Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci na plac zabaw muszą poczekać

Utworzony przez emigrantka, 24 października 2008 r. o 19:25 Powrót do artykułu
Tak to właśnie wygląda polska polityka i gospodarność, na budownictwo socjalne wydaje się 200 tys. zł, a na fontannę 650 tys. zł, jeżeli w tym kraju dalej będą rządzić ludzie bez daru myślenia, nigdy nie będzie dobrze. Nie ma priorytetów, a ja mam wrażenie, że wszystko robi się przez przypadek i nic nie jest przemyślane od początku do końca. Ja mieszkam za granicą i tutaj jak się buduje osiedle mieszkalne, to nie jest to tylko postawienie ścian, wstawienie okien, drzwi i zadaszenie, tak jak to właśnie wygląda na Kredowej. Jak tutaj oddają osiedle do zamieszkania to posadzone są drzewa, krzewy, zasiana trawa, postawione płoty lub żywopłoty, zrobione parkingi i w ogóle wszystko co tylko powinno być zrobione, tak że jak się ludzie wprowadzają to nic nie muszą robić wokół, tylko mieszkać. A na Kredowej dzieci się bawią na pozostałościach po budowie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy ul. Kredowej to są lenie i nieroby.Chcieliby aby miasto dało im za darmo mieszkania,a oni tylko niszczyliby to co otrzymali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodze sie z wypowiedzią że wszyscy to lenie itd. moja mama tam mieszka czekała na to mieszkanie 12 lat jako wdowa z 3 dzieci ciężko pracowała i pracuje nadal jak mozna tak ludzi obrażać... mieszka tam wiele pożądnych rodzin a alkohol i lenie są na każdym osiedlu i przez te pare osób nie można wydawac opinii o wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...