Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierował pijany i z zakazem prowadzenia pojazdów. Dachował na jednej z ulic Chełma

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2020 r. o 13:03 Powrót do artykułu
Dla potencjalnego mordercy 25 lat oraz 15 dla pasażera za współudział. To cud, że nie doszło do nieszczęśliwego wypadku ale chyba trzeźwy kolega miał świadomość z kim wsiada do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać mu drugi zakaz, a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utylizacja śmieci tylko to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuj
 Puściłem bąka.. teraz ty dziękuj ze nie w twoją stronę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisze? Za karę autorzy takich "artykułów" powinni otrzymywać dożywotni zakaz pisania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo to mężczyzna, który był nietrzeźwy - Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu - podkreśla kom. Ewa Czyż z chełmskiej komendy policji. ANALFABETYZM GALOPUJĄCY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja Chełmska nie działa łapie za mało pijaków i chwiali się śmiesznymi sukcesami . Do roboty bando nierobów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak. Proponuję powiesić bez sądu. Sąd na protestach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...