Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Chełma zapowiada oszczędności. Rezygnuje z ciast i prenumeraty wielu gazet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2018 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Kaczy cyrk - kurde bela dopiero zaczął swoją karierę prezydencką i zaczyna od jakichkolwiek zmian. Nie zmieni wszystkuego na dzień dobry -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoki poziom debaty skreslił właśnie Dziennik Wschodni u mnie na zawsze!Wklęsłe dno, ludzie co z wami?!
Debata tutaj odpowiada wzorcom serwowanym nam przez rzad z takimi tuzami jak Pawłowicz czy byłymi ubekami. Poza tym należy pamietać, że 3/4 narodu to gorszy sort i kanalie o zdradzieckich mordach. Jesnym słowem - jaka władza taka debata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież najlepiej nic nie robić, takie wrażenie odnoszę czytając tę komentarze. Oszczędności należy szukać wszędzie i to że Pan Prezydent zaczął od takich może z pozoru nieistotnych kosztów świadczy tylko o tym że liczy się z każdą złotówką, a te złotówki pochodzą z naszych podatków, więc widać poszanowanie obywatela. Należy się tylko cieszyć z takich działań, bo w końcu jest jakaś szansa dla tego miasta. Nie widziałem też dotychczas takiego zaangażowania władzy w interes obywateli, mam świadomość że to może być tylko początkowy zapał, ale ja jestem skłonny zaufać i dasz szansę człowiekowi który może podnieść to miasto i je wypromować.
Miasto już zostało wypromowane jalo jedyne w CAŁEJ Polsce gdzie rządzi pis, może starczy już tej żenady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po prostu ma cukrzycę...Oczywiście oby nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędności w ciasteczkach? .... niech zamawiają u swoich np w cukierni Marchello tworząc tym samym miejsca pracy i utrzymanie lokalnego biznesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a "Marchello" jest w jakikolwiek sposób powiązane z tym osobnikiem? W takim wypadku stracili łasucha w mojej skromnej osobie... Nie kupię Fiata, jak i i nie będę kupować ciasteczek w Marchello...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianie popierajcie prezydenta czynem i KĄCIE się więcej w basenie???? a pisałem że basen to kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi wiadomo kto zrobił, a nowy Prezydent musi się teraz tłumaczyć. Lepiej zkicytować nowy dom pod Warszawą pani Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent J Banaszek przez całą kampanię wyborczą zapewniał m.in., że stawia na szczerość i że nikogo nie zwolni. Naturalnym jest, że nowa władza otacza się "swoimi" ludźmi, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko, że w tym kontekście z tą szczerością słabo wyszło. Zanim zmiany się wdrożą na dobre, w urzędzie będzie totalny chaos, co już się dzieje i o czym można się osobiście przekonać, przy próbie załatwienia jakiejkolwiek sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS już robi bałagan i szuka kozłów ofiarnych. Mieszkańcy Chełma - współczuję wam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...