Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto chętny na zabytkowy kiosk w Chełmie?

Utworzony przez areks, 19 lutego 2015 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Agatę Fisz powinno się posadzić w kiosku z podpartą  dłonią pod brodą .Niechaj rozsławia dobre imię samorządowców czterech sił w Radzie Miasta na czele ze swoimi genialnymi dyrektorami od wizerunku .A potem rotacyjnie wybitni radni powinni zasiadać w kiosku .Czech/zrobi pare fotek/.  Bożeński/będzie wydawał worki na smieci/. Szwed /doradzrwo budowlane/.Mazurek/propaganda-, Lis /sprzedaż pampersów/.Mirzwa /wnioski do izby wytrzeźwień będzie przyjmowała od tylnej strony aby nikt nie widział/.Juszczak/wyda parę decyzji rentowych/   no i pan prezydent od oświaty Mościcki.  Całą imprezę zasponsoruje dyr. Tomasik wybitna jednostka drogowa. Wokół kiosku na wniosek Grabczuka  trzeba zrobić rondo kompaktowo-turbinowo-prawoskrętne aby wszystkich Państwa Radnych zaprowadzić do raju. Patronat medialny obejmie Piotr Stęp. wybitny lewicowy dziennikarz Nowego Brukowca Lokalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTOMATY ?? Profanacja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                           UMIAR! Władzy się dołożyło i głowie lżej się zrobiło. bo głowie chodziło i nienawiść  się wyraziło, a z tej sugestii wynika, że umiar się straciło. Głosami większości, FISZ została wybrana, a pokonani nie pojmują, że władza ta sama i dobrze się stało, że środowisko ją wybrało. W maju będziemy głosować na Prezydenta, na jesieni do sejmu i senatu, a lud pamięta, że elita narodu samą sobą stale jest zajęta. Morał: wybierz mądrego, a nie napalonego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gay -PORNO z Dominikany z naszymi duchownymi sprzedawac i komunie swieta rozdawac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba coś zle musiałem przeczytać. Automaty do gier? Serio? Automaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny odświeżany artykuł? Tym razem z  31 lipca 2014, 7:30 Źródło:  Dziennik Wschodni     Zabytkowy kiosk na pl. Łuczkowskiego w Chełmie od miesięcy stoi pusty. Opuszczony i zaniedbany sprawia wręcz przygnębiające wrażenie. Jest nadzieja, że w końcu ktoś się nim zajmie – miasto ogłosiło przetarg na jego użytkowanie, dzierżawę bądź wynajem. Rozstrzygnięcie ustnego przetargu ma zapaść już 5 sierpnia.   Z ustaleń historyków wynika, że opatrzony herbem miasta drewniany kiosk został zbudowany między 1900 i 1915 rokiem. W okresie międzywojennym użytkował go kupiec żydowski. Już po wojnie przez długi czas pod swoim szyldem działalność handlową prowadził w nim "Ruch”. Następnie wydzierżawił go osobom prywatnym, które jednak nie potrafiły już wyjść na swoje. Kiosk figuruje w wojewódzkiej ewidencji zabytków. W związku z tym jest chroniony miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Oznacza to, że wszelkie zmiany, bądź remonty muszą być uzgadniane z konserwatorem zabytków. Najlepszym pomysłem na jego zagospodarowanie wydaje się urządzenie w nim sklepiku z chełmskimi pamiątkami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.