Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dworzec w Chełmie przestanie przynosić wstyd

Utworzony przez MAXIM, 2 marca 2011 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Pięknie, zdjęcia http://p9js1t.GoURL.pl aż chce się tam teraz przebywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAXIM napisał:
Pięknie, zdjęcia http://p9js1t.GoURL.pl aż chce się tam teraz przebywać
do każdego newsa dajesz tego badziewnego linka popaprańcu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłem się i wychowałem w Chełmie.Byłem tam w ubiegłym roku.Z tego "dworca" odjeżdżalem do Torunia.Pomyślałem sobie,że lepiej byłoby wysadzić w powietrze i zaorać ten obiekt.Było mi naprawdę wstyd,że to moje miasto!Byłem w Chełmie z osobą,która urodziła się w innej części kraju i takie "cudo" musiało zrobić na niej wrażenie.Dobrze,że jest wyrozumiała i nie podzieliła się ze mną swoimi spostrzeżeniami,może nie chciała robić mi przykrości...To jest naprawdę inny świat!Pamiętam ten dworzec z przed lat,był "cieplejszy".Może władze miasta powinny częściej chodzić po "swoich" włościach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek napisał:
Urodziłem się i wychowałem w Chełmie.Byłem tam w ubiegłym roku.Z tego "dworca" odjeżdżalem do Torunia.Pomyślałem sobie,że lepiej byłoby wysadzić w powietrze i zaorać ten obiekt.Było mi naprawdę wstyd,że to moje miasto!Byłem w Chełmie z osobą,która urodziła się w innej części kraju i takie "cudo" musiało zrobić na niej wrażenie.Dobrze,że jest wyrozumiała i nie podzieliła się ze mną swoimi spostrzeżeniami,może nie chciała robić mi przykrości...To jest naprawdę inny świat!Pamiętam ten dworzec z przed lat,był "cieplejszy".Może władze miasta powinny częściej chodzić po "swoich" włościach?
Dworzec to włości PKP, nie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Dworzec to włości PKP, nie miasta.
jakie PKP takie i miasto, dzisiaj jechałem o 7.00. nowo wyremontowaną Lubelska do miasta i patrzyłem na chodniki, całe w lodzie i udeptanym śniegu ALE dojeżdżasz do Kameny i CUD. Odsniezone bo tam już jest miasto a tu wiocha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakie PKP takie i miasto, dzisiaj jechałem o 7.00. nowo wyremontowaną Lubelska do miasta i patrzyłem na chodniki, całe w lodzie i udeptanym śniegu ALE dojeżdżasz do Kameny i CUD. Odsniezone bo tam już jest miasto a tu wiocha,
To gratuluje szczęścia bo ja szłam 2 dni temu przez Chełm i śniegu pełno na chodnikach, nie ma chyba komu go odśnieżać. A co do dworca PKP to chyba są jakieś normy sanitarne a jak dla mnie to ten dworzec ich nie spełnia. Kibelki jak ze średniowiecza i to w mieście które szykuje się na przyjmowanie kibiców na Euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Dworzec to włości PKP, nie miasta.
Słów brakuje!(Dworzec to włości pkp,nie miasta!)No tak,mieszkańcy Chełma to obywatele Polski!Szkoda ,że ta Polska nie ma bata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...