Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca z Ukrainy papierosy ukrył w oponach

Utworzony przez AntyPoPiS, 14 sierpnia 2012 r. o 20:14 Powrót do artykułu
ciekawe od kogo handlarze z pod Nowej i Ruskiej biorą fajki? u nich zawsze jest towar więc ich dostawca musi być nie do wychwycenia tak jak oni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż tak Ci to przeszkadza? a pensje w granicach 1100zł Cię nie wkurzają, a kolejki u lekarzy specjalistów w granicach od teraz za pół roku? a może ceny w sklepie? a może masz auto i jesteś zadowolony że 98 zaraz przekroczy 6 zł, no i zasadnicze pytanie... palisz? jeśli nie to może zacznij działać w ww. tematach bo tak machlojek i przekrętów będziesz miał na pęczki, pozdrawiam, PALACZ GŁÓWNY Z LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż napisaliście o jednym co sie przyznał do winy, a nie jak zawsze nie wiedzą skąd to się wzieło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja woził we baku płyn do sryskiwaczy wylewał tam ja lał rope 5 litry starczalo do ukrainy tam ja dolal i wracal przez dwa lata jak mnie zlapali mial ja 3000paczek kara 5tyś tera mam lepsze sposoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
aż tak Ci to przeszkadza? a pensje w granicach 1100zł Cię nie wkurzają, a kolejki u lekarzy specjalistów w granicach od teraz za pół roku? a może ceny w sklepie? a może masz auto i jesteś zadowolony że 98 zaraz przekroczy 6 zł, no i zasadnicze pytanie... palisz? jeśli nie to może zacznij działać w ww. tematach bo tak machlojek i przekrętów będziesz miał na pęczki, pozdrawiam, PALACZ GŁÓWNY Z LUBLINA
Nie wiem, jak "Jemu", ale mnie przeszkadza i to z bardzo prostego powodu. Wszyscy placimy podatki, ktore takze finansuja sluzbe zdrowia. Nie nalezy patrzec na innych, tylko zaczac od samego siebie. Jesli zas pochwalasz przestepczosc, to nie masz moralnego prawa zarzucac innym machlojek. Ja rowniez jestem palaczem, o ile mozna nazwac palaczem osobnika, ktoremu paczka wystarczy na dwa-trzy dni. Nie mniej jednak za kazdym razem kupuje ja w normalnym sklepie! Tak zreszta, jak wszystko inne. Moze z wyjatkiem warzyw i owocow, bo tradycja odwiedzenia ryneczku jest silniejsza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...