Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunia skończyła się w sądzie, bo gościom nie smakowało jedzenie. Jest wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2019 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Nie będę robil wykładni prawa i nie moja jest  rola " pokazywanie gdzie tu jest grozba", trochę na tym się znam i mogę z całą stanowczością stwierdzić że wszelkie negatywne dzialania osób trzecich  wynikłe z gróźb karalnych  noszą znamiona przestępstwa, tyle i aż tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę robil wykładni prawa i nie moja jest  rola " pokazywanie gdzie tu jest grozba", trochę na tym się znam i mogę z całą stanowczością stwierdzić że wszelkie negatywne dzialania osób trzecich  wynikłe z gróźb karalnych  noszą znamiona przestępstwa, tyle i aż tyle.
 Owszem, w tej sprawie to się tyczy obrońców pseudorestauratora. Jesteś taki ciekawski a nie zauważyłeś że to oni znieważają innych? Na czele z samą oskarżaną przez pseudorestauratora? Czyżbyś miał problem z udowodnieniem swojej racji tak jak pseudorestaurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu dzisiejszym oddalono wszystkie zarzytu pseudorestauratora w stosunku do pokrzywdzonej przez niego Klientki. Może redakcja napisze artykuł o tym fakcie? Czy poczeka jak krewki pseudorestaurator zostanie skazany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze nic złego nie zrobiła przecież wyrok nie jest prawomocny a wy tu mordy wydzieracie...
Jak będzie prawomocny to pseudorestaurator do prasy nie poleci, bo jak wezwą świadków i przeprowadzą postępowanie to inaczej się skończy. Kto Kowalczyka nie zna ten go kupi, a kto zna ten wie, że wzorem cnót czy czegokolwiek innego nazwać go nie można.
 Prorocze słowa napisałeś/aś......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy doczekamy się artykułu opisującego prawdę w tej sprawie? Kiedy redaktor napisze o poczynaniach pseudorestauratora które godzą w innych ludzi? Kiedy ten człowiek zostanie przebadany przez psychiatrę? Ile jeszcze bzdurnych wniosków o ściganie niewinnych ludzi musi złożyć, żeby w końcu ktoś dostrzegł, że coś z nim  nie tak?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są teraz wszyscy "obrońcy" krewkiego pseudorestauratora? Gdzie są ci, którzy opluwali pokrzywdzoną przez niego Klientkę? Gdzie jest w końcu redaktor, który pisał szkalujące kobietę artykuły? Tak trudno napisać prawdę i powiedziec "przepraszam"??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe,ale co to znaczy restaurator lub pseudorestaurator, ma on imie i nazwisko czy to postac wirtualna jakis niezrozumialy belkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe,ale co to znaczy restaurator lub pseudorestaurator, ma on  imie i nazwisko czy to postac wirtualna jakis niezrozumialy belkot.
 Wystarczy przeczytać artykuł, ale jak widać ciebie to przerasta nie dziwne więc że nic nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakas nawiedzona istota czlowiek chce sie czegos dowiedziec a ta najezdza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakas nawiedzona istota czlowiek chce sie czegos dowiedziec a ta najezdza.....
 Jakas nawiedzona istota czlowiek chce sie czegos dowiedziec a ta najezdza.....
 Żeby się dowiedzieć najlepiej przeczytać artykuł, a nie innych obrażać pokazując przy tym swój poziom inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie poraz kolejny odnieść się  do   komentarzy które naruszaja moje dobre imię i przypomnę że jest to karalne. W dniu 16 kwietnia 2019 roku o godzinie 12:30 odbędzie się sprawa karna w Sądzie Rejonowym  w Chelmie przeciwko oskarżonej Sylwii W. Jest to sprawa w związku ze złożonym przeze mnie sprzeciwem od wyroku nakazowego który został wcześniej wydany przez Sąd uznałem to za zbyt niska karę, również sprzeciw złożyła Prokuratura Rejonowa w Chełmie uznając także za nie wspolmiernie niska do popełnionego czynu. Jako oskarzyciel posiłkowy złoże wniosek między innymi o ustalenie danych osób które mnie tutaj pomawiaja oraz przesluchanie ich    na okoliczność posiadanej wiedzy w komentowanej sprawie.
 Kłamstwo! Prokuratura nie składała sprzeciwu, a sprawa zakończyła się korzystnie dla pokrzywdzonej Sylwii W. Za to krewki pseudorestaurator jest oskarżonym i odpowie za swoje czyny, wszystkie, których się dopuścił i to już za kilka dni. Prawda wyjdzie na jaw i wtedy będzie pan cieniutko śpiewał Kowalczyku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokusilem sie i przeczytalem caly artykol to jakas dziecinna przepychanka, teraz wiem ze ten restaurator to Anatol Kowalczyk i to jego proponujesz wyslac do psychiatry,moze powinnas komus to zglosic ja sie na tym nie znam a Ciebie w zaden sposob nie obrazam i tego mi nie zarzucaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokusilem sie i przeczytalem caly artykol to jakas dziecinna przepychanka, teraz wiem ze ten restaurator to Anatol Kowalczyk i to jego proponujesz  wyslac do psychiatry,moze powinnas komus to zglosic ja sie na tym nie znam a Ciebie w zaden sposob nie obrazam i tego mi nie zarzucaj.
 Dziecinne to jest to, co robisz. Myślisz człowieku, że ci, co cię znają nie wiedzą kim jesteś? Rozdwojenie, a raczej wielokrotne rozdwojenie jaźni? Nie wiesz co robisz jak ludzi gnębisz? Poczekaj, niebawem sam za wszystko odpowiesz :) A psychiatra jak najbardziej wskazany, tylko nie wiem czy jeszcze jest w stanie pomóc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to restaurator czyli Kowalczyk ze strachu zmienia gacie pare razy dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to restaurator czyli Kowalczyk ze strachu zmienia gacie pare razy dziennie
 Pseudorestaurator, tak powinno być za wszystkie grzeszki w końcu odpowiesz Kowalczyku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to grzeszki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to grzeszki?
 Jak nie wiesz to prokurator i sąd ci uświadomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki sąd?*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki sąd?*
 Ten, przed którym Kowalczyku odpowiesz za wszystko. Wiesz już jak to jest, bo nie będzie to pierwszy wyrok :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ostateczny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...