Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Skopał 24-latka do nieprzytomności

Utworzony przez kat Maciejewski, 25 lipca 2009 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Zarzut błędny.Bandyta powimnien mieć zarzut usiłowania morderstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kat Maciejewski napisał:
Zarzut błędny.Bandyta powimnien mieć zarzut usiłowania morderstwa.
oczywiscie ze tak , podpisuje sie pod tymi cztero-kończynowo , raczej jezeli zadaje sie takiego rodzaju obrazenia to z zamiarem spowodowania jakiegos wiekszego "uszczerbku" na zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po mordzie widać że to jakiś niedorozwój, wstyd się pokazać gdzieś z takim pyskiem.W glowe to się powinien sam kopnąć. Niech Bogu dziękuje że nie trafil na mnie,do ostatnich dni wózek inwalidzki nauczyl bym ścierwo rozumu i szacunku do czlowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwać chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typ byl podpity i sam szukal zaczepki i prowokowal go od poczatku...a dlatego ma takie obrazenia niestety po tym jak spadl i uderzyl twarza o ziemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zetka napisał:
po mordzie widać że to jakiś niedorozwój, wstyd się pokazać gdzieś z takim pyskiem.W glowe to się powinien sam kopnąć. Niech Bogu dziękuje że nie trafil na mnie,do ostatnich dni wózek inwalidzki nauczyl bym ścierwo rozumu i szacunku do czlowieka.
nie dorozwój to twoj stary bananie. nie znasz typa a piszesz h** wie co. a scierwo to Ty jestes jeb*** cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno. Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który nigdy nie miał najmniejszego konfliktu z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
black rider napisał - Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno. Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który nigdy nie miał najmniejszego konfliktu z prawem. Mój ty żałosny " ... kierowco" chyba jednak nie wiesz o czym piszesz, a może wiesz, może tam byłeś i wszystko widziałeś, jeśli tak, to dlaczego nie złożyłeś zeznań ? Może i na ciebie policja znalazły by jakiś paragraf. A jeśli ciebie tam nie było to nie wypisuj takich bredni. Całe zajście zostało zarejstrowane na 3 kamerach, i nie widać tam jak piszesz że, szukał zaczepki !!! Nieszczęśliwy wypadek - to chyba tak na ciebie mówi twoja mama ( z całym szacunkiem dla niej) ale gość z pełną świadomością skopał i pobił tego 24-latka, skutkiem czego oczywiście był pewnie upadek i wynikające z niego tak ciężkie obrażenia, obrażenia które mogły by pozbawić chłopaka życia. A wracając do sprawcy, nie jest on osobą niepełnoletnią, ani ubezwłasnowolnioną, aby nie mógł przewidzieć konsekwencji swoich czynów, i mósi odpowiedzieć za to co zrobił. Mam nadzieję że twoi rodzice nie będą przeżywać tego co rodzice tego chłopaka. ... a i jeszcze jedno nie piszę "ciebie" z dużej litery, nie mam szacunku dla takich osób jak ty. Żegnam ozięble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Cię koleś. (marine corps). W przeciwieństwie do Ciebie zwroty grzecznościowe piszę wielką literą (nie mówi się dużą) ponieważ jestem w przeciwieństwie do Ciebie dobrze wychowana. Kolejna kwestia to sprawa trzech kamer. Ja czegoś takiego przy ul.Okrzei nie widziałam. Jak napisał "black rider" to był "nieszczęśliwy wypadek". Więc nie obrzucaj kogoś wulgarnym błotem skoro sam nie wiesz co miało miejsce podczas tego zajścia. Kolejna sprawa to Twoja ortografia. Może tak przyda się poświęcić więcej uwagi na lekcjach j.polskiego. :DDD "mósi" Z tego co zauważyłam to wszyscy zastępują sąd. Może by tak poczekać na orzeczenie ??? Jesteś tak wielce oburzony wpisem black ridera a jak dobrze widzę napisał: "Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia..." i nie podważa tego iż kara jest nieunikniona więc Twój post jest po prostu oderwany od sufitu. pozr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był po prostu nie szczęśliwy wypadek. szkoda że osoba która tak naprawdę nie zawiniła a tylko się broniła teraz siedzi w Areszcie. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładni się bronił , skatował gościa który przez tydzień leżał w śpiączce, a sam wyszedł z tego bez zadrapania. O czym Wy wogóle piszecie !!!!!!!!???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on go przecież nie skatował kopą poszkodowanego dwa razy jak jest napisane w artykule na stronie kwp lublin. Oczywiście nie powinien kopnąć ani razu chłopaka bo na zaczepkę można reagować inaczej a nie od razu bić. Nieszczęściem jest to, że upadł na beton. I właśnie zapewne przez to powstały tak silne obrażenia głowy. Kare zapewne poniesie sprawca to jest niepodważalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku jasności; - kamer nie widać gołym okiem, ale są (nie trzy, ale są) - gość dostał za darmo (są naoczni świadkowie) - sprawca faktycznie spoko gość, niekarany(nie wiem co mu odwaliło) - zarzut usiłowania zabójstwa?? ( bez przesady!!! by była taka kwalifikacja musi być zamiar -odsyłam do k.p.k.) podsumowanie ; głupota i bezmyślność doprowadziły do tragedii dwóch młodych ludzi;pokrzywdzonego i sprawcy i jeszcze jedno; jeśli z meritum sprawy schodzicie na ortografie czy gramatykę to zmieńcie forum( są chyba jakieś polonistyczne czy "cóś")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tym sprawcą, siedzi w więzieniu, ile dostał lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...