Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szybkość młodość brawura brak doświadczenia oraz min. braki w szkoleniu i niskie kary dla kierowców którzy zabijają powodują że kierowcy wyłączają myślenie ! Szkoda że zginął młody człowiek niech mu ziemia lekką będzie żal rodziny pogrążonej w rozpaczy bo to nie wiek do umierania ale widać tak miało być !.Szkoda też i tego kierowcy na którym do końca życia zostanie piętno że zabił !!! szkoda i jego rodziny choć ona niewinna ale wytykanie palcami będzie długie !. A wystarczyło jechać wolniej -rozważniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 latek i BMW - w wydziale rejestracji powinni odrazu zgłaszać takie przypadki policji - wiadomo gdzie szukać sprawców potrąceń i wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BMW siedział jakiś glut z ABS (Absolutny Brak Szyi) lub w dresach Abibasa. Ja wiem jak jeżdżą takie łebki w lekko przechodzonym BMW prosto z Niemiec. Za..pier.dalają gaz w podłogę i jazda. Jakby ten ćwok jechał normalnie to ten człowiek NA PRZEJŚCIU by nie zginął. Takich powinno się zakopywać po szyję w ziemi i na..pie.r.dalać bambusową pałką po łbie do póki nie zdechnie, na przestrogę innym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno wiecie jak było... Akurat jestem z tej miejscowości i gość co został zabity ma w ogóle koło 30 a nie 24 i wtargnął na przejście bo gadał przez komórkę nie miał żadnych szans a ci co jechali BMW dopiero sobie ją kupili i robili jazdę testową i wcale nie zapier...przez ta miejscowość brat przechodził akurat w tym miejscu i koleś zeznawał policji ze jechał koło 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien jechac 50 km/h, ale ... tam nikt nie zwalnia, zwlaszcza TIR-owcy. Współczuję mieszkańcom Fajsławic, strach tam mieszkac, miec dzieci i nie bac się o nie. Zresztą, na całej trasie do Zamościa jest podobnie. Mandaty za prędkośc powinny byc kilkukrotnie wyższe, tylko to Polaczów odstraszy od prób dorównania Kubicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem na terenie zabudowanym jest do 50km/h ... wiec juz dostanie po tylku. po 2 to bylo przejscie dla pieszych... więc?? ewidentna wina kierowcy BoliduMasWiejskich... Ale niestety tak to się kończy jak taki szczyl sie dorwie do auta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jechał 80km/h to i tak jechał o 30km/h za dużo więc ma przerąbane przez całe życie w dodatku pieszy ma pierwszeństwo przejścia na drugą stronę jezdni w momencie gdy auto było o 80 m przed przejściem dla pieszych i być może BMW miało słabe hamulce lub inne czynniki. Nie przyjmuje takich bezmyślnych do pracy. Jak to często bywa dużo takich jest w Polsce i wsiadają bo lubią BMW dlatego, że ma tylny napęd i myśli, że jest Kubicą. Mam nadzieję, że nie zabiorą naszych pieniędzy z podatków na tego bydlaka !!! Druga sprawa to w tym miejscu nie jest bezpiecznie dlatego, że to krajówka poza tym w kwietniu tego roku widziałem przed TIR-em jak jechał jakieś 80-90 km/h i gdyby nie wyprzedził Fiata Uno na niedozwolonym miejscu, dwie osoby z tego małego samochodu zginęli by na miejscu, byłem w szoku jak TIR wykonał bardzo niebezpieczny manewr :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta ku***, jak by nawet jechał 50, to też nie miał by szans... co tu sie łudzić... niefart i tyle... też nie lubię bmw i ich właścicieli w większości, ale ja akurat jestem młodym kierowcą i wiem ile kosztuje mandat i uważam, że jak by zrobił za swoje pieniądze prawo jazdy i kupił samochód. a jeszcze zapłacił z jeden mandat, to by szanował przepisy.. bynajmniej ja tak mam.. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Gówno wiecie jak było... Akurat jestem z tej miejscowości i gość co został zabity ma w ogóle koło 30 a nie 24 i wtargnął na przejście bo gadał przez komórkę nie miał żadnych szans a ci co jechali BMW dopiero sobie ją kupili i robili jazdę testową i wcale nie zapier...przez ta miejscowość brat przechodził akurat w tym miejscu i koleś zeznawał policji ze jechał koło 80
Mirek miał 31 lat... "Wtargnął" na przejście??? Brak mi słów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znawca... napisał:
ta ku***, jak by nawet jechał 50, to też nie miał by szans... co tu sie łudzić... niefart i tyle... też nie lubię bmw i ich właścicieli w większości, ale ja akurat jestem młodym kierowcą i wiem ile kosztuje mandat i uważam, że jak by zrobił za swoje pieniądze prawo jazdy i kupił samochód. a jeszcze zapłacił z jeden mandat, to by szanował przepisy.. bynajmniej ja tak mam.. ..
BYNAJMNIEJ TO NIE PRZYNAJMNIEJ KUR*A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Gówno wiecie jak było... Akurat jestem z tej miejscowości i gość co został zabity ma w ogóle koło 30 a nie 24 i wtargnął na przejście bo gadał przez komórkę nie miał żadnych szans a ci co jechali BMW dopiero sobie ją kupili i robili jazdę testową i wcale nie zapier...przez ta miejscowość brat przechodził akurat w tym miejscu i koleś zeznawał policji ze jechał koło 80
Cieszymy się że jesteś z tej miejscowości i pozdrawiamy Fajsławice, ale... Koleś był na przejściu i mógł na nie wpełzać, lub wchodzić krokiem łyżwowym nie ma to znaczenia bo miał pierwszeństwo, koleś z BMW jakby jechał 50 to zauważyłby że pieszy ma zamiar przechodzić i pomyślałby za tego pieszego bo jak jest ktoś doświadczonym kierowcą to wie, że w wielu sytuacjach na drodze trzeba pomyśleć czasem za innych uczestników ruchu, niestety gość jechał 80 i ma już przesrane. Poza tym na pewno w wieku 20 lat nie ma doświadczenia i po co dalej dyskutować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
Powinien jechac 50 km/h, ale ... tam nikt nie zwalnia, zwlaszcza TIR-owcy. Współczuję mieszkańcom Fajsławic, strach tam mieszkac, miec dzieci i nie bac się o nie. Zresztą, na całej trasie do Zamościa jest podobnie. Mandaty za prędkośc powinny byc kilkukrotnie wyższe, tylko to Polaczów odstraszy od prób dorównania Kubicy.
Strach również tamtędy jeździć zgodnie z przepisami bo każdy zapier***a i każdemu się spieszy. Jak zwolnisz to już trąbią bo przecież na terenie zabudowanym trzeba pruć z 80 km/h a nie wlec się 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenia prędkości ani kary za przekraczanie tych ograniczeń nie są dobrym sposobem na poprawę bezpieczeństwa. Znacznie lepiej np. budować nad ruchliwymi drogami przejścia nadziemne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginal moj kolega jeszcze sprzed czasow szkolnych...brak slow,zal ogromny i niedowierzanie,ze to On??? Dokladnie Mirek mial 31 lat,nie 24 [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni budować przejścia naziemne/podziemne lub przed przejściami robić "progi zwalniające"tak jak na drogach osiedlowych. A tak przy okazji: 80% prostaków/wieśniaków/szpanerów jeździ: Golfami"dwójkami"a co lepszy to nawet i "trójką",starymi Beemkami i Audicami ,a niektóry wieśniak(aby się wyróżnić)kupuje kilkunastoletnią Vectrę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy jestescie bezmozgowce!!Ten "cwok" jechal normalnie tak dla twojej swiadomosci...niestety padal deszcz bylo slisko a pijany pieszy nie wtargnal na przejscie tylko obok... kup sobie bmw a zmienisz zdanie....ja rowniez takie mialem zdanie dopoki nie zaczalem jezdzic bmw!!samochod jak samochod...kierowca nie kupil dopiero samochodu i nie jezdzil na jazde probna nie wiem skad masz takie zle informacje.... zarobil sobie samo na prawo jazdy i na samochod! nie wszyscy maja dzianych rodzicow!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jechal normalnie tak dla twojej swiadomosci...niestety padal deszcz" obyś ty nigdy nie miał prawa jazdy bo przez tak myślących ludzi są wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
kup sobie bmw a zmienisz zdanie....ja rowniez takie mialem zdanie dopoki nie zaczalem jezdzic bmw!!samochod jak samochod...kierowca nie kupil dopiero samochodu i nie jezdzil na jazde probna nie wiem skad masz takie zle informacje.... zarobil sobie samo na prawo jazdy i na samochod! nie wszyscy maja dzianych rodzicow!!
A jaki to ma zwiazek ze sprawą? Przecież specjalnie go nie potrącił, wiadomo. A dureń to moze kogoś nawet maluchem zabić jak szpanuje na drodze jaki to z niego kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest cholernie nie bezpiecznie a zwłaszcza teraz jak jest poprawiona nawierzchnia od strony Krasnegostawu wyskakuje się z za górki i nie ma się szans jak ktoś jest na przejściu nie usprawiedliwiam ani kierowcy ani pieszego szkoda mi go bardzo bo go dobrze znałem ale postawcie się tez w sytuacji tego kierowcy chłopak ma 20 lat i całe życie przej... żyje ze świadomością ze zabił człowieka i nie chciał tego na pewno zrobić. Wina zawsze jest po obu stronach ale prawo jest po stronie pieszego, źle to ujołem może ze wtargnął przepraszam naprawdopodobniej była to nieuwaga zamyślenie a do tego podobno rozmawiał przez telefon, spojrzał w prawo w lewo zagadał się samochód wyskoczył i po chłopaku, w tym miejscu jest dużo tego typu zdarzeń... powinni tam postawić fotoradar i po sprawie. ale życia to Mirkowi już nie wróci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
przed przejściami robić "progi zwalniające"tak jak na drogach osiedlowych
Na głównych drogach? Przecież to idiotyzm! Eksperymentalnie zrobili takie coś na drodze Puławy-Kazimierz Dolny - okazało się to totalną porażką, w CB na tym odcinku bez przerwy słychać tylko przekleństwa wkurzonych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...