Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec nielegalnego parkowania w centrum Chełma

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2010 r. o 16:37 Powrót do artykułu
a może by zaorać, nie pasuje jak do kościoła jedzie sie autem to nie ma tacy i szybko pachołki znikną. A swoja drogą to chełmska zaraza, wszędzie zakaz i zakaz ale podatki jest komu wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę nie będzie gdzie zaparkować, coraz gorsze warunki dla kierowców. Nie pamiętam kiedy ostatnio robiłem zakupy w centrum. Jakiś płatny brudny parking obok "kameny" nie rozwiązuje sytuacji. Wstyd jak Chełm działa przeciw własnym mieszkańcom, nie ma gdzie zaparkować by zjeść w Pizzerii, pójść do restauracji, WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Chełmianin~ napisał:
Za chwilę nie będzie gdzie zaparkować, coraz gorsze warunki dla kierowców. Nie pamiętam kiedy ostatnio robiłem zakupy w centrum. Jakiś płatny brudny parking obok "kameny" nie rozwiązuje sytuacji. Wstyd jak Chełm działa przeciw własnym mieszkańcom, nie ma gdzie zaparkować by zjeść w Pizzerii, pójść do restauracji, WSTYD!!!
Nie dała sobie władza przez te 4 lata z parkingiem przy ul.Popiełuszki potrafi tylko słupki stawiać, drzewa wycinać i krzaki sadzić. Niech postawi koło PWSzZ na ul. Pocztowej bo tam druty stoją trzy lata i ktoś sobie krzywdę zrobi. Temat do realizacji dla następców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a może by zaorać, nie pasuje jak do kościoła jedzie sie autem to nie ma tacy i szybko pachołki znikną. A swoja drogą to chełmska zaraza, wszędzie zakaz i zakaz ale podatki jest komu wziąć.
A może tak dla zdrowia pójść na własnych nogach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram gładkiego.Większości szoferakom d... przykleiła się do siedzeń samochodów.Zapewne chcieliby wjeżdżać już do sklepów lub klatek bloków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pik napisał:
Popieram gładkiego.Większości szoferakom d... przykleiła się do siedzeń samochodów.Zapewne chcieliby wjeżdżać już do sklepów lub klatek bloków.
widzisz różnica miedzy nami jest taka , ja ma to jeżdżę a ty nie masz wiec piszesz brednie, tobie chodników nie zamykaja a nam drogi blokują, a może by tak razem , a na tace nie dam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa.Zapewne mam dłużej samochód jak Ty lat ale d... mi do siedzenia nie przyrosła.Mało widziałeś,że tak walczysz ze słupkami.A jakim gratem jeżdzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...