Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra zmiana na kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie ten wagon został w Lublinie wyłączony a że nie było rezerwy to jeden wagon pojechał juz do Chełma i potem wrócił juz jako TLK Ogiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna dobra zmiana, tylko stara kasta dalej w najlepsze rzadzi. A weż wywal ich na krzywy ryj, to jaki raban podniosą o łamaniu ich konstytucyjnego prawa olewania petentów, którzy łożą na nich ciężką kasiorę w podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jak mi wstyd za ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka wielka zmiana ogarnęła Chełm po 04.11.2018 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare, dobre czasy się przypominają. Nie raz tak się wsiadało i nikt nie płakał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP TLK - Pociąg Którym Podróżują Tylko Lubiący Komedie ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna dobra zmiana, tylko stara kasta dalej w najlepsze rzadzi. A weż wywal ich na krzywy ryj, to jaki raban podniosą o łamaniu ich konstytucyjnego prawa olewania petentów, którzy łożą na nich ciężką kasiorę w podatkach.
 jaka kasta  chłopie ? przecież  w tej rozpirzonej  PKP i potworzonych spółkach same solidaruchy siedzą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi afera.Ja bym zajął miejsce obok maszynisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ogarnięcia jest: -elektrowóz -wagony -pracownicy Dlaczego nigdy nic nie działa :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu sie nic nie ogarnia intercity to kupa glupkow sie znaczy specjalistow z jednodniowym stazem i ciemnych naczelnikow powolanych przez zwiazki bez jakiejkolwiek rekrutacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadlanie ludzi i kompromitownaie Polski dalej trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisiory na zywca lupia bylo mazurek wsadzic do tego pociagu obciachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO POLSKA WŁAŚNIE..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Japonii po czymś takim cały zarząd firmy i obsługa składu popelniła by sepuku na oczach pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to nie ma busów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeprosić to można za puszczenie bąka a nie za ten skandal pkp w chełmie jest zacofane i za mało może jest naczelników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi afera.Ja bym zajął miejsce obok maszynisty.
 "O większego trudno zucha, Jak był Stefek Burczymucha, (...)."*** "Reszta" wiersza - w sieci. Pasuje - moim zdaniem do komentarza . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Regio wyjechało później i przegoniło PLK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se reklamy w tv pooglądają... Z tego PKP już nic nie będzie. Rozgonić i zaczynać od początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...