Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zasrańce brać się za naukę a nie siedzieć przy kompie i pisać durnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia.. Widocznie chłopak nie mógł sobie poradzic ze swoimi problemami...Nie mozna zrzucac winy na dziewczyne , skad mogła wiedziec ze głupia kłótnia doprowadzi do takiej tragedi.. Mimo to współczuję jej , mimo ze nie jest winna bedzie zyła w swiadomosci ze przez nia ktos odebrał sobie zycie...[*] spoczywaj w spokoju ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego chłopaka i jego najbliższych... Wyrazy współczucia. RIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj on byl z nia zaledwie 3 miesaice albo i nawet krocej, jeszcze w listopadzie widzialam ja z innym chlopakiem.. po co bylo sie zabijac? młody głupi nastolatek.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] a wy ludzie przestancie pier****Ć bo nikt niewie dlaczego tak naprawde to zrobil po co wam to glupie gdybanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
A ta laska to powinna mieć wyrzuty sumienia do końca życia, a nie na nk żałosne komentarze zamieszczać! Nie on jedyny "wynurany" przez nią. Szkoda dziecka, bo to K....u dziecko było.....
Miała z nim być, żeby sobie czegoś nie zrobił? Puknij się w łeb. Ludzie łączą się w pary, rozstają lub nie, ale nie mogą być razem tylko dlatego, że jeden z partnerów jest niestabilny emocjonalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta osoba z "xxxx" ma racje wszyscy piszą ze to głupota bo dziewczyna a wy wiecie jak było na prawdę?? NIE!!! Wiec po co te głupie komentarze. Ja słyszałam wiele już plotek na ten temat i wszystkie są różne. A co chłopak czuł, myślał tego się nie dowiemy, ani tego co go do tego skłoniło czy tylko dziewczyna czy coś jeszcze. Wyrazy współczucia dla rodziny , przyjaciół i tej dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestabilnosc emocjonalna wsród nastolatków jest powszechna. NIe ma co szukać winy u dziewczyny. Wina jest wyłącznie po stronie samobójcy. Nie miala obowiązku z nim być. Teraz nalezy wspolczuc dziewczynie... bo do konca zycia bedzie zyła ze świadomością że akurat za jej sprawą jakiś niezrównowazony dzieciak skoczyl pod tira. Kochana jestem z tobą. To nie twoja wina. Kazdy kto twierdzi inaczej musi udać się do psychiatry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu kierowca TIR-a ma mieć problemy? Czy on zmusił aby samobójca skoczył pod jego samochód? Wiadomo 17-latek mało znał życia, słaby emocjonalnie zamiast skoczyć mógł wypić z kolegami to by go ulżyło ale żeby skoczyć no cóż głupi młodzieniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, nie martwcie sie Kaska, ona sobie poradzi. Wmówi wszystkim jaka ona to biedna, powie ze Pawel byl szalencem.. wiekszosc uwierzy w jej wersje, no bo przeciez i ona jest ofiara.. zobaczycie za miesiac gora dwa znowu z kims bedzie! taki typ nei liczy sie z uczuciami. bardzo mi go szkoda ze trafil na nią, nie znałam go osobiscie, ale z tego co wiem dobry chlopak byl. bardzo mi przykrro! szczegolne kondolencje dla rodziny Pawla *
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem starszym facetem, nie jedno widziałem.Powiem tak, teraz dziewczyny sa 100 razy gorsze od chłopców. Często słyszę jakim wulgarnym się posługują językiem, raz widziałem jak biły chłopaka używając słów rodem z rynsztoka. Gdybym teraz był młody to zostałbym starym kawalerem do końca życia. Te dziewuchy nic nie mają z kobiecości, lekkości i tego wszystkiego co nas do nich ciągnęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie nie są takie wulgarne,ale masz rację czasami aż odpychające.Chłopcom też niczego nie brakuje pod tym względem. Nie uogólniam-jest też wspaniała młodzież:kulturalna,miła,wychowana,inteligentna etc. Zazwyczaj swój swego znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i oczy przecieram ze zdumienia. Nie znam dziewczyny ale Pawła znałem. W momencie kiedy dowiedziałem się o tym tragicznym zdarzeniu zastanawiałem się jak my wszyscy mogliśmy nie zauważyć że dzieje się z nim coś niepokojącego, po drugie że musiała na niego działać ogromna siła skoro podjął taką decyzję. Potrzeba wielkiej odwagi żeby odebrać sobie życie w ten sposób. Kiedy robi to dorosły człowiek zostawiając żonę i dzieci mówimy tchórz. Kiedy robi to nastolatek zapytajmy siebie samych jak do tego doszło. Myślę że nie powinniśmy obwiniać dziewczyny czy kogokolwiek kiedy to my byliśmy obok niego nie zauważając problemu. Bardzo mi przykro że już go z nami niema. Wspaniali rodzice wychowali wspaniałe dziecko. Zawinili wszyscy i nikt. Prostackie hasła które tu przeczytałem nie zasługują na komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wychowali wspaniałe dziecko samobójca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaboga napisał:
Miała z nim być, żeby sobie czegoś nie zrobił? Puknij się w łeb. Ludzie łączą się w pary, rozstają lub nie, ale nie mogą być razem tylko dlatego, że jeden z partnerów jest niestabilny emocjonalnie.
Niestabilna emocjonalnie to ona była, taka jej natura i już .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie wreszcie skonczcie pisac bo zachowujecie sie jak pojeby ku*** ludzie wszechwiedzacy !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur*****a ludzie piep*******cie takie głupoty a nawet pewnie nie znacie ani tych Rodziców ani św. pamięci chłopaka więc skończcie pisać bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieodpowiedzialni komentujący i nieodpowiedzialny autor tytułu artykułu. Chłopak próbował się zabić, bo był niestabilny emocjonalnie. To nie jest wina dziewczyny! Nikt stabilny i trzeźwy nie skacze z mostu po kłótni! Zrzucanie winy na dziewczynę to wielkie świństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego imbecyla mniej w Polsce, zrobił jak zrobił dobrze, że my nie będzie nic pokrywali z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednego imbecyla mniej w Polsce, zrobił jak zrobił dobrze, że my nie będzie nic pokrywali z naszych podatków
szok!!! jak można tak w ogóle napisać????? co za znieczulica..... oby kiedyś tak o tobie powiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...