Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
....zgadzam sie, ze wyglada to dosc niechlujnie,a nawet obskornie! Z drugiej jednak strony patrzac na ten drobny problem musze zauwazyc, iz ow "market" jest o wiele badziej przydatny mieszkancom naszego miasta niz kosciol z dewiatami w nim urzedujacymi. Miejmy wiec nadzieje na dlugi proces odwolawczy i "boksowanie" sie z wlodarzami chelmskiego grodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby oznacza słowo "dewiat"? :)Nie wypowiadaj się w imieniu mieszkańców tego miasta. Ja bardzo lubię ten kościół i księży tam pracujących chociaż jestem spoza parafii.Z przyjemnością tam wstępuję chociażby na krótką modlitwę,mszę czy też rekolekcje.Co do lokalizacji tego kiosku to rzeczywiście warto znaleźć inne miejsce i to bez "boksowania"złośliwcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie teraz bede k*** sznurowki kupowal?! ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz kupuj buty a rzepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seifu napisał:
Ciekawe gdzie teraz bede k*** sznurowki kupowal?! ;P
...w Zakrysti......troszeczke drozej, ale dochod na "zbozny" cel sa przeznaczone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
A co niby oznacza słowo "dewiat"? :)Nie wypowiadaj się w imieniu mieszkańców tego miasta. Ja bardzo lubię ten kościół i księży tam pracujących chociaż jestem spoza parafii.Z przyjemnością tam wstępuję chociażby na krótką modlitwę,mszę czy też rekolekcje.Co do lokalizacji tego kiosku to rzeczywiście warto znaleźć inne miejsce i to bez "boksowania"złośliwcze.
...bardzo Cie przepraszam, ale wlasnie przeczytalem moj post ponownie i w zadnym sformulowaniu nie zauwazylem zwrotu mogacego insynuowac wypowiadanie sie w imieniu mieszkancow naszego miasteczka. Wyrazilem jedynie moja wlasna opinie! "Dewiant" zas jest wg Antoni Buertalone (University of Massachusetts) adekwatnym okresleniem stanu psychicznego tej grupy zawodowej. Nie bede wyprowadzal dowodu, gdyz zajeloby to nazbyt wiele zarowno miejsca, jak i czasu....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem komu może przeszkadzać i w czym ten kiosk. Był tam "od zawsze" i nikomu nie przeszkadzał. Myślę, że w naszym mieście są ważniejsze problemy. No właśnie chociażby bezrobocie, a likwidacja tego kiosku może właśnie przyczyni się do jego wzrostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
.... Z drugiej jednak strony patrzac na ten drobny problem musze zauwazyc, iz ow "market" jest o wiele badziej przydatny mieszkancom naszego miasta niz kosciol z dewiatami w nim urzedujacymi...
Szanowny Gościu zarówno moje pytanie o zwrot "dewiat" w domyśle dewiant(znaczenie tego słowa nie jest mi nieznane,a wywód zbędny)jak też nieupoważnione wypowiadanie się w imieniu mieszkańców jest chyba zasadne. Potwierdzeniem tego są Twoje słowa powyżej cytowane.Czyż stwierdzenie,że "market" jest bardziej przydatny mieszkańcom niż kościół to nie nadużycie...?Czytaj ze zrozumieniem,pisz poprawnie i wypowiadaj się we własnym imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm, moje miasto napisał:
Nie wiem komu może przeszkadzać i w czym ten kiosk. Był tam "od zawsze" i nikomu nie przeszkadzał. Myślę, że w naszym mieście są ważniejsze problemy. No właśnie chociażby bezrobocie, a likwidacja tego kiosku może właśnie przyczyni się do jego wzrostu.
Pamiętam czas, kiedy kiosku tam nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę jak goście Hetmana poruszają najważniejsza kwestię kiosku, no skandal po prostu, że to stoi. Ciekawe czy pytaja też o suche ciasta w jego przybytku? Pewnie nie, od razu ich uwagę przykuwa kiosk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...