Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunia skończyła się w sądzie, bo gościom nie smakowało jedzenie. Jest wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2019 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Nie rozumiem Twojego jadu i wogole o co Ci chodzi, możesz rozjasnisz bo nasza dyskusja zmierza do nikąd. Podejrzam że się upilas, "zatoczylas" i zbilas stara donice więc w czym problem? Nie chciałaś dobrowolnie zaplacic? no to nie ładnie ja miałam stluczke że starym Daewo to nie dyskutowalam tylko poddałam się karze, a jeżeli właściciel groził trzeba było zawiadomić Policję, zrobiłaś to? Widze że masz osobista zadre i tak najezdzasz. Co do jakości lokalu i frekwencji to tutaj nie mam wątpliwości że kłamiesz i opluwasz nawet obrazasz kelnerów. Co do Insp. Pracy czy Sanepidu to ich nie pouczaj i nie pomawiaj właściciela jak on pracuje i z kim pracuje bo już takim gadaniem nagrabila sobie bohaterka tego artykułu, możesz byc następna.Pisownia i słownictwo świadczy o Twoim poziomie, nazywanie lokalu knajpa jest żenujące, słownictwo knajackie ale rozumiem że to są Twoje klimaty. Moja rada nie upijaj się i nie zataczaj się nie będziesz płacić za stara donice.
 Irenko, po twojej wypowiedzi widzę, że masz jakąś osobistą do mnie urazę (parafrazuję twoje słowa) że tak najeżdżasz. Tylko ja sobie nie przypominam żeby mieć do czynienia z takim czymś jak ty. Sam się Irenko napij, szlajaj po tej knajpie, płać wydumane kwoty za stare donice i nie pouczaj innych, to, że mam rację to pewne, wystarczy prześledzić chociażby profil tej knajpy na portalu społecznościowym, a także ogłoszenia lokalne. Na profilu również można zobaczyć te "szykowne wazony" a to, co piszesz świadczy o twoim poziomie. Najwidoczniej takie klimaty są dla ciebie proszę pana Irenko najbardziej odpowiednie. Wiec sam sobie w nich się taplaj, moja rada nie wchodź w dyskusję z porządnymi ludźmi jak preferujesz towarzystwo przestępcy, którego komentarzami wspierasz bezmyślnie. Co, nie wiesz ile postępowań toczy się przeciwko Kowalczykowi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za plebs? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 O to są postępowania i ile? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za plebs?
 Spójrz w lustro to będziesz wiedziała :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to są postępowania i ile?
 Spytaj Kowalczyka, o ile sam się nie pogubił bo tyle ich ma to ci odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za plebs?
Spójrz w lustro to będziesz wiedziała :D
 Jakież to dno i z kim tu prowadzić polemikę ? "do obory byłoby  obraza dla krowy która daje mleko,teraz widać poziom tej Sylwii i jej poecznikow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za plebs?
Spójrz w lustro to będziesz wiedziała :D
Jakież to dno i z kim tu prowadzić polemikę ? "do obory byłoby  obraza dla krowy która daje mleko,teraz widać poziom tej Sylwii i jej poecznikow.
 Obora to poziom Kowalczyka który ma za uszami niejedno w przeciwieństwie do pokrzywdzonej przez niego osoby. To coś co innych krzywdzi od lat to gorsze niż plebs, obora i wszystkie epitety, które zapewne sam pod różnymi nickami wypisuje. Nie trudno będzie ustalić autora tych paszkwili w "obronie" przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie poraz kolejny odnieść się  do   komentarzy które naruszaja moje dobre imię i przypomnę że jest to karalne. W dniu 16 kwietnia 2019 roku o godzinie 12:30 odbędzie się sprawa karna w Sądzie Rejonowym  w Chelmie przeciwko oskarżonej Sylwii W. Jest to sprawa w związku ze złożonym przeze mnie sprzeciwem od wyroku nakazowego który został wcześniej wydany przez Sąd uznałem to za zbyt niska karę, również sprzeciw złożyła Prokuratura Rejonowa w Chełmie uznając także za nie wspolmiernie niska do popełnionego czynu. Jako oskarzyciel posiłkowy złoże wniosek między innymi o ustalenie danych osób które mnie tutaj pomawiaja oraz przesluchanie ich    na okoliczność posiadanej wiedzy w komentowanej sprawie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie poraz kolejny odnieść się  do   komentarzy które naruszaja moje dobre imię i przypomnę że jest to karalne. W dniu 16 kwietnia 2019 roku o godzinie 12:30 odbędzie się sprawa karna w Sądzie Rejonowym  w Chelmie przeciwko oskarżonej Sylwii W. Jest to sprawa w związku ze złożonym przeze mnie sprzeciwem od wyroku nakazowego który został wcześniej wydany przez Sąd uznałem to za zbyt niska karę, również sprzeciw złożyła Prokuratura Rejonowa w Chełmie uznając także za nie wspolmiernie niska do popełnionego czynu. Jako oskarzyciel posiłkowy złoże wniosek między innymi o ustalenie danych osób które mnie tutaj pomawiaja oraz przesluchanie ich    na okoliczność posiadanej wiedzy w komentowanej sprawie.
 Kowalczyk, wiele osób w Chełmie zna twoje poczynania, wie ile masz spraw na koncie nie graj świętego. I nie kłam bo to ma krótkie nogi. Wszystko da się sprawdzić, także kto pisze kalumie na temat poszkodowanych przez ciebie osób, więc nie bądź taki chojrak! Może publicznie się pochwalisz jak to się stałeś Krzysztofem Rybickim i sam siebie broniłeś? Wielokrotnie złamałeś prawo i nie licz, że prawda nie wyjdzie na jaw. Już niedługo. I sam się zacznij bać odpowiedzialności za to co zrobiłeś a nie straszysz innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan psychiczny autorki "starej donicy" w medycynie  określony jest jako paranoja czyli  ciężki przypadek terapeutyczny mający podłoże w trudnym dzieciństwie, rozbitej i patologicznej rodzinie. Publicznie znieslawia, narusza RODO co jest karalne dlatego uważam że może mieć ograniczona zdolnosc postrzegania a to już zadanie nie dla Sądu ale dla lekarzy. . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan psychiczny autorki "starej donicy" w medycynie  określony jest jako paranoja czyli  ciężki przypadek terapeutyczny mający podłoże w trudnym dzieciństwie, rozbitej i patologicznej rodzinie. Publicznie znieslawia, narusza RODO co jest karalne dlatego uważam że może mieć ograniczona zdolnosc postrzegania a to już zadanie nie dla Sądu ale dla lekarzy. .
 Ireno martw się o swój stan psychiczny, urojenia na temat czyjejkolwiek rodziny, dzieciństwa to paranoja wyższego rzędu. To, co piszesz to nie jest zniesławianie? Jakieś urojenia na temat zupełnie obcy czym nazwiesz? Jakie RODO? Jakie zniesławienie? A co robi ten, którego bronisz? Jakie komentarze pisze? Jego nie obowiązują przepisy prawa? Zacznijcie od siebie, bo z całą pewnością konsekwencje poniesiecie.  P.S. Może napisz w jakiej ty się rodzinie wychowałeś że takie brednie piszesz i popierasz takie zachowanie jakie prezentuje Kowalczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "starej donicy" -zabrałam głos bo jako częsty gość Krokusa nigdy nie widziałam tam  starej donicy, może to chodzi o inny lokal albo wystąpiła pomrocznosc jasna. Barmani - ciągle ci sami i najprzystojniejsi:) Zniesławienie - podawanie publicznie nie prawdziwych informacji nazywanie restauratora przestępca, wprowadzanie opinii publicznej w błąd pomimo wyroku Sądu który orzekł że jest osobą pokrzywdzona. RODO - szarmowanie nazwiskiem może okazac się niezgodne z prawem, chyba że  wystąpiła ograniczona zdolsc oceny czynów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "starej donicy" -zabrałam głos bo jako częsty gość Krokusa nigdy nie widziałam tam  starej donicy, może to chodzi o inny lokal albo wystąpiła pomrocznosc jasna. Barmani - ciągle ci sami i najprzystojniejsi:) Zniesławienie - podawanie publicznie nie prawdziwych informacji nazywanie restauratora przestępca, wprowadzanie opinii publicznej w błąd pomimo wyroku Sądu który orzekł że jest osobą pokrzywdzona. RODO - szarmowanie nazwiskiem może okazac się niezgodne z prawem, chyba że  wystąpiła ograniczona zdolsc oceny czynów.
 "Stara donico" Ireno. Może sama jako bywalczyni masz pomroczność jasną, RODO sam Kowalczyk się przedstawiał w gazetach, poza tym nazwisko nie jest daną chronioną, Jest przestępcą co każdy może zobaczyć bywając w sądzie, jakiś czas temu jego imię i nazwisko było nja wokandzie, poza tym Chełm jest na tyle mały że wiele osób wie doskonale kto to jest. Donice za można zobaczyć na zdjęciach z tej knajpy, a ciągle wystawiane na lokalnych portalach i na ich FB ogłoszenia o poszukiwaniu kelnerek i przca wyłącznie w soboty mówią same za siebie. Jeśli chcesz zobaczyć u kogo wystąpiła ograniczona zdolność oceny czynów to spójrz w lustro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "starej donicy", sądziłam że  będzie szansa na merytoryczna duskusje choćby o tej donicy, niestety same kałumnie, co jak sądze Restaurator wykorzysta to w swoim dzialaniu. Tak na marginesie a to bardzo ważne nazwisko na wokandzie w Sądzie nie upoważnia do określenia "przestępca" to jest poważne pomówienie. Czy nie lepiej byłoby samemu stworzyć piękny lokal  ciekawszy od tego paskudnego Krokusa z ładnymi donicami nawet żeby pijane panny miały  je potluc? ? Oczywiście że to abstrakcja i nie możliwe  bo trzeba mieć przynajmniej  jedna zdrowa szara komórkę w głowie. Kończąc ta jałowa dyskusje użyje frazy pewnego klasyka "" ja to z  Panią nawet muchy w kiblu nie chciałbym ubić" Tyle jest dla nie pani warta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "starej donicy", sądziłam że  będzie szansa na merytoryczna duskusje choćby o tej donicy, niestety same kałumnie, co jak sądze Restaurator wykorzysta to w swoim dzialaniu. Tak na marginesie a to bardzo ważne nazwisko na wokandzie w Sądzie nie upoważnia do określenia "przestępca" to jest poważne pomówienie. Czy nie lepiej byłoby samemu stworzyć piękny lokal  ciekawszy od tego paskudnego Krokusa z ładnymi donicami nawet żeby pijane panny miały  je potluc? ? Oczywiście że to abstrakcja i nie możliwe  bo trzeba mieć przynajmniej  jedna zdrowa szara komórkę w głowie. Kończąc ta jałowa dyskusje użyje frazy pewnego klasyka "" ja to z Panią nawet muchy w kiblu nie chciałbym ubić" Tyle jest dla nie pani warta.
 Jakie kalumie? Kowalczyk ma wyroki i nie jest to bynajmniej tajemnicą. Więc przestępcą jest. Każdy, kto prowadzi działalność musi się liczyć z opiniami, niekoniecznie dobrymi i jeśli za nieprzychylne opinie wyzywa innych to chyba z nim jest coś nie tak. Czarowanie rzeczywistości nic nie da, a dla dna moralnego mogę być nikim, chcę powiedzieć że jest mi z tego powodu wszystko jedno co takie dno o mnie myśli. I to, że Kowalczyk tak a nie inaczej prowadzi tą knajpę to nie znaczy, że każdy, kto ma swoje zdanie na ten temat ma od razu otwierać lokal, to klienci sami pokazali, co sądzą o tej knajpie że jest czynna tylko w soboty, dobre lokale mają klientów cały tydzień, a tu jak widać nie ma, inne lokale mają catering, tu nie wyszło. Pytanie czemu? No chyba nie z powodu dobrej jakości! Może tak coś konkretnie a nie tylko wyzwiska do mnie stara donico Ireno? Bo ja na konkretach się opieram, ale żeby to zobaczyć to trzeba mieć odrobinę chociaż rozumu, czego o tobie powiedzieć się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już koniec? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś smutno i cicho może znowu powalczycie przyjemnie było czytać jak dwie kobitki walczą o restauratora:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś smutno i cicho może znowu powalczycie przyjemnie było czytać jak dwie kobitki walczą o restauratora:)
 A może sam "restaurator" pochwali się swoimi poczynaniami, które uczyniły z niego przestępcę? Bo jak narazie pisze tylko swoje wynurzenia które nie są wiarygodne, bo nie ma na nie PRAWOMOCNEGO wyroku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyzwoite i nie etyczne takie publiczne opinie. Zainteresowaly mnie dotychczasowe komentarze że zwykłej ciekawości bo nie znam tego lokalu,przeczytalem wszystkie i mam nieodparte wrażenie że ktoś ma osobisty uraz do właściciela i tak bruzdzi.Ktos robi niedźwiedzia przysługę pani Sylwii, która została oskarżona  o kierowanie gróźb karalnych przecież to co jest tutaj wypisywane to nic innego jak spełnienie gróźb za  pośrednictwem innych osób. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyzwoite i nie etyczne takie publiczne opinie. Zainteresowaly mnie dotychczasowe komentarze że zwykłej ciekawości bo nie znam tego lokalu,przeczytalem wszystkie i mam nieodparte wrażenie że ktoś ma osobisty uraz do właściciela i tak bruzdzi.Ktos robi niedźwiedzia przysługę pani Sylwii, która została oskarżona  o kierowanie gróźb karalnych przecież to co jest tutaj wypisywane to nic innego jak spełnienie gróźb za  pośrednictwem innych osób.
 Pokaż gdzie tu jest groźba? Ja widzę opinie na temat wątpliwej moralności i uczciwości właściciela knajpy otwieranej raz w tygodniu na potupajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...