Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Funkcjonariuszka Straży Granicznej zabrana karetką z granicy w Dorohusku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2020 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Dalej głosujcie na PIS, widać jak dbają o ludzi którzy musza w tym czasie pracować poświęcając się dla dobra wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na koga mamy głosować? Na komuchów i popaprańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo byłoby gdyby rządy sprawowali Po!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, mój drogi Panie zareagował radykalniej w decyzjach w stosunku do reszty Europy(choć nie jestem zwolennikiem tego rządu! Po drugie nudzi się Panu? Skończ Pan tą politykę bo jie jest to czas ani miejsce teraz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat PO zabrała mundurowym co tylko można było zabrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ z tym PO to po prostu wyskoczyłeś jak gumką z majtek haha.... Wszystko nam zabrali.. :/ banda Kut.... ów i nic więcej... Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia Ci co nic nie wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, mój drogi Panie zareagował radykalniej w decyzjach w stosunku do reszty Europy(choć nie jestem zwolennikiem tego rządu! Po drugie nudzi się Panu? Skończ Pan tą politykę bo jie jest to czas ani miejsce teraz!
 drogi Panie,wcześniej od nas zamknięto granice w kulku innych krajach, w kilku wprowadzono stan wyjątkowy, więc to nie my jesteśmy pioniermi... oczywiście trzeba uczciwie przyznać, że wiele krajów jeszcze nie robi tego co my, ale będąc rzetelnym nie należy przypisywać zasługi pierwszeństwa Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czy tragedia, wybierając taką pracę wiedziała że mogą wystąpić różne niespodziewane sytuacje jak to zawsze mundurowi powtarzają my nie pracujemy my służymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie czas na komentarze typu na kogo głosować, PiS nie dobry bo nie ma maseczek, po nie dobre bo wszystko zabrali. Żyjemy tu i teraz. F-sze służą nawet z narażeniem zycia robiąc to dla Was Polacy, więc fajnie byłoby zadbać o ich bezpieczeństwo w tak szczególnym czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO to czekalibyśmy co zrobi cała Europa..,dlatego Kaczyński może przejść do historii się to zależy od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem funkcjonariusze podejmując taką służbę zdawali sobie sprawę, że w razie czego będą na pierwszej linii i się od tego nie wymigują, ale Państwo chyba powinno o nich zadbać odpowiednio i ich zabezpieczyć aby mieli szansę realizować swoje zadania jak najdłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na litość boska czytając niektóre komentarze chce mi się walić głowa w ścianę! Czy to ze wybrali taka drogę służbowa oznacza ze maja z powodu bezmózgich władz ryzykować swoje życie?? Żołnierz na wojnę idzie uzbrojony! A nie z kanapkami pod pachą!!!! A nasi mundurowi są w sposób bezmyślny narażani !!! Tak państwo dba o tych którzy maja Nas chronić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe od jakiego czasu na granicy były przynajmnije maski, rekawiczki czy zel do mycia rąk - od 4 dni ? - a i tak mało co to daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sa wyposażone inne służby w Chełmie czy ktoś widział policjantów w maskach. Bo ja nie. Ciekaw jestem opinii 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo na poczcie ponoć Polskiej. Żadnej ochrony dla listonoszy, nawet płynu do dezynfekcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, mój drogi Panie zareagował radykalniej w decyzjach w stosunku do reszty Europy(choć nie jestem zwolennikiem tego rządu! Po drugie nudzi się Panu? Skończ Pan tą politykę bo jie jest to czas ani miejsce teraz!
 Nawet Ukraina, Serbia i Rumunia zamknęła wcześniej granice niż my. Pomimo mniejszej ilość chorych w tych krajach. Granice zamyka się przed tym zanim ktoś przywiezie wirusa a nie po. Poza tym tak kwarantanna dla wjeżdżających ma być w domach czyli ktoś przyjedzie i zarazi cała rodzine. Kwarantanna powinna być w szpitalu polowym przy granicy a nie w domu. Nasze wojsko ma takie szpitale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w Dorohusku na większości stanowisk nie ma nawet dostępu do wody ,aby umyć ręce... Więc o czym tu mowa.. nie ma masę, nie ma płynów do dezynfekcji.. służba służbą ale funkcjonariusze nie mają żadnego zabezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmień kanał w tv bo ***zja robi ci sieczkę z mózgu. Polska jako jedna z ostatnich zamknęła granice, więc nie pisz bzdur o radykalnym działaniu tego rządu w stosunku do innych krajów UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pan Siennicki wypowie, napewno pan rzecznik znajdzie odpowiedź na wszystkie odpowiedzi i na braki maseczek, i na brak dostępu do wody, pan pan rzecznik ma odpowiedzi na wszystkie pytania, a jeśli nie będzie znał odpowiedzi, to napewno zaraz ją znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pan Siennicki wypowie, napewno pan rzecznik znajdzie odpowiedź na wszystkie pytania, i na braki maseczek, i na brak dostępu do wody i zapewne na inne pytania, które państwa nurtują , pan rzecznik ma odpowiedzi na wszystkie pytania, a jeśli nie będzie znał odpowiedzi, to napewno zaraz ją znajdzie. Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...