Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinni ponieść za to ostre konsekwencje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukamieniowiac tych zwyrodnialych mlodocianych narko przestepcow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wora takich narkotyfusów. Nie dość że marihuana uzależnia to ludzie po niej zabijają koty. I są nieekologiczni bo używają niebiodegradalnych samarek! Takich zwyrodnialców powinno się dusić marihuanowym dymem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do deb***i ktorzy wypisuja glupoty typu marihuana uzaleznia , marihuana zabija , po marichuanie zabijaja psy ,koty ... Ludzie nie karmcie ludzi ktorzy o tym nic nie wiedza bzdurami ..... Osobocie mam 22 lata a pale okolo 10 lat ... Nigdy nie zdazylo mi sie zabic kota,psa .. ani nic w tym rodzajuuu nie wymyslajcie bzdur .. starzy nic nie wiedzacy ludzie ... , wrecz po spaleniu Jointa uwielbiam isc z psem na spacer , pobawic sie znim .. i napewno nie w glowie mi takie akcje ... jezeli macie patologiczne dzieci bo pijecie alkocholll .. nie dajecie im przykladu to tak moze to wygladac ,, yoooll .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...