Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kompletnie pijana matka opiekowała się dwulatkiem

Utworzony przez Stacha (z naprzeciwka), 19 czerwca 2013 r. o 12:15 Powrót do artykułu
A co robić w Chełmie jak nie pić ?! jak żyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma żyć,to trzeba czymś żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robić w Chełmie jak nie pić ?! jak żyć ?
W brew pozorom  miesto stwarza duzo mozliwosci do ciekawego, tworczego i edukujacego sposobu na spedzanie wolnego czasu. Do tego jednak trzeba wyniesc pewne wzorce z domu. Mozliwosci nauczenia sie przydatnych i zyciu rzeczy jest szeroka gama! Chociazby, zarowno platne, jak i bezplatne kursy jezykow obcych. Kolka zainteresowan, itp. Nie wyrwiemy sie z zakletego kola pretensjonalizmu bez gotowosci do poswiecej z wlasnej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykla qurwa znam jo loda robila za 5zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykla qurwa znam jo loda robila za 5zl
brejdak jak ty o mamusi mówisz? tyle sniegu musiała w cipkę załadować żeby takiego bałwana adamka urodzić a ty ją teraz qrwą nazywasz?  teraz to będziesz za karę do końca życia ojcu loda robił tylko najpierw matka ci zęby wypier***i żebyć tatusiowi ku***a nie podrapał bo to rodzina a nie koledzy z podwórka , że za rysę na ku***ie dali ci po łbie , nasrali do ryja i browara z chodnika nie pozwolili zlizać.Trzeba było się uczyć jak ja , mam kasę i loda to mi robią laski a nie takie qrwy jak ty ,cwelu mówiłeś mi ostatnio na wigilii że problem masz bo od przyjmowania ku***ów z całego chełma jak zjesz całe kartofle to ci z odbytu wypadają - nie martw się narazie wpier***aj buraki cukrowe i za liście trzymaj aź żołądek strawi korzeń a na wigilię dostaniesz ode mnie wykałczki od szaszłyków żeby kartofle przebijać to ci z dupy nie wypadną i daj sobie spokój z tym ku***eniem się , a już o zwierzętach wogóle zapomnij bo koń to ci d*** rozerwie , obciągaj ku***y zwierzakom bo to lubisz , tak jak mówiłeś twoja misja , po to się urodziłeś , już za późno żebyś sporządniał , mówili rodzice bierz przykład z brata , a ty nie  ku*** zamiast do matki cycka się przyssać to odrazu ojca za ku***a łapałeś , ch*** z tobą braciszku , brak słów dobrze że ja jestem normalny a nie jakiś pederasta , cwel czy inny niedorozwój jak ty. Ja to klasa żona , dzieci , dom , auto - przykładowy obywatel , aj szkoda słów , ale ze zjadaniem gówna to juz poleciałeś po bandzie , wysrałem sie do kibla a ty poleciałeś muszlę lizać , qurwa lecz się albo na linę się rzuć bo już qrwa wstyd na całą wiochę .cześć pedale do zobaczyska na wilii u starych tylko znowu nie siądź dupą na czubek choinki bo rzygnę i będziesz zlizywać jak w tym roku- to takie twoje hobby wszystko do ryja albo w dupę pchać ? wogóle cie szmato nie znałem i pamiętaj nie zbliżaj się do mnie nawet na dwa metry . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...