Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łoś wbiegł na jezdnię, prosto pod samochód. Skończyło się tragicznie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2018 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny. Znałam człowieka- zawsze spokojny, mądry, opanowany. 2 tygodnie temu został ojcem.Wielka strata, wierzcie mi. A do wszystkich pyskujących tutaj mam prośbę: nie piszcie krzywdzących głupot, jeśli czegoś nie wiecie na pewno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest taki sam szkodnik jak komar czy dzik! nie przynosi ani ekosystemowi ani człowiekowi żadnej korzyści! wybić to w p....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny. Znałam człowieka- zawsze spokojny, mądry, opanowany. 2 tygodnie temu został ojcem.Wielka strata, wierzcie mi. A do wszystkich pyskujących tutaj mam prośbę: nie piszcie krzywdzących głupot, jeśli czegoś nie wiecie na pewno.
 Właśnie , to taki człowiek , po którym zawsze pozostanie pustka i tęsknota . Wspaniały człowiek . Był cudownym synem , bratem , narzeczonym , wujkiem , kuzynem , byłby cudownym tatą i mężem . Przykre , że dla niektórych nie liczy się życie ludzkie i potrafią tylko ranić i sączyć jad .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak natura człowieka załatwiła,najpierw ta padlina ,a potem dżewo ,które tam po jasny chu. rosło,tam jakiś debil proponuje żeby miedzy miastami jezdzić 40/h to tak sie durniu poruszaj,ba,jezdzij na wstecznym ,bedziesz jeszcze bardziej tłuku bezpieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema sprawiedliwości na tym świecie, to nie tak miało być. Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak Ci co pisza kom to wszyscy kur... wolno jeżdżą. WYLAŁO NA DROGĘ TO WYLAZŁO ZGINĄ TO ZGINĄ NIE PIERWSZY I OSTATNI. powinni blokowac te komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokoj z tymi opiniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy Polak ekspertem w każdej dziedzinie. Ludzie, to nie jest miejsce na komentarze dotyczące zwierząt, lasów i wszystkiego innego. Marka auta nie ma znaczenia...bo jakie ma znaczenie czy w Audi, Lamborghini czy Maluchu...tracisz życie tak samo. Młody człowiek rozstał się z życiem. Nie wróci do rodziny, nie przytuli dziecka na dobranoc. Na stole stoi pewnie szklanka którą trzymał rano przy śniadaniu a wielcy internetowi znafffcy tematów wszelakich już wszystko wiedzą, choć prokurator pewnie nie dostał jeszcze wszystkich papierów na biurko. Ludzie...leczcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak życze ci żebyś jadąc z rodziną przywalił w łosia albo dzika przy 50 km/h Inaczej zaczniesz gadać. Jak by zgineło dziecko to co, łos warzniejszy ! Sasiedztwo dzikich zwierząt nie jest dobre dla ludzi. Ta smierc byla nie potrzebna, trzeba ograniczyc poipulacje dzikich zwierząt i ekooszołomów !
 Skoro nie uważał pan na lekcjach języka polskiego i fizyki to może warto zrezygnować z obnażania swojego nieuctwa na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny. Znałam człowieka- zawsze spokojny, mądry, opanowany. 2 tygodnie temu został ojcem.Wielka strata, wierzcie mi. A do wszystkich pyskujących tutaj mam prośbę: nie piszcie krzywdzących głupot, jeśli czegoś nie wiecie na pewno.
 Zastanów się jakich używasz słów: człowiek: spokojny, mądry i opanowany nie jeździ z taką prędkością. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ! Trzeba wybić wszystkie zwierzeta (bo zawsze cos na droge wejdzie), wyciac lasy a potem zdychac w spalinach. Czlowiek tak wytrzebil zwierzyne ze zachowało sie może 0.01% dawnej populacji i JESZCZE ZA DUŻO NIEKTORYM. Prawda jest taka, że to predkosc zabija w starciu ze zwierzeciem. Znajda sie tacy co twierdza, że jak przy 10 km/h przywalisz w łosia to tak samo jak przy 130 ale to ta sama sekta co twierdzi, że rozjechanie kota jeszcze dodajac gazu to dbanie o wlasne bezpieczenstwo nieomijajac go. Ehh durni ludzie. Niech rolnicy wytepia pszczoły do konca, potem co ? Moze golebie do odstrzalu bo sraja albo biedronki bo robactwo ? A potem juz tyllko samemu zdychac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarosla sa a miejsce pechowe. Niech sie nie wypowiadaja Ci ktorzy nie wiedza jak bylo,co bylo i gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P. - świeć Panie nad Jego duszą. Proszę skończcie te dywagacje na temat prędkości, łoszaka, zarośli, drzew czy marki samochodu. Zdarzył się wypadek. Zmarł młody człowiek. Nie piszcie "co by było gdyby...?". To mogło przydarzyć się KAŻDEMU Z NAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, audi i 40 km/h pewnikiem zgubiła się z przodu 1. Szkoda gościa ale za głupotę tak się płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel Łosia powinien dożywotnio wypłacać dziecku rentę . (jak by to była moja krowa to władza wiedziała by co zrobi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto mu kazal zapierd.? jakby jechal 50 to by wychamowal, jakby 70 to by przezyl cisniesz na wlasna odpowiedzialnosc proste aa zwierzyny pelno w zawadowku saren 1000 na ulicy w ciagu doby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście nienormalni...zginał człowiek... Ja miałam wypadek przy 50km na godzinę z dzikiem auto do kasacji i fart że nie wpadł do środka i też w okolicach Natalina i wcale nie jechałam audi tylko renault więc nie wiem skąd teorie o marce samochodów z tego co wiem inne marki samochodów też biorą udział w wypadkach więc wrzucanie wszystkich do jednego worka bo akurat miał znaczek audi to jest chore... a obrońcy zwierząt niech walczą o siatki przy drodze to wtedy ludzie i zwierzęta nie będą ginąć... współczucie dla rodziny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...