Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli dwóch złodziei i prawdopodobnie morderców trafiło za kratki a jeden pedofil i gwałciciel do piachu. Żadna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się zrobić spis wszelkiej patologii i umieścić wszystkich takich za ogrodzeniem pod napięciem , gdzie można by ich pogonić do uczciwej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli gdyby Sąd nie zawiesił kary jednemu z tych bandytów to być może nie doszło by do tej tragedii!Brawo dla Sądu za łaskawość!! A tak poważnie ,to ten sędzia powinien wylecieć z zawodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to prawda to nawet dobrze się składa, 3 pieczenie na jednym ogniu, jednego śmiecia mniej, a dwóch pozostałych nie lepszych na dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by pozwolil zeby starszy facet dobieral sie do nie letnich dziewczynek ! Majac swoje własne dziecko i żonę mial nie pokoleji w glowie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PIASKI - Tu się żyje!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie jest lepszy kazdy ma cos za uszami pobicia kradzieże taka polska .najlepiej komentowac czyjes życie nie patrzac na swoje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z nimi do celi powinien trafić sędzia który wypuścił te szumowinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadaj lachociągu!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tobie siostre lub mame zgwalcili ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O patologia sie odezwala! Zerooooo kultury w tobie chłopcze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O patologia sie odezwala! Zerooooo kultury w tobie chłopcze !
patologia to masz na drugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu Piaski żyły równie głośną sprawą śmierci tragicznej  żony urzędnika. Czym to się skończyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
To, że widzisz mnie często, nie oznacza wcale, że mnie znasz. Przez podawanie publicznie informacji o mnie, bez zgody możesz ponieść konsekwencje. Nie jesteś wcale taki anonimowy jak Ci się wydaje.
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2016 r. o 14:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że widzisz mnie często, nie oznacza wcale, że mnie znasz. Przez podawanie publicznie informacji o mnie, bez zgody możesz ponieść konsekwencje. Nie jesteś wcale taki anonimowy jak Ci się wydaje.
No niebywałe informacje zostały podane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moni, nie zmienia faktu, że nie było to na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dalas temu kolesiowi czy nie? trzeba by cie wysterylizowac w razie co, bo masz mordercze geny we krwi... brat juz sie wyelimkinowal ze spoleczenstwa, teraz czas na ciebie, drogie dziecko. lepiej zapobiegac niz leczyc i w przyszlosci slyszec o tobvie lub twoich dzieciach, gdy cos podobnego odwalicie, a to niemal pewne, gdy ktos ma w rodzinie morderce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby te scierwa dostaly dozywocie. szkoda tylko, ze nie ma w polsce obozow pracy, bo oni powinni zapierdalac 20 h na dobe na swoje utrzymanie pod cela. zapierdalac z kilofami i rozbijac kamienie :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że widzisz mnie często, nie oznacza wcale, że mnie znasz. Przez podawanie publicznie informacji o mnie, bez zgody możesz ponieść konsekwencje. Nie jesteś wcale taki anonimowy jak Ci się wydaje.
  bezczelna gowniara... ty, jako siostra mordercy, jestes ostatnia osoba ktora ma prawo komus wygrazac policja, rozumiesz? wez w ogole zniknij, bo przez ciebie zginal czlowiek, dociera to do twojej maloletniej glowki? nie wiem jakie ty mialas z nim kontakty i czy w ogole, ale to dla ciebie twoj jebniety braciszek zabil, takze zamilcz smarkulo i zejdz ludziom z oczu, bo tylko na nerwy wszystkim dzialasz. i jeszcze straszysz donosem, o patrzcie, konfidentka sie znalazla, poczekaj niech sie w szkole o tym dowiedza, to zycia miec nie bedziesz, maly kapusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dalas temu kolesiowi czy nie? trzeba by cie wysterylizowac w razie co, bo masz mordercze geny we krwi... brat juz sie wyelimkinowal ze spoleczenstwa, teraz czas na ciebie, drogie dziecko. lepiej zapobiegac niz leczyc i w przyszlosci slyszec o tobvie lub twoich dzieciach, gdy cos podobnego odwalicie, a to niemal pewne, gdy ktos ma w rodzinie morderce.
Człowieku, napisz mi to prywatnie albo powiedz prosto w oczy to będę miała ubaw do końca życia. Mordercze geny mam? A widziałeś, żeby to zrobił? Moja wina? Co ja mam do tego, jest dorosły, ja mam swoje życie, ale na pewno nie pozwolę, żeby jakiś śmieć pisał anonimowo jaka to patologia z nas. Czas to może być na Ciebie, bo ja jakoś mam honor i ambicje :D Zresztą nie wiesz co Twoje dziecko w przyszłości zrobi, a karma wraca ;) Jeśli mnie nie znasz to zamknij buzię :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...