Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LOT liczy na pilotów z Chełma. Uczelnia podpisała umowę z przewoźnikiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Na czym oni latają w tym Chełmnie? Na wrotach ode stodoły? Buehehehe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm wyprzedził Rzeszów i jest największym ośrodkiem szkolenia pilotów w Polsce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chelm to ukrainska dziura, jakakolwiek uczelnia w tej dziurze to utapianie publicznych pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO GOŚCIA Z 10-31 JESTEŚ GŁUPIM, ZAZDROSNYM KRETYNEM TYLKO PSYCHIATRA MOŻE CI POMÓC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chelm to syf, kila i mogila a co krok to ukrop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rzeszowie rządzą byłe ubeki w ośrodku szkolenia i boli u-boli że Chełm ich zdystansował w poziomie i ilości szkolonych pilotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiaj i 200 euro za godz. Kogo to obchodzi ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nic dziwnego ze nikt nie chce latac lotem jak piloci sa z chelma dziury ktora nawet nie ma wlasnego lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HelenJones jedyne co robisz to nabijasz ludzi w butelkę. Jesteś oszustem okradającym naiwniaków. Ale są idioci na tym świecie, że wierzą, iż po 2 tygodniach można biegle władać obcym językiem. W sumie ja mam tabletki, które leczą dziury w zębach. Ktoś chętny? Może ty HelenJones?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...