Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec stadionu Gwardii. Będą nowe boiska szkolne

Utworzony przez andrewski, 5 czerwca 2008 r. o 08:43 Powrót do artykułu
Co z basenem czy tez na likwidacje? Mam do niego sentyment tam sie nauczylem plywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrewski napisał:
Co z basenem czy tez na likwidacje? Mam do niego sentyment tam sie nauczylem plywac.
A co z PRL - em ? Mam do niego sentyment. Nauczyłem się wtedy chodzić.E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...To nieprawda, że młodzi piłkarze nie będą mieli gdzie trenować - mówi Stanisław Mościcki, zastępca prezydenta Chełma. - W mieście jest dużo boisk i będą następne. Trzeba jedynie o nie zadbać i stworzyć warunki do sportowych zajęć...." Panie prezydencie: - dużo boisk - hmmm..., te "boiska" nie nadają się nawet na pastwiska, a co dopiero na treningi piłkarskie dzieci i młodzieży - są idealnym miejscem do powiększenia kolejek do gabinetów chirurgicznych i ortopedycznych, - trzeba o nie zadbać - zgadzam się, tylko, że to kosztuje a miasto nie jest zbyt chętne do wykładania na to kasy żeby wspomóc szkoły i UKS-y, - stworzyć warunki do zajęć sportowych - oooo, to hasło słychać od wielu wielu lat, niezależnie od opcji rządzących miastem. I co?? I nic, nadal po prostu NIC. - sztuczne, wielofunkcyjne boiska - super sprawa ale co widać po takim boisku przy ZSO nr 7, już po krótkim okresie - fakt, ze często bez żadnego nadzoru, nie zamykane, bez odpowiedniego dozoru, ogólnodostępne przez 24 h - nie nadają się do eksploatacji. po prostu to boisko zostało zdewastowane, niestety także przez tych którym miało długo służyć. A poza tym, Panie prezydencie, boiska szkolne (a raczej "boiska") nie nadają się do szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży (jak wyżej napisałem nie nadają się w obecnym stanie do niczego), ponieważ, Panie prezydencie, już 10-latkowie grający w ligach młodzików, grają na PEŁNOWYMIAROWYM boisku!!!! (przykładową analogią tego sposobu myślenia mogą być treningi tenisisty ziemnego na... stole do tenisa stołowego - ani sensu ani logiki, chociaż i jedno i drugie ma w nazwie tenis). Najprościej sprzedać, pozbyć się kłopotu, a dzieci i młodzież niech jeżdżą na treningi i mecze do Pławanic, Rozdżałowa itd. - z takim myśleniem chełmski sport (bo to nie dotyczy tylko piłki nożnej) długo nie pociągnie - ale za to władze miasta będą miały święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem na nwe boiska nie ma co liczyć no może twn obok III LO moze cos powstanie ale z inicjatywy dyrektora a nie miejskich radnych, częsyo przechodze obok stadionu Gwardii i widze sporo ćwiczących osób. Utrzymanie takiego stadionu mogło by przynosic zysk jakby ktoś madry zaopiekował sie tym miejscem np. odrestaurowanie basenu zysk przez lato napewno byłby jakiś może nie znaczyny ale na utrzymanie obiektu by starczyło. Link pokazuje stadiony w miescie schidam w Holandii znajduje sie tam 30 stadionów w jednym miejscu i wszystkie sa zadbane i codziennie zapełnione wiem bo sam kopwłem w bala na jednym z nich. http://www.panoramio.com/photo/9629686
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...