Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Zmarł pieszy potrącony przez samochód

Utworzony przez Bartek, 29 stycznia 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Myśle, że to przesada pisać, że Kaśka jest K***ą. Jej sprawa czy zmienia chłopaków czy nie. Co ma się męczyć z kimś kto jej nie odpowiada? Postawmy się na jej miejscu. Zachowała się troche bezmyślnie to fakt. Nie ma co roztrząsać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Według mnie te forum powinno być jak najszybciej zamknięte. Ludzie, czy wy nie rozumiecie, że krzywdzicie w tej chwili tą dziewczyne?! Przecież, to niedorzeczne, aby szukać teraz winnych. Stało sie to, skoczył z wiaduktu, pozbawił sie życia i jedyne co możemy zrobić, to pomodlić sie za niego. Jeżeli macie coś pisać, to zastanówcie sie 10 razy zanim to napiszecie. Pamiętajcie, nie potępiajcie człowieka, możecie potępiać czyn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ludzie, że wtrącę inny temat i przerwę wam tą bardzo mądrą i zapewne każdemu potrzebną polemikę... Czy może wiadomo już coś w sprawię pogrzebu Pawła??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb w srode bodajrze o 10.30 o ile sie nie myle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Pomyślcie troche za nim zaczniecie kogo kolwiek obwiniac!!!! Nie bronie tu jego dziewczyny ale to co piszecie oskarzajac ja o jego śmierc to jest glupota!Skad wiecie ze to akurat przez nia??? teraz tego nikt niewie przez kogo to sie stalo , nawet i ta Kaska niewie! Cała swoja prawde Paweł zabrał ze soba i nikt sie nie dowie co tak naprawde sie stalo! A wy bierzecie i wypisujecie jakies glupoty wyssane z palca... zgadzam sie z osoba wyżej"tylko ja".To bylo jego życie.. Jego wybór.. Wybrał.. I choc nie najlepiej.. Bo na pewno wszystko dałoby się rozwiązac.. Po prostu przemilczmy to.. Zastanówcie się co robicie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! W takich przypadkach fakie forum nie powinno wogole miec miejsca! To co sie wydarzyło wstrzasa i zastanawia, dlaczego stało sie tak a nie inaczej? zawsze jest jakas furtka nadzieje ze wszystko moze sie ułozyc. On wybrał niestety ostateczność, teraz przynajmniej nie zazna cierpnienia i bólu. To jest staraszne co sie stało, lecz najwidoczniej tak mialo byc. Nie mozna winic JeJ nie znajac dokładnie szczegółow a to co wypisujecie to sa jedynie wasze domysły. To było jego życie, jego wybór. Kaske mimo iz znam krótko, to ze jak kazdy miala swoje wady nie osadzzajmy jej bo to nie do nas nalezy.Łatwo jest kogos ocenic wogole nie poznawszy jej osobosci,kazdy z nas wypowiadajacych sie tutaj powinnismy przemyslec to co zamierzamy pisac, nie wszystko jest takie proste jak nam sie wydaje. powinnismy sie Modlic za Pawła. a nie obrzucac błotem osobe która najprawdopodobnie kochał. On na pewno tego by nie chciał [*] Niech Bóg Ma Go w swojej opiece. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 123 "..Kasia jest teraz ogromnie załamana.." - szkoda, że nie wiesz, jak zachowywała się dziś w szkole... Ma to daleko w du***. I jeszcze opowiada takie kłamstwa. Oczernia Pawła. Jest ŻAŁOSNA. Szkoda mi jej po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
Do 123 "..Kasia jest teraz ogromnie załamana.." - szkoda, że nie wiesz, jak zachowywała się dziś w szkole... Ma to daleko w du***. I jeszcze opowiada takie kłamstwa. Oczernia Pawła. Jest ŻAŁOSNA. Szkoda mi jej po prostu.
Robi z Pawła jakiegoś czubka i nie ma w sobie nic a nic pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru pisać dlaczego to zrobił, bo tego się prawdopodobnie nigdy nie dowiemy. Nie będę pisać jak wspaniałym i dobrym człowiekiem był Paweł, bo to wie każdy kto go znał. Nie będę też pisał jak długo go znam, bo to nie ma znaczenia. Chce tylko prosić Was o jedno: Jeśli macie Jego zdjęcia to chciałbym żeby ktoś mi je przesłał. Brakuje mi Go i chciałbym mieć jak najwięcej pamiątek po Nim. gg: 33374704. Dziękuje. Trzymajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb odbędzie się 02.02.2011 o godzinie 13.30 w parafii św. ap. Piotra i Pawła w Kraśniczynie.... uszanujcie to, że rodzina i bliscy cierpią i zamiast komentować wspólnie się pomodlmy. ... WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto może niech odmówi choć raz tę modlitwę.. jemu już tylko ona może pomóc.... WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE, AŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN...NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM ...AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ah, te wasze genialne, kojące wiersze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie zachowywała w szkole ? słyszałam ze nawet pomalowana chodziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda kierowcy tira a chlopak tylko ludziom klopotu narobil. to nie wina dziewczyny a kazdy jej dogadu.. nikt normalny przez dziewczyne nie skacze. zreszta smutno i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się zachowywała? ŻAŁOŚNIE! Chodziła i próbowała wszystkim wmówić swoją historyjkę wyssaną z palca... "Samochód nie chciał odpalić a w telefonie padła bateria - złośliwość rzeczy martwych". Motała się w każdym zdaniu! Nie mogę znieść, że ta ....... chodzi i opowiada, że był chory psychicznie i uzasadnia to jakimiś marnymi argumentami, które pewnie nigdy nie miały miejsca! Powiem tyle: kiepska z niej aktorka! Może nie jest to jej wina ale sądzę, że zrobił to z jej powodu! Poza tym jakby odpowiednio zareagowała to prawdopodobnie by dziś żył - bo jak sama powiedziała: ciągle o tym mówił a ona tego nie brała serio, nawet tego, gdy powiedział, że 3 godziny stał już tego dnia na wiadukcie i rozmyślał czy skoczyć i jak to zrobić... Ludzie, takie rzeczy - kiedy ktoś Wam mówi, że chce się zabić traktuje się jak alarm a nie lekceważy!!! Nie wierzę w żadne jej słowo... Raz mówi, że nie brała tego wszystkiego na serio a raz, że: nie mogła go przecież wtedy przywiązać! Doszły mnie też słuchy od osoby, która z nią rozmawiała, że jak Paweł przyszedł się pożegnać ze swoją dziewczyną to powiedział jej, że przyjechał tam aby się zabić i nie wziął nawet pieniędzy na powrót. Mimo to jak przyznała - potem go wypuściła bez grosza i kazała mu wrócić busem do domu "jak wychodził to powiedział, że taką szczęśliwą chce mnie zapamiętać"! Olała wszystko i teraz udaje, że niczego się nie domyślała! On ją kochał a ona miała go daleko w gdzieś - ciągle go okłamywała! Teraz też obchodzi ją tylko własny tyłek a go oczernia w około jak może. Według niej policja kłamie, że się pokłócili przed tym wszystkim, bo jak zapewnia było całkiem inaczej... A może ją tam ktoś przycisnął do mówienia prawdy a teraz jednak w szkole chce wyjść z twarzą? Brak słów na to co opowiada a to zaledwie garstka... Żałuję, że nie pomogłam mu przejrzeć na oczy bo zasłużył na kogoś o wiele lepszego. Ps. Niech każdy zapamięta Pawła takim jakiego go znał a nie takim jak ktoś teraz o nim mówi bo to nie zawsze prawda... Niech spoczywa w pokoju! ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~myśląca racjonalnie~ co to za historia wyssana z palca? nie wiesz to się nie wypowiadaj było całkiem inaczej. Normalnie wyszedł od niej - pożegnał się normanie i zamiast pójść na pks to poszedł na wiadukt i szkczył. Nie dowiemy się czego tak zrobił ale to nie Kaśki wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pamięci zawsze pozostanie mi On ... ten człowiek i Jego smutny los ... Jego twarz lśniąca radością lub zmartwieniem ... i Jego pomysły wypełnione śmiechem ... każdy znał go dobrze... lecz nikt nie spodziewał sie , że to właśnie On skoczy ... i nie wróci do spokojnego i bezpiecznego , wypełnionego rodzinną miłością domu ... taki o to spotkał los śmiertelny naszego pociesznego Pawła ... każdy Cię szanuje i bardzo tęskni za Tobą i Twoimi super pomysłami ... czasem szalonymi , czasem głupimi ale ważne , że Twoimi ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jak sie kogos kocha nie dopuszcza sie do siebie mysli, ze ukochana osoba moze zrobic cos takiego..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Kozaki w necie, dupy w świecie. " Tyle Wam powiem. Proponuję i jak najbardziej popieram, aby zamknąć ten temat. Niech Paweł spoczywa w pokoju... Zabrał to ze sobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irracjonalne myślenie... Wszystko wina Pawła !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...