Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patologia normalnie... pijany ojciec pozwolił prowadzić pijanemu 18-letniemu synalkowi... pięknie! Zabrać prawko dożywotnio, na głupote nie ma rady! dobrze,że nikogo nie zabił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec był pijany i spał w bagażniku, szkoda mi ich troche bo młodzi co nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to zbiko frajer jak zwykle spier***ił mysli ze jest cwany szmaciaz je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo by dobrze jakby synalek to prawko miał ;/ a teraz młody niewinny chłopak lezy w szpitalu i walczy o życie, a jezeli wyjdzie z tego to i tak bedzie funkcjonował jak roslnika ;/ juz dawno powinni pozamykac takich ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety pasażer Patryk, zmarł dzisiaj... a temu Zbikowi nic się nie stało, jeszcze uciekł z miejsca wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JustynaLBN napisał:
Patologia normalnie... pijany ojciec pozwolił prowadzić pijanemu 18-letniemu synalkowi... pięknie! Zabrać prawko dożywotnio, na głupote nie ma rady! dobrze,że nikogo nie zabił!!!
Zabił, swojego kolegę , który siedział z boku bez zapietych pasów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! a z tego co wiemy wszyscy byli naje***i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie "m"......wiedzial ze kierowca byl pijany :/ [*] [*] [*] ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Wy gadacie ?! Patryk nie był pijany ! nie wiecie i pierniczycie takie głupoty ;/ nie wiecie jaka byla sytuacja, a macie najwiecej do powiedzenia ;/ Żbika juz dawno powinni zamknąć, a tylko sieje zamęt ;/ jakby nie on to nic by sie nie stało, ludzie zaoszczędzili by sobie wielu przypałów, a Patryk dalej byłby wsród Nas ! jakby żbiko sie przejął i uratował kolege a nie uciekł to może Ryba byłby z nami, nikt mu tego nie wybaczy, jak wyjdzie z tego i go nie zamknął w co wątpie to i tak wszyscy bedziemy mieli do niego żal ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślicie ze Żbiko poniesie konsekwencje?ilu takich jak on dostało zawiasy i się cieszą że uszło im to na sucho?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie... Pewnie dostanie co najwyżej zawiasy, a po nim to i tak spłynie. Będzie potem chodził i się cieszył, że mu uszło na sucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. napisał:
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! a z tego co wiemy wszyscy byli naje***i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
weś sie ku*** zastanow!!!!!!! jak nie znasz szczegolow to sie lepiej nie odzywaj! nie znalam tego Patryka ale szkoda go [*] ;( mlody chlopak nie jego wina ze umarl ale kogo innego! wiele ludzi go oplakuje bo jakis pojeb go nie uratowal! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian... napisał:
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ja nie mowie tego z gazety!!! moze i masz racje ze nikt go nie ciagnal ale moze jak by go uratowal zamiast uciekac z miejsca wypadku to by żył!!!!!!!!!!a nie teraz spoczywal w spokoju [*] ; ( ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian... napisał:
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
niestety, Zbiko pijany siedział za kierownicą i to on spowodował wypadek.Być może wściekasz się ,bo to twój kumpel,ale nic go usprawiedliwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...