Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łoś wbiegł prosto pod samochód. Zwierzę poważnie uszkodziło auto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2018 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Dlaczego nikt nie redukuje populacji tej zwierzyny gdzie są myśliwi czemu nie prowadzi się odstrzału, co chwila albo sarna albo łoś albo co innego jeszcze. Wiem że to zwierzęta itd ale życie i bezpieczeństwo ludzie chyba bardziej ważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie redukuje populacji tej zwierzyny gdzie są myśliwi czemu nie prowadzi się odstrzału, co chwila albo  sarna albo łoś albo co innego jeszcze. Wiem że to zwierzęta itd ale życie i bezpieczeństwo ludzie chyba bardziej ważniejsze
 Obecnie w Polsce obowiązuje moratorium( wyłączenie z gospodarki łowieckiej ) na odstrzał Łosia. Niedawno były plany zniesienia moratorium wywołało to protesty "ekologów" pt. #jestemzłosiem przez co wycofano się z tego projektu. Pozostaje być uważnym na drodzę nocą i ograniczyć prędkość zwłaszcza przejeżdzając przez tereny leśne lub bagienne. Na razie na zmianę sytuacji się niezanosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie szkoda tego łosia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qw- nie wiedziałem że taka hybryda (łosia z jeleniem) ma dostęp w lesie do internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wytłuc zdrowe świnie rolnikom jak łosie zagrażające życiu. Takie rzeczy tylko w PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW, co za patafian pisze wam te tytuły artykułów?? "poważnie uszkodziło auto"... przecież to już tylko z tego kabriolet można zrobić i to bez przedniej szyby... szkoda całkowita i do kasacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zŁOŚliwy jakiś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje aby w takich sytuacjach odszkodowanie wypłacali '' ekoterroryści'', jak i również na terenach włączonych z polowań może wtedy dotarło by do nich ile jest zwierzyny i jakie szkody wyrządza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chojno 2 tam nie ma lasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoś to zwykły szkodnik! jak szczur, dzik czy komar! niw wnosi nic pożytecznego a ginie przez nie wiele osób! nie wspomne o stratach materialnych. A gdzie są myśliwi, leśnicy? Potrafią tylko znaki stawiać "zakaz wstepu do lasu" i kase za sprzedaż drzewa liczyć jak by to była ich prywata...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...