Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne miasto w woj. lubelskim otwiera system rowerów miejskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2017 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Będzie więcej wypadków na drogach. Tego chcecie w Chełmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze Chełmowi lepszych rowerkow iz ma Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60mln zł za co? 60.000.000 : na 70.000 mieszkańców = ~850zł kupcie wszystkim mieszkańcom rowery to lepiej się opłaci...... ale po co.... niech firma bzdet zarobi miliony a resztą się podzielmy.................. ot polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to Chełm Lublin Warszawa Wrocław w każdym z miast rowery miejskie są w w generalnie są w nie najlepszym stanie technicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okolice biedronki przy os zachod, pkp miasto, pkp glowny, gmach, urzad miejski, deptak, pwsz, sloneczko, wolnosci, park miejski,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to Romet organizował "rowerki" to ok. Ale jak zwykle szkopy zgarną "rowerkowy" biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło mojego bloku bo jestem leniem i nie chcę mi się chodzić pieszo nawet do auta na parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
60mln zł za co? 60.000.000 : na 70.000 mieszkańców = ~850zł kupcie wszystkim mieszkańcom rowery to lepiej się opłaci...... ale po co.... niech firma bzdet zarobi miliony a resztą się podzielmy.................. ot polityka
 na prawdę masz taki problem ze zrozumieniem tekstu pisanego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery miejskie (publiczne) są wielce ok i bardzo potrzebne gdyż są usupełnienieem transportu miejskiego. Ale.... w Chełmie? Gdzie brak dobrych dróg rowerowych, może okazać się porażką. No chyba że Urząd Miasta się obudzi z letargu i zacznie równocześnie budować DDR, Pasy Rowerowe, śluzy, wyzeruje krawężniki na przejazdach rowerowych, i zamini kostkę na asfalt. Wtedy to będzie miało sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie lepiej CHODNIK NA LUBELSKIEJ bo ten co jest został zrobiony w 1945 roku!!! a rowerzyści jeżdżą po nim jak pościeżce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie zakaz wjazdu do BIEDRY na Zachodniej a zakupowicze niech tam jada rowerami bo szpikli nie wsadzisz od 7 do 21 takie LUKSUSY tam sprzedają żę nawet ekspedientki wykupili!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przetarg wygrają swoi po co to pompować że jakiś niby przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak odmalować oznakowanie poziome - większość jest niewidocza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to skandal, by z chodników robić chodniki rowerowe i to jeszcze w idiotyczny sposób. Kto wymyślił, by ścieżka rowerowa na odcinku Kamena - PKP Miasto poprowadzić od strony posesji? Totalne kretyństwo i niebezpieczeństwo zarówno dla rowerzystów jak i pieszych. Dla rowerzystów możliwość spotkania z przednią maską auta wyjeżdżającego ze swej posesji, a nawet otwieranymi drzwiami posesji znajdujących się naprzeciw chodnika rowerowego. A piesi mają poruszać się w pasie pomiędzy rowerzystami i autami? No i uprawiać wyczynowo slalom pomiędzy lampami i znakami drogowymi. Czy w Chełmie piesi mają zostać wyeliminowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery i promowanie aktywności fizycznej jest OK...powiem więcej to super sprawa. Ja nie rozumiem tylko dlaczego na wszystkich rowerach zawsze widnieją loga Banków powiązanych w nielegalne interesy ? Wszędzie tylko reklamy banksterów... czy nawet aktywność fizyczna musi nam się kojarzyć z wzięciem kredytu i później spłacania czego przez długie lata ? Jestem za tym aby na takich rowerach widniały LOGA miast, jakieś zdjęcia promujące województwo Lubelskie....ale na pewno nie BANKÓW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o reklamy banków to są one dlatego, że wykupiły one reklamę umieszczaną na "skrzydełkach" rowerów. Jest to jedno ze źródeł finansowania roweru miejskiego. Jeśli zna się tam to wie się, że zdecydowana większość wypożyczeń jest bezpłatna. 1h wypożyczenia to wydatek z reguły 1 zł a z czego to trzeba utrzymać. Naprawa rowerów, wymiana części itp. To wszystko kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...