Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw chce mieć drugi most

Utworzony przez kacper, 29 grudnia 2009 r. o 17:48 Powrót do artykułu
zaorać tą wieś a nie pieniądze jeszcze wydawać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, trochę ten Krasnystaw zapyziały, mimo inwestycji... a co do mostu to o ile wiem 2 mosty już są więc te plany i budowa to chyba raczej 3!!! most
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech se miejscowe wieśniaki zbiją z bali. Krasnystaw to najbardziej z.ebana miejscowość w wojewówdztwie, mentalność tubylców jest bardziej prymitywna niż ludzi z małych wiosek a nawet kolonii. Najgorsze jest to, że te plebejskie krasnostawskie stworzenia rozłażą się po całym województwie i zatruwają powietrze. A ogłady mają mniej od Tarzana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacper napisał:
zaorać tą wieś a nie pieniądze jeszcze wydawać!!!
Potrafia sciagnac na to pieniadze to o co Ci chodzi? Polska przez wiele lat placila do budzetu UE kase i z niej w pelni nie kozystala. Dobrze, ze jest ktos kto potrafi ja sciagnac i wykorzystac. Lepiej niech sie inni ucza jak to robic a nie "pyszcza" jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z "Moj" I "Kacper". A ty wieśniaku "koma" siedź sobie nad Wieprzem w Krasnymstawie ze swoimi krasulami i nie zabieraj głosu w dyskusji!!! Znam parę przypadków "Krasnoludów" mieszkających w Lublinie, żaden się nie zasymilował i wszyscy oni pozostają cepami, nawet po 50 latach mieszkania w Lublinie. CHAM CHAMEM NA WIEKI WIEKÓW AMEN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co przestańcie uogólniać, dobra?? porównujecie lublin i z ludzi z Krasnegostawu, a w największej wsi w Polsce to ludzie z lublina tacy też mogą być. A Ty to niby gdzie mieszkasz że mówisz żeby kasy nie dawać - niby z jakiego powodu? co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym można pokryć wiązary dachowe? Konstrukcje wykonane z wiązarów dachowych można pokryć każdego rodzaju pokryciem dachowym: dachówką ceramiczną, dachówką cementową, blachodachówką, blachą trapezową, gontem papowym na pełnym odeskowaniu, trzciną, łupkiem, płytą obornicką i innymi rodzajami pokrycia. Partner Szczecin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wiem, że redakcja ma w du*** to co piszę w temacie nadawania artykułom o Krasnymstawie "lokalizacji" Chełm. Cóż, nie każdy słucha co się do niego mówi. Po drugie to w Krasnymstawie nie ma "zespołu podworskiego" przy ul. Kościuszki, no chyba że artykuł pisał ten sam co nadaje "lokalizację Chełm", a więc ten co nie słucha, więc skoro nie słucha to pisze to co zmysli. Jaka gazeta taka reakcja na głosy czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubel, Kacper. Po zapoznaniu się z waszymi komentarzami jako komentarzami lubelaków, to właśnie Lublin jawi się jako siedlisko ciemnoty i buractwa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z lublina, tu się urodziłem i tu się wychowałem, tu jest tez mój dom i muszę się odciąć od tych którzy obrażają Krasnystaw. przejeżdzałem przez niego kilka razy, nigdy nie zaglądałem ale z tego co wiem, mają super OSM Krasnystaw która sprzedaje swoje produkty prawie w całej Polsce, mają również fabrykę Cersanitu! widać że dobrze się gospodarzą i wiedzą jak inwestować pieniądze, władze lublina mogłby się uczyć od władz Krasnegostawu bo jak widać u nas w lublinie nic sie nie dzieje oprócz szumnych zapowiedzi a Krasnystaw w dobie kryzysu wciąż się rozwija! i jeszcze jedno, i Lublin i Krasnystaw to lubelskie, trzymajmy razem, razem pracujmy aby nasze województwo wyszło z zacofania, no ale jeśli będą takie głosy jak niektórych tu forumowiczów, to długa przed nami droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze mamy prężnie działajaca Cukrownię Krasnystaw, Fermentownię Tytoniu , Kartonex , Energoremont i wiele innych mniejszych zakładów.A czym może się pochwalić Lublin - lotniskiem którego niema i nie bedzię cukrownią której nie ma a możę Fabryką Samochodów Ciężarowych itd..A wiem co macie w Lublinie - STUDENTÓW. I co z nich macie ? Dalej bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury jakieś piszą te pismaki skoro nie wiedzą że Krasnystaw ma już 2 mosty.Jeden na ul.Mostowej a drugi będącu w granicach administracyjnych miasta na obwodnicy miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY MIŁOŚĆIWIE PANUJĄCY PAN BURMISTRZ W KOŃCU WYBUDUJE DROGĘ NA ULICY CEGIELNIANEJ????????????????????????????? CZY 20 LAT OBIECYWANIA I DWUKROTNE PALIKOWANIE DROGI TO ZA MAŁO CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WYBORY BLISKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej szczegółów tutaj: http://www.krasnystaw.pl/new/index.php?opt...&Itemid=189
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=hvq44CIyrhA Krasnostawska kapela LKS zapraszam do ogladania i komentowania oczywiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym tylko dodac,że w Krasnymstawie do 1900 roku,obowiązywał zakaz osadnictwa ludosci Żydowskiej.Nie to co lubin hehe.Fakty mówią ze miastu Lublin odebrali dworzec PKS i sąsiednie place.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w szoku po przeczytaniu powyższych opinii o Krasnymstawie- moim mieście. To mała mieścina, cudów techniki czy imprez kulturalnych nie można tutaj się spodziewać, ale żeby obrażać mieszkańców?? Miasto nie weryfikuje ludzkiej mentalności. Jest tu tylu ludzi bardzo mądrych, wysoko wykształconych- nie maja oni tu miejsca do dalszego rozwoju, ale czy to ich wina? Nie mniej jednak Krasnystaw to ładne miasteczko, przytulne, każdy, kto stad pochodzi zna tu każdy kąt. Nie zgadzam się więc na obrażanie jego mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna z łopiennika na końcu filmu http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmowy-w-toku-sypiam-ze-swoim-szefem,8084,0,8921,odcinek.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
dziewczyna z łopiennika na końcu filmu http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmowy-w-toku-sypiam-ze-swoim-szefem,8084,0,8921,odcinek.html
to w rozmowach w toku. miesiac temu. znam ta dziewczyne bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kacper; po pierwsze krasnystaw nie jest wsią tylko miastem!!! po drugie tylko w krasnym. jest polskie święto chmielarzy... więc dlaczego nie mozna by wydawac pieniedzy na to miasto.. warszawa , albo inne miasta nie potrzebuja pieniedzy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...