Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kolejne dziki z groźnym wirusem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2018 r. o 19:48 Powrót do artykułu
kiedy do q-wy nedzy sprawą zajmie się polski premier polski rząd ,a nie jakieś G jak gó.no i m jak ministerchamkiego rolnictwa? dość już żartów i głupot ,jak durnie nie wieta jak zwalczać to sie spytajta hiszpanów i portugalczyków ,na ruskich i tych tam banderowców ukrainskich szkoda czasu ,to cepy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się gostku pultasz?. Nie słyszałeś,że jakieś zielone gwarantują, że nie ma świńskich wirusów, że Puszcza Białowieska nie ma korników??. Rolnicy powinni ich podawać do sądu o odszkodowania za szkody, likwidacje hodowli- a co niech płaczą i płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś człowiek smieszny, zobaczysz wyroki skazujące nasz prl ,jak świnia gwiazdy ,a co pisze wiem dobrze,niejako zawodowo g o s t k u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marszałek w natarciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i że niby dziczyzna jest zdrowa. Smacznego wirusa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodze z Łęcznej. Teokratycznie podchodzimy do dzików. Nigdy w życiu też nie jadłem dziczyzny. Myślę, że główny ciężar akcji powinien spoczywać na służbach rządowych czyli Wojewodzie. Nie wnikam w źródła ich indolencji, czy w potrzeby odstrzałów sanitarnych, bardziej w to czy można po prostu zaszczepic dziki. Juz dużo czasu minęło. Jak to możliwe, że nie ma skutecznej szczepionki? Przeciez to nie 12 Małp, iZombie, czy Helix...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a NIK jest Najwyższym Izbą Kretynstwa ,myśla ,że tacy madrzy ,bo im ktoś to powiedział,trutnie i abnegaci ,w du.. byli gó... widzieli oni też nic nie osiągneli i należy to coś rozwiązać na kopach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASF to ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...