Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: 17-latek wciągnięty przez kombajn

Utworzony przez Rolnicy!, 20 października 2010 r. o 19:17 Powrót do artykułu
WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ ZNAJDZIECIE NA WWW.ROLNICY.NET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ ZNAJDZIECIE NA WWW.ROLNICY.NET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiej się deb***u... znam chłopaka... tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowytubylec napisał:
Śmiej się deb***u... znam chłopaka... tragedia
Witam. Jestem belfrem i posiadam mało ścisłe informacje odnośnie tego wypadku. Mam małe pytanko do Ciebie: do której szkoły uczęszczał ten chłopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to jest tragedia, chłopak zginał pracując. Modlimy się za ciebie koleś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał 3maj sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
dla mnie to jest tragedia, chłopak zginał pracując. Modlimy się za ciebie koleś!
Przecież on żyje!!! Naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero potem komentuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Przecież on żyje!!! Naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero potem komentuj!!!
A Twój komentaż kolego jest nie na miejscu! Nie uważam aby komukolwiek modlitwa mogłaby zaszkodzić, lecz przeciwnie - jak najbardziej wspomóc pracę lekarzy, którzy wytężają swoje umysły aby chłopakowi pomóc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były katolik napisał:
A Twój komentaż kolego jest nie na miejscu! Nie uważam aby komukolwiek modlitwa mogłaby zaszkodzić, lecz przeciwnie - jak najbardziej wspomóc pracę lekarzy, którzy wytężają swoje umysły aby chłopakowi pomóc!!!
szczególnie do świętych katolickich,którzy zastępują prawdziwego BOGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtal napisał:
szczególnie do świętych katolickich,którzy zastępują prawdziwego BOGA
Żadna religia lub wyznanie na ziemi nie może Boga wyręczać tak naprawdę, określając kto jest święty a kto nim nie jest w rzeczywistości... Bo w taki sposób wyręczamy Boga i w chodzimy w Jego tak naprawdę kompetencje, ale to już temat na inny wątek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To także jest i mój kolega, martwię się o niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to okropne co sie stało...( jeszcze niedawno sie z nim spotkałam a na miejcu wypadku już mnie nie było:((( trzymam za CB kciuki wracaj do zdrowia RAFAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał wyjdziesz z tego jesteś silny gdy wyjdziesz wypijemy razem z chłopakami walcz nie daj się czekamy na ciebie pozdro o całej ekipy z polnej i rudki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] pogrzeb w piątek na 13..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie żyje:( w niedzielę odłączyli go od respiratora:( w piątek jest pogrzeb...szkoda chłopaka:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...