Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnicze Depułtycze 2017: Widzowie mogą podziwiać ok. 40 statków powietrznych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2017 r. o 21:01 Powrót do artykułu
Byłem, widziałem, przeżyłem wiele niezapomnianych emocji dzięki organizatorowi - firmie Kagero i panu Damianowi Majsakowi, pomysłodawcy i wykonawcy tego wspaniałego eventu. Bravo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie speed, a spit - od plucia. Poza tym to Jak-18. Ale czego można wymagać od dziennikarzy? Rzetelności? Nie te czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu parkingi drogie? Bilety to za mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Byłem, widziałem, przeżyłem wiele niezapomnianych emocji dzięki organizatorowi - firmie Kagero i panu Damianowi Majsakowi, pomysłodawcy i wykonawcy tego wspaniałego eventu. Bravo!
 polska język - trudna język ,prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj (w sobotę), występ iskier z Dęblina chwyta za serce, niesamowite emocje, samoloty to jednak nie to samo co "jakies tam" ślady przełzające po ziemi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystkich stronach kłamstwa! Na miejscu bilety były po 30zł! Nie można było podać wcześniej cen do publicznej wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w Niemczech czy we Francji też są takie rodzinne spokojne pikniki...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...