Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabrać lekarzy z karetek. Zostawić tytlko podstawowe. Oni i tak w większości nic nie robią,2000 zł za dyżur to tak naprawdę za 5-6 godzin pracy efektywnej bo reszta to leżenie. Wychodzi 400 zł. za godzinę efektywnej pracy. To jest chore. Wyrzucić ich z karetek. Ministerstwo musi podjać decyzję o zwiększeniu liczby miejsc na akademiach medycznych. Tylko czy lobby lekarskie na to pozwoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pracuje w salonie samochodowym - w serwisie i u nas roboczogodzina to 400zł a nie jakiekies 50 czy 80 zł
Czy w tej roboczo godzinie musisz bruzdę nadstawiać prezesowi i czy są przyjęcia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Fryzjer pracuje na nogach i strzyże, lekarze w czasie dyzuru śpia i z łaski podjada do pacjenta. Co do jakości usług lekarzy (częste przypadki zgonów pacjentów, niekompetencja, bylejakość w trakcie badania, leki przepisywane "z czapy", buta, arogancja, brak podstawowej wiedzy dotyczącej zdrowia np. pacjentów z nowotworami w ostatnich stadiach choroby) chyba nie mamy wątpliwości - cenę za usługę wystawiają zawyżoną.     .................................................................................................................................. 24h to nie jeden dzień a 3 dni robocze, wychodzi 640 zł brutto za dzień czyli netto jakieś 500. u mnie fryzjer bierze 20 zł od łebka i tnie 30m przez 9h czyli 18 głów (zapisy na zeszyt więc przestojów nie ma) to wychodzi 360 zł (ile on tam podatku odprowadza to tam nie wiem) w każdym razie rząd wielkości ten sam, no a praca wymaga trochę więcej kwalifikacji... sam jestem inżynierem i prowadzę nadzór nad wielomilionowymi inwestycjami z ramienia inwestora, odpowiedzialność olbrzymia bo wszystko sam podpisuje i do paki mogą mnie za błąd zgarnąc zarabiam 2000 zł na ręke. to jest chory kraj       Fryzjer w tej cenie musi zarobić na lokal, prąd, amortyzację sprzętu itd. Poza tym ma przestoje w niektórych godzinach i płaci od tego jeszcze VAT. Lekarz nie ponosi ksoztów to jest zarobek brutto! Naprawdę lekka przesada. Nie ma się co dziwić że NFZ nie ma kasy na badania i zabiegi a w skutek czego powstają długie kolejki. Bo skoro usługi lekarzy są takie drogie to nigdy na nie nie wyrobimy.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dupach doktorkom się przewraca, wywalić ich na pysk i pozostawić zespoły podstawowe te przynajmniej uczciwie pracują i mają normalne podejście do pacjentów, doktorek w karetce potrzebny jest tylko po to by kartę zgonu wystawić bo nic innego niż zespół podstawowy więcej na pokładzie karetki nie jest w stanie zdziałać! miejmy nadzieję, że dyrektor SRM nie podda się szantażowi i szantażystom, którzy tak naprawdę to tylko dupy wożą w karetce a całą robotę odwalają za nich ratownicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tej roboczo godzinie musisz bruzdę nadstawiać prezesowi i czy są przyjęcia ??
  Do autora wątku: Mylisz stawkę wynagrodzenia dla pracownika za godzinę, ze stawką dla klienta, która musi zawierać jeszcze masę narzutów związanych z prowadzeniem działalności tego salonu... (podatki gruntowe, czynsze, rachunki za energie, telefony i cala mas innych rzeczy, ktorych nie ma w stawce wynagrodzenia pracownika za godzine pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie walo na ryj,mało ,niech zakładają prywate,jak przyjdą pacjenci to zarobią,nie będą żerować na naszych składkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Was lekarz odpowiedzialny za ratowanie waszego życia, będący w pogotowiu całą dobę powinien zarabiać tyle co zwykły cieć lub sprzątaczka... Po tych wszystkich komentarzach widać jaką sieczkę robią wam w głowach media... Normalnie rozumiejący człowiek zrozumiałby, że lekarz powinien zarabiać za taką odpowiedzialność  i tyle wyrzeczeń i pracy jaką ponosi JEDNĄ Z NAJWYŻSZYCH zarobków w społeczeństwie. Normalne społeczeństwa na zachód od nas już dawno to zrozumiały - nikt nie psioczy na zarobki i pracę lekarzy. Dlaczego? Bo przy odpowiednich zarobkach nie lekarz nie musiałby pracować ponad normę taką, która ogranicza jego jakość pracy!!!  Ja osobiście wolałbym, żeby leczył mnie lekarz wypoczęty i odpowiednio zmotywowany finansowo do pracy, a nie traktujący mnie jako intruza za którego leczenie dostaje jakieś śmieszne grosze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu wielka przesada.. niech lekarze siedzą sobie w szpitalach.. a resztę zostawią ratownikom i pielęgniarkom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Was lekarz odpowiedzialny za ratowanie waszego życia, będący w pogotowiu całą dobę powinien zarabiać tyle co zwykły cieć lub sprzątaczka... Po tych wszystkich komentarzach widać jaką sieczkę robią wam w głowach media... Normalnie rozumiejący człowiek zrozumiałby, że lekarz powinien zarabiać za taką odpowiedzialność  i tyle wyrzeczeń i pracy jaką ponosi JEDNĄ Z NAJWYŻSZYCH zarobków w społeczeństwie. Normalne społeczeństwa na zachód od nas już dawno to zrozumiały - nikt nie psioczy na zarobki i pracę lekarzy. Dlaczego? Bo przy odpowiednich zarobkach nie lekarz nie musiałby pracować ponad normę taką, która ogranicza jego jakość pracy!!!  Ja osobiście wolałbym, żeby leczył mnie lekarz wypoczęty i odpowiednio zmotywowany finansowo do pracy, a nie traktujący mnie jako intruza za którego leczenie dostaje jakieś śmieszne grosze..
  czyżby??? a jak normalny petent idzie do lekarza i nie da koperty to się nim zajmie szkoda marzyć i proszę nie mówic o waszych "małych" zarobkach bo ludzi krew zalewa tyle co lekarze zarabiają to chyba nawet napewno nikt więcej nie ma :angry: :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek nie jest w stanie pracować non stop 24 godz. i być przy tym przytomny przy podejmowaniu decyzji, dlatego nie powinno być takich długich dyżurów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech zrezygnują i śpią nie w szpitalu na dyżurze za pieniądze, tylko w domu za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że Twoje życie jest mniej warte niż obywateli innych państw?  Odpowiedz sobie dlaczego lekarze tyle są w stanie zarobić? Bo zapier.... w kilku pracach non stop. Jakby sprzątaczka czy fryzjerka pracowała w 3 różnych zakładach i w nocy to też mogłaby zarobić 3-4 pensje!!! Pensja lekarza specjalisty za pełny etat jest śmieszna -NIKT TEGO NIE PODAJE.  Tylko jakieś kwoty brutto za całodobowy dyżur... Jak po pracy pójdzie do drugiej pracy i jeszcze weźmie pełno dyżurów to są w stanie kupić sobie nowy samochód itd.  Tylko jakim kosztem - najczęściej padają w wieku 50-60 lat na choroby układu krążenia... Jedyny plus bycia lekarzem to możliwość dorobienia w kilku pracach. Każdy inny obywatel też może sobie dorabiać po normalnej pracy - np zbierając złom, wyrzucając śmieci, wyprowadzając psy itd. pracy nie brakuje. Tylko czy to tak powinno wyglądać? Każdy w tym kraju pracuje jak NIEWOLNIK!!! Kiedy to w końcu dotrze do tych co skamlą, że ja to muszę pracować za 1200 zł a lekarz chce 2000 zł brutto za 24h dyżur podczas którego ratuje życie ludzi a nie przypisuje recepty na przeziębienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  czyżby??? a jak normalny petent idzie do lekarza i nie da koperty to się nim zajmie szkoda marzyć i proszę nie mówic o waszych "małych" zarobkach bo ludzi krew zalewa tyle co lekarze zarabiają to chyba nawet napewno nikt więcej nie ma :angry: :angry:  
Lekarz w pogotowiu robi to samo co ratownik albo pielęgniarka. Zarabia za dyzur tyle co ratownik za miesiąc pracy .To jest sprawiedliwe ???Raczej nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ratownik, który często odwala całą robotę za lekarza dostaje grosze. Ok, niech zarabia więcej bo w końcu lekarz, wiedzą, doświadczenie etc. Ale nie za dyżur tyle co etatowy ratol za miesiąc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "lekarz chce 2000 zł brutto za 24h dyżur podczas którego ratuje życie ludzi a nie przypisuje recepty na przeziębienie"...    hehehe... dobre, jeszcze by tak na prawdę się na tym znał, bo 90% doktorków to o ratownictwie wie tyle co zobaczy w słynnym serialu na TVP2, ale do tego się nie przyznają, bo jak to on doktor i czegoś może nie wiedzieć, ale to widać pracując z nimi w zespole, dwie lewe ręce i nos w chmurach, na dyżur do pogotowia przychodzą by wypocząć i odespać dyżury szpitalne, a przed każdym wyjazdem rzucają mięsem co te k...y od niego chcą?! tak, tak wygląda rzeczywistość, w domu im się nie opłaca odpoczywać a w pogotowiu nie dość że się legalnie wyśpią to jeszcze im za to zapłacą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym kraju coś funkcjonuje odpowiednio?  Ciągłe hate'y na: 1. Lekarzy 2. Nauczycieli 3. Rolników 4. Górników 5. Przewoźników 6. Urzędników 7. Polityków 8. Policję 9. Straż Miejską itd mogę wymieniać.... Czy jesteście w stanie kogoś pochwalić? CHYBA SAMYCH SIEBIE POJ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym kraju coś funkcjonuje odpowiednio?  Ciągłe hate'y na: 1. Lekarzy 2. Nauczycieli 3. Rolników 4. Górników 5. Przewoźników 6. Urzędników 7. Polityków 8. Policję 9. Straż Miejską itd mogę wymieniać.... Czy jesteście w stanie kogoś pochwalić? CHYBA SAMYCH SIEBIE POJ....
:( Chore państwo - "ch.d. i k. k. ". Sienkiewicz (na miarę naszych czasów)   "Naród wspaniały, tylko ludzie k...y." Józef Piłsudski   To się udziela obywatelom. Jako całej grupy społeczno-zawodowej nie pochwalę nikogo, jako człowieka - wielu.   Jeszcze pracowników "wymianu sprawiedliwości" bym dołączył do Twojej listy - sędziów, prokuratorów, komorników, adwokatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pracowac 24 godziny na dobę. Taka praca taka płaca gdzy na lekarza czek się 3 godziny w nocy ponieważ na dyżurze spi min w Lubartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po 20 latach parcy, skończonych studiach prawniczych zarabiam 2100 na ręke, tyle ze przez miesiac.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...