Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec komunikacyjnego paraliżu Chełma

Utworzony przez Tadek, 15 grudnia 2008 r. o 22:32 Powrót do artykułu
Wiadukt już otwarty,jechałem około 20,ale żeby była rewelacja...to nie powiedziałbym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadukt --co oni tam zrobili prawie nic to tylko nowy asfalcik a jak bylo to jest garby na laczeniach na wiosne zwinie sie i taki bedzie final tylko kasa utopiona w czyjejs kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam wczoraj wiaduktem ok. 18,30, był juz otwarty, ale tez zdizwiło mnie, ze na łączeniach płyt jak się,, skakało '' tak i ,,skacze '' Czyżby to była taka technologia budowy i remontu wiaduktu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w głowie to Ci aby nie ,,skakało" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w normalnych miastach jak sie robi remonty tak waznych komunikacyjnie obiektow jak wiadukt to sie robi je z klasa i logika a nie na sztuke tak jak w naszym chelmie. czy ktos wie kiedy zamykiaja go znowy by zrobic remat remontu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DHa napisał:
w normalnych miastach jak sie robi remonty tak waznych komunikacyjnie obiektow jak wiadukt to sie robi je z klasa i logika a nie na sztuke tak jak w naszym chelmie. czy ktos wie kiedy zamykiaja go znowy by zrobic remat remontu?
NIE PLEĆ DURNOT -PRZECIEŻ POMALOWALI BARIERKI ! HE HE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...