości protestującym, a sprawę sugeruję zgłosić to Urzędu Ochrony Konsumentów, bo w tym momencie lamane są prawa konsumenta - miasto narzuca jeden środek komunikacji, co jest niezgodne z prawem . Kwestia przystanków: Rozumiem więc, że jeśli autobusy konkurencji nie wjadą do miasta od jutra przystanki komunikacji miejskiej zostaną zaorane i zostanie posiana trawa? Troszkę myślenia nikomu nie zaszkodzi, sugeruję aby sami mieszkańcy Chełma wyszli na ulicę, bo przyznaję, że w takim mieście nie chciałbym mieszkać. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stul dziubek bo pewnie sam nie raz tyłek 120 woziłeś bo Ci taniej było gdzieś dojechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UM nie moze zmienic decyzji to im pomoze UOKiK MONOPOL W POLSCE JEST NIE LEGALNY juz wiele miast blokowalo przystanki i jaki byl z tego efekt a od 25tys do 50tys kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Key napisał:
Widzę, że Ty i Kamil macie dziwne podejście do tego prostestu. Kamil: może się zdarzyć, że nie będziesz musiał jeździć do tego szpitala, bo pielęgniarka lub lekarz nie przyjedzie, bo właśnie może nie przyjechał z tej właśnie wsi, której zabroniono wjazdu do miasta....nie pomyślałeś o tym? Krzywy ogórek: Nie rozumiesz, że komunikacja miejska jest na skraju bankructwa? A wiesz kto do tego doprowadził? No właśnie władze miasta Oboje powinniście się cieszyć, że ludzie - biedni ludzie, nie dają sobie w kaszę dmuchać. Dzięki nim funkcjonują szkoły, sklepy, bazary etc itp....Czy to tak ciężko to zrozumieć? Jeśli obaj macie po 12 lat, to wybaczcie mi moje wypociny, bo to chyba nic nie da . Już nawet, nie zagłębiając się w temat, nie wydaje wam się to absurdalne, lub idiotyczne? To absurd, a z absurdem trzeba walczyć, i całkiem słusznie robią to mieszkańcy gmin. Nikt z tych mieszkańców nie będzie jeździł autobusami miejskimi, bo ich na to niestać. Miasto się zmieni w ciągu roku, dwóch. Właściciele zaczną zamykać małe sklepiki, butiki, spadnie handel, wzrośnie bezrobocie, będą zwolnienia nauczycieli w szkołach...Czasem wystarczy chwilkę pomyśleć, by zrozumieć jakie mogą być konsekwencje tej sytuacji w przeciągu kolejnych kilku lat. Z jakiej racji mieszkancy tych gmin mają się dokładać do komunikacji podmiejskiej, która jest nie rentowna? Władze miasta utopiły pieniądze, to niech zaczną od siebie, a nie od biednych ludzi, którym i tak ledwo wystarcza na życie. Mam nadzieję, że naświetliłem wam istotę problemu i nie będziecie więcej trolować Życzę wytrwałości protestującym, a sprawę sugeruję zgłosić to Urzędu Ochrony Konsumentów, bo w tym momencie lamane są prawa konsumenta - miasto narzuca jeden środek komunikacji, co jest niezgodne z prawem . Kwestia przystanków: Rozumiem więc, że jeśli autobusy konkurencji nie wjadą do miasta od jutra przystanki komunikacji miejskiej zostaną zaorane i zostanie posiana trawa? Troszkę myślenia nikomu nie zaszkodzi, sugeruję aby sami mieszkańcy Chełma wyszli na ulicę, bo przyznaję, że w takim mieście nie chciałbym mieszkać. AMEN
Posłuchaj demagogu! Mnie gówno obchodzą problemy komunikacyjne tych czy innych mieszkańców - może i w tym temacie masz rację. Ale jak to już ktoś mądry napisał - chcecie przeciwko czemuś protestować - idźcie tam, gdzie siedzi adresat tego protestu. Jeśli utrudnia wam życie wójt czy jakiś konkretny urzędnik czy poseł - to idżcie protestować do jego biura, a nie blokować ulicę. Blokowanie ulic jest zwykłym burym chamstwem i anarchią, a dorabianie do tego ideologii nic nie zmieni. Wszystkich szwendających się po rondzie "protestujących" powinna policja pałami rozpędzić - bo tak w cywilizowanym świecie postępuje się ze zwykłą hołotą i menelstwem - którymi w gruncie rzeczy są ci wszyscy aspołeczni, skrajnie egoistyczni troglodyci. Hołota i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywa i tak napisał:
Stul dziubek bo pewnie sam nie raz tyłek 120 woziłeś bo Ci taniej było gdzieś dojechać... [/quote] Czytaj ze zrozumieniem - popieram protest mieszkańców (chyba, że to nie do mnie) i sugerowałem aby przyłączyli się sami mieszkańcy Chełma, bo nikt z nas nie chciałby mieszkać w tak absurdalnym mieście. Jak to mówią: Teraz Oni, później MY! [quote name='LAĆ PAŁAMI HOŁOTĘ!' timestamp='1365452963' post='756440'] Posłuchaj demagogu! Mnie gówno obchodzą problemy komunikacyjne tych czy innych mieszkańców - może i w tym temacie masz rację. Ale jak to już ktoś mądry napisał - chcecie przeciwko czemuś protestować - idźcie tam, gdzie siedzi adresat tego protestu. Jeśli utrudnia wam życie wójt czy jakiś konkretny urzędnik czy poseł - to idżcie protestować do jego biura, a nie blokować ulicę. Blokowanie ulic jest zwykłym burym chamstwem i anarchią, a dorabianie do tego ideologii nic nie zmieni. Wszystkich szwendających się po rondzie "protestujących" powinna policja pałami rozpędzić - bo tak w cywilizowanym świecie postępuje się ze zwykłą hołotą i menelstwem - którymi w gruncie rzeczy są ci wszyscy aspołeczni, skrajnie egoistyczni troglodyci. Hołota i tyle!
Nick i częste używanie wyrazu hołota chyba świadczy o Twoim poziomie intelektualnym. Napisałeś wyżej: "...którymi w gruncie rzeczy są ci wszyscy aspołeczni, skrajnie egoistyczni troglodyci..." To chyba o sobie było? Aspołeczni? To w jaki sposób się wypowiadasz i masz stosunek do tej sprawy świadczy o tym, że to Ty jesteś aspołeczny. Menelstwo? Mam nadzieję, że jak dorośniesz tj. będziesz miał ponad 16 lat, zrozumiesz i zaczniesz przejmować się krzywdą ludzką. Jak narazie to chyba wciąż na utrzymaniu mamy i taty i za dużo przy tym telewizji. (Mój tekst nie jest prowokacyjny i nie mam na celu Cię obrazić. Nie mogę jednak zrozumieć, jak ludzie mogą być bezduszni na sytuacje życiowe innych ludzi ) Chyba zgodzisz się więc ze mną, że przechodzenie przez przejście dla pieszych nie jest przestępstwem... W wielu przypadkach takie protesty są organizowane - oczywiście jak tutaj "nielegalnie". A jak miało by być legalnie? Osoby, które stoją za tymi kontrowersyjnymi decyzjami, miały by wydać zgodę na protest??? Świat się kończy . Chyba właśnie w Chełmie, najlepiej niech przesuną granicę z Ukrainą do Piask i przyłączą miasto do Ukrainy - tak będzie lepiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie powinni faktycznie protestować pod oknami Fiszowej, ale z drugiej strony komu przeszkadzało to ich rozwożenie po mieście?? Też bym się pewnie wkurzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywy ogorek napisał:
Jeżeli ktoś bedzie bronił tych baranow co łazili po rondzie dziś to osobiscie przyp....le. Ludzie w kazdym powaznym miescie sa dworce autobusowe tam autobusy sie zatrzymuja i wysiadka. Z linia 120 bylo tak ze ludziska wozili sie po calym miescie zatrzymujac na wiekszosci miejskich przystankow. Skoro chca sparawiedliwosci to moze niech PKS tez jezdzi pocalym miescie po Chelmie, Lublinie itp. Od tego jest komunikacja miejska. A te barany ktore blokowaly miasto niech blokuja swoja wieś. Bo caly Chełm był sparalizowany. ludzie do pracy nie podojezdzali, dzieci staly pod kilkoma szkolami bo rodzice utkneli w korkach. Nie bede sie dziwil jak jutro te osoby tylko po wysiadce na przystanku z lini 120 dostana po mordzie od duzej grupy ludzi bo nalezy im sie to. WIES NIECH BLOKUJE WIES. Nikt was w Chelmie nie chce
właśnie, że PKS zanim wyjedzie na na trasę objeżdża całe miasto. Jechałem kiedyś do Wierzbicy i musiałem odbyć wycieczkę Hrubieszowską, Litewską, po całej Dyrekcji, aby wyjechać z wiaduktu przy Kamienie i dopiero do Wierzbicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że taka świetna policja nie zbada sprawy dlaczego broni się prywatnym ludziom rozwozić mieszkańców regionu, Jak wynika to zrobią zakaz wstępu ludzi ze wsi do miast a decyzja bedzie nieodwracalna . Ale korzystanie z przejścia dla pieszych w Polsce jest karalne Oj policjanci Policjanci czy wy macie coś pod wlosami czy wykonujecie rozkazy jednego durnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Dojechanie z jednego końca miasta na drugi do szpitala na wcześniej zaplanowane i zapisane badania z dzieckiem zajęło mi 40 min! Dziękuje wam wieśniaki z Rudej i okolic że swoimi interesami utrudniliscie zycie mieszkancow. trzeba bylo zablokowac Urzad Miasta a nie najruchliwsze rondo w mieście. WIEŚ
Mocny z Ciebie w gębie jegomość. Zastanowiłeś się co spotyka tych ludzi codziennie w drodze do pracy, lekarza, szkoły? Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywy ogorek napisał:
Jeżeli ktoś bedzie bronił tych baranow co łazili po rondzie dziś to osobiscie przyp....le. Ludzie w kazdym powaznym miescie sa dworce autobusowe tam autobusy sie zatrzymuja i wysiadka. Z linia 120 bylo tak ze ludziska wozili sie po calym miescie zatrzymujac na wiekszosci miejskich przystankow. Skoro chca sparawiedliwosci to moze niech PKS tez jezdzi pocalym miescie po Chelmie, Lublinie itp. Od tego jest komunikacja miejska. A te barany ktore blokowaly miasto niech blokuja swoja wieś. Bo caly Chełm był sparalizowany. ludzie do pracy nie podojezdzali, dzieci staly pod kilkoma szkolami bo rodzice utkneli w korkach. Nie bede sie dziwil jak jutro te osoby tylko po wysiadce na przystanku z lini 120 dostana po mordzie od duzej grupy ludzi bo nalezy im sie to. WIES NIECH BLOKUJE WIES. Nikt was w Chelmie nie chce
Jesteś tępym głupcem. I nie mów proszę w moim imieniu. Nigdy Cię do tego nie upoważniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywy ogorek napisał:
Nikt was w Chelmie nie chce
Ci co dojeżdżają do Chełma - to także KLIENCI którzy dojeżdżają na zakupy. W interesach mieszkańców jest to aby mieli nieutrudniony dostęp do miasta. Każdy racjonalnie myślący przedsiębiorca wolałby aby więcej osób mogło przyjechać do miasta bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qw napisał:
Ci co dojeżdżają do Chełma - to także KLIENCI którzy dojeżdżają na zakupy. W interesach mieszkańców jest to aby mieli nieutrudniony dostęp do miasta. Każdy racjonalnie myślący przedsiębiorca wolałby aby więcej osób mogło przyjechać do miasta bez problemu.
No właśnie to samo napisałem wyżej. Niestety myślenie to bardzo rzadka cecha dla niektórych Cieszy fakt, że więcej forumowiczów dostrzega problem, który dotknie pośrednio także mieszkańców Chełma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Dojechanie z jednego końca miasta na drugi do szpitala na wcześniej zaplanowane i zapisane badania z dzieckiem zajęło mi 40 min!
Wczoraj droga wydłużyła ci się o tyle - o ile tym strajkującym pasażerom wydłuży się teraz codziennie: 2x20 min na czekanie i przesiadkę z prywatnego do reżimowego autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego niby takie 120 ma zatrzymywać się na przystankach należących do miasta? przystanki są remontowane, sprzątane itd. przez miasto więc przewoźnik prywatny chyba powinien coś dołożyć a jak nie on no to gminy z których przewoźnik wykonuje kursy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik linii 120 ,płaci za każdy przystanek ,na którym się zatrzymuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...