Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Legalne wyścigi uliczne na Chemicznej w Chełmie

Utworzony przez Gość, 13 listopada 2009 r. o 07:36 Powrót do artykułu
To w Chełmie są tak krótkie ulice, że 1/4 się nie zmieściła i dlatego zdecydowano się na 1/5 mili? Czy to jakaś nowa chełmska dyscyplina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha nie wyszło w październiku w Lublinie, a najprawdopodobniej wyjdzie w listopadzie w Chełmie - brawa dla dla dziadków z automobilklubu Lubelskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheh "Wyścig na 1/5 mili"... Może Chełm stanie się pionierem nowego rodzaju wyścigów... nie mam pytań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lola napisał:
heheheh "Wyścig na 1/5 mili"... Może Chełm stanie się pionierem nowego rodzaju wyścigów... nie mam pytań
Lepszy rydz, niż nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Chełma jeszcze nie zaorali na przenice tak jak było mowa??? o losie tam jeszcze ktos mieszka na tym wtgwizdowiu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
To Chełma jeszcze nie zaorali na przenice tak jak było mowa??? o losie tam jeszcze ktos mieszka na tym wtgwizdowiu???
Tak, mieszkają i to nie takie półgłówki jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marku- ty ku*** z zamojskiego, cie chyba juz matka nie kocha, a ojciec tylko w nocy, poje***cu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
marku- ty ku*** z zamojskiego, cie chyba juz matka nie kocha, a ojciec tylko w nocy, poje***cu
Ostatni raz jak byłem w chełmie to kunie po mieście biegały!!!! Jak by ta zaorać tą wschodnią wioske imieniem Chyłm to by przynajmniej jakis pozytek był dla wojewodztwa a tak syf kiła i mogiła w tym chyłmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie to się rodzi jak mamusia du*y mułowi dała. Mózg sobie zaoraj ku*asie! Pożytek będzie taki, że przestaniesz pie*dolić od rzeczy. Pozdrawiam wszystkich zwolenników imprezy w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadaj zdrów pierdoło. ciekawe z jakiej ty 'metropolii' pochodzisz? haha. Koniec mojego pisania do niedowartościowanej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
gadaj zdrów pierdoło. ciekawe z jakiej ty 'metropolii' pochodzisz? haha. Koniec mojego pisania do niedowartościowanej osoby
tak, pozdrowienia dla zwolenników imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich prześmiewców. Na stronie Automobilklubu Chełmskiego jest informacja, że wyścig jest na standardowym dystansie 1/4 mili. Jako organizator chyba wiedzą lepiej. Komuś w DW się przestawiło na 1/5, a zakompleksione i zazdrosne bidulki się cieszą. Przyjedźcie, popatrzcie i zorganizujcie lepsze widowisko u siebie ku ogólnemu pożytkowi. Jak wam się uda to chwała wam za to, ale naśmiewanie w prezentowanym tutaj stylu to przejawem kultury raczej nie jest. Ja się wybieram popatrzeć. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej opcja 1/5 mili jest porawna na stronie Automobilklubu zaistniał błąd który postaramy się jak najszybciej usunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA JESTEM TAKIM ZWOLENNIKIEM TEGO WYSCIGU A TEGO PAJACA ZAPRASZAM DO CHEŁMA TO POROZMAWIAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że w lbn nie wypaliła ta impreza wszystko przez pogodę. Może bym wystartował nawet swoim Tdi. A Chełm nie takie złe miasto już nie przesadzaj są gorsze w Polsce tylko troche tego dresiarstwa mogli by zlikwidować ale to już standard jeżeli chodzi o Polskę. Pozdrawiam szerokości i przyczepności życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki może być legalny wyścig na ulicach miasta? Chełm jaki jest to widać, ale tzw. wyścigi tzw. kierowców to nie w mieście do Białej Podlaskiej na lotnisko, może którys poszybuje, nie wróci i będzie bezpiecznie w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Chełmianin~ napisał:
Takie to się rodzi jak mamusia du*y mułowi dała. Mózg sobie zaoraj ku*asie! Pożytek będzie taki, że przestaniesz pie*dolić od rzeczy. Pozdrawiam wszystkich zwolenników imprezy w Chełmie.
Właśnie takiego towarzystwa ci w Chełmie dostatek. Wulgarne typy, niewychowane hieny, podrostki, ktyóre do wymion nie sięgają itd. Ale co to zmieni, mentalność przybyszów z terenów wokół Chełma właśnie taka jest i trudno sie takiego kogoś ze środowiska pozbyć. A żyć trzeba, tylko dlaczego wśród takiej "młodzieży"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieoficjalne wyniki WYNIKI Kilka fotek i film Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem za i chętnie kiedyś skorzystam , jak trochę tuningu jeszcze zrobię czasami sobie pykam wirtualnie wyścigi samochodowe Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...