Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Zmarł pieszy potrącony przez samochód

Utworzony przez Bartek, 29 stycznia 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Można tu przeczytać wiele bezsensownych teorii... Ludzie zastanówcie się co piszecie!!!Komentarze typu ,,dobrze go znałem'' są teraz idiotyczne. Okazuje się,że nikt nie znał Pawła tak naprawdę, bo nikomu nie zdradził tajemnicy swojego problemu, który go w końcu zabił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualizacja, 30.01.2011 - Przed tragicznym skokiem 17-latek pokłócił się z dziewczyną. To mogło być przyczyną podjęcia takiej decyzji. Postępowanie przejęła prokuratura - mówi Marzena Skiba, rzecznik policji w Krasnymstawie. Prokurator zarządził sekcję zwłok 17-latka. http://www.kurierlubelski.pl/region/krasnystaw/362708,krasnystaw-smierc-nastolatka-skoczyl-z-wiaduktu,id,t.html?cookie=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to przez dziewczynę, która jak wiadomo często się z nim kłóciła - ale to już nawet nie chodzi o to czy się kłóciła z nim czy nie a po prostu o to, że traktowała go jak zabawkę! Widziała, że ma problem a wcale mu nie pomagała!! Wręcz przeciwnie, rzucił przez nią szkołę muzyczną, przestał grać w kościele - co było jego pasją! Na początku semestru błyszczał wiedzą na każdym przedmiocie, lecz gdy ją poznał znacznie opuścił się w nauce. Do tego pewnie jego rodzice nie byli zachwyceni, gdy nad ranem odwoziła go do domu!! Tym właśnie doprowadziła do tego dramatu a nie tylko samymi kłótniami! Poza tym Paweł nie był z Krasnegostawu, więc co tam robił o 19? Czy ten wiadukt przypadkiem nie jest 200m od osiedla, na którym mieszka jego była dziewczyna?? Musiał być bardzo zdesperowany, pewnie też CZYMŚ zdenerwowany. Warto o tym pomyśleć! Szkoda mi, że to się musiało tak skończyć, bo był wspaniałym kolegą. otóż to, znałam jego dziewczyne, jego osobiście nei znałam i wiem jaka jest. o zmarłych nie mówi się źle, natomiast słyszałam od paru osób że to właśnie przez nią to się stało. brak słow co miłość robi z ludźmi. On ją kochal a ona miala go daleko w dup*e, tyle co może to dodawać zdjęcia na nk, żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** Nie mogę w to uwierzyć co się stało. To jest niemożliwe. Nie mogę tego przyjąć do siebie. On był po prostu zajebisty !! Przez tą dziewczynę zmarnował sobie życie.. Jeszcze miał tyle czasu na wszystko !! Gdyby nie ona by żył do tej pory i by było wszystko ok !!!!!!!!! Ma zawsze w Naszej PamięCi [*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł był uprzejmym, i inteligentnym chłopakiem.Dobrze sie uczył i miał pasje.To co się stało to wielka tragedia dla jego rodziny i najblizszych.Był taki młody...miał całe życie przed sobą Wszyscy twierdzą że to wszystko przez jego dziewczynę...byc może...ale tak na prawdę nik nie wie jak tam między nimi było..i juz się nigdy nie dowiemy...Więc uwazajcie co piszecie oskarżając te dziewcyne...bo jej po pewnym czasie też może psychika siąść a na pewno nikt by nie chciał żeby stało sie z nią to samo co z Pawłem.Teraz widze znalazło sie jego wielu przyjaciół...wczesniej szydzili z niego a tera co!? rozumiem ze nawet dla osób które go nie lubily jest to niewyobrażalna tragedzia ale nie udawajcie przyjaciół! już i tak na wszystko za późno... I wogólele dla mnie jest to chore że któs wstwia sobie na nk u siebie na profilu jego zdjęcia... I te wasze głupie komentarze w stylu że był za młody aby naprawde kochać.... ! w miłości wiek nie gra roli...widocznie naprawde kochał te dziewczyne... kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lektor napisał:
Macie teraz dziesiątki teorii, oskarżacie jego dziewczyne ect. Zastanówcie się trochę nad tym, jak wiemy na samobójstwo składa się mnóstwo czynników, napewno nie jest to jedynie relacja. Nagle znaleźli się sami przyajciele Pawła i znawcy sytuacji... Rodzina pogrążona jest w smutku, jego dziewczyna, przyjaciele też. Uszanujcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co roztrząsać i tak to mu życia nie wróci. Lubie są poje***ani jeśli piszą, że tacy przyjaciele co nie wiedziali co się u niego dzieje. Jakby chciał to by powiedział nikt się sam nie domyśli. Nie ma co szukać winnych trzeba wyciągnąc wnioski i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety życia mu nikt nie wróci, ale Kasiu jak już to przeczytasz (a wierzcie mi, że zrobi to na pewno bo od momentu jego śmierci siedzi na nk i nie wiem po co dodaje zdjęcie, teksty o miłości... ech szkoda słów)to pamiętaj... masz jego śmierć na sumieniu i cokolwiek odpiszesz, to już nic nie da, nic nie zmieni. Trzeba szanować ludzi i ich uczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie linka do niej na n-k..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie jej spokuj,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to! Jego dziewczyna ma śmierć na sumieniu! Rozumiem że to jest straszne to co się stało. Ale teraz już nikt się nie dowie dlaczego Paweł to zrobił.. A Kaśka może teraz mówić i pisac co jej się żywnie podoba gdyż Paweł tego nei skomentuje.. Nikt nie wie co zaszlo, jedno jest pewne że to przez nią się stało. Każdy wie jaki ma charakterek, zmienia chłopaków co miesiąc.. Paweł skołczył przez nią! ale po co to pisać, jak jej przejdzie za tydzień żałoba.. znajdzie innego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym słowem to tak Kaśka wiem jaka jest kurwą inaczej jej nie można nazwać !! ;( przez jakaś laske chłopak skończył ze sobą;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczę wam jedno i postarajcie się mnie zrozumieć chłopak który nie skończył ,a a może skończył 17 lat powinien zdawać sobie sprawę z tego że to nie pierwsza jego dziewczyna i nie ostatnia , ale tutaj zawiniła jego psychika a nie jego dziewczyna , każdy komentarz w którym ją winicie jest niedość że głupi to jeszcze absurdalny ... Zawiniła jego psychika na którą mogło zadziałac wiele aspektów , o których nigdy się nie dowiecie , a że znacie możliwe że jeden z nich to nie robicie nic innego tylko bawicie się w oskarżycieli Wstydźcie się i zacznijcie używać rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie wie co czuja jego rodzice... co sie dzieje u niego w domu...powinniscie wspolczuc a nie obwiniac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł był osobą która swoje problemy trzymała w sobie i nigdy nikomu nie mówił o nich więc mogło sie wszystko nałożyć i jest taki efekt jaki jest ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Wiem że pierwsza myśl, która się nasuwa to ta, że to przez jego dziewczynę Kaśkę. Jednak nikt z was z Nią nie rozmawiał i nie wie jak naprawdę było. Paweł nie zabił się przez Nią i nie ma najmniejszego sensu obwiniać jej za to co się stało, a już szczególnie wypowiedzi "inna" oraz "kolega" to po prostu deb***izm i szczyt chamstwa. Jak możecie oceniać coś o czym nie macie zielonego pojęcia? "Inna" pomyśl jakbyś była na jej miejscu i przeczytała taką wiadomość???!!! Kasia jest teraz ogromnie załamana i nie można Jej winić za to co się stało, ponieważ to nie stało się przez nią, tylko Paweł [*] wiedział dlaczego to zrobił i nikt tego nie wie. Paweł rozmawiał dużo z Nią o swoich problemach oraz z rodzicami, na których mógł zawsze polegać. Sam nie wiem co było przyczyną, jednakże obwinianie niewinnej osoby jest po prostu szczytem chamstwa. Wszyscy, którzy tak myślą mają najprawdopodobniej nie po kolei w głowach. Nie obwiniajcie niewinnych. Zastanówcie się co robicie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest załamana" a jaka ma byc? pełna radości? jej chlopak sie zabil!! moja znajoma spotkala ja tamtego feralnego wieczoru, wracala niewiadomo skad, i byla usmiechnieta i szczebiotala o glupotach... każdy mówi że to przez nią, tylko jej przyjaciele jej bronia. z nia sie nie da rozmawiac o problemach, miala to daleko gdzies, nikt nie mogl tego przewidziec. ale nikt kto jest zalamany nie siedzi non stop na internecie, i nie wstawia pare godzin po smierci zdjecia i nie umieszcza bezsensownych komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby rodzic Kasi sie wypowiedzial albo moze jakas jej przyjacioleczka albo sama ona? a przepraszam bardzo, skad Ty 123 mozesz miec pewnosc,ze to na pewno nie przez nia Pawel to zrobil? skoro tyle prawdziwych faktow wskazuje co innego... ciekawa jestem czy panna Kasia zjawi sie na pogrzebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos prosil o linka, tak wiec sluze pomoca. http://nk.pl/profile/4703033
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ważne przez kogo? W tym momencie najmniej się to liczy.. Zginął bardzo dobry chłopak.. I nie powinniśmy obarczac tą tragedią jego dziewczyny.. Nawet jeśli macie rację... to kochał ją tak bardzo, że myślę że nie chciał aby ktokolwiek teraz ją oceniał.. To bylo jego życie.. Jego wybór.. Wybrał.. I choc nie najlepiej.. Bo na pewno wszystko dałoby się rozwiązac.. Po prostu przemilczmy to.. Nie wypisujmy jakiś głupot wyssanych z palca.. Bo możemy zranic uczucia wielu ludzi. "Życie choc piękne tak kruche jest" [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...