Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz infułat honorowym obywatelem miasta

Utworzony przez Dziwne i żenujące!, 4 marca 2009 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Dziwi mnie ta pompa. O ile mnie pamięć nie zawodzi jak nadawano ten tytuł innym osobom nie było takiej "pompy". Ciekawe kto za to wszystko zapłacił. Dziwi mnie postawa radnych. Nie tak dawno Pani Derlak krzyczała o oszczędnościach w wydatkach samorządu. Wtórowała jej Pan Bajko. Nie miną miesiąc, a jako pierwsi bili pokłony "sutannom". No ale przecież za 1,5 roku wybory. Pamiętajcie o tym młodzi chełmianie. Ci Państwo to typowi koniunkturaliści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadczy to o głupocie radnych, a szczególnie jej przewodniczącego. Za bankiet zapłacili podatnicy, a powinien zapłacić inicjator tej uroczystości Pan Kuśmierz oraz radni.Imprez ta świadczy również o braku skromności prałata i o jego zarozumiałości.Tytuł ten został stracił na znaczeniu.Większość mieszkańców Chełma uważa, że Bownik nie zasłużył się niczym dobrym nic znazącego nie uczynił w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...