Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Szkolny koszmar 10-letniego Alana. "Obetnijcie mi łeb!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2018 r. o 21:20 Powrót do artykułu
To wina tylko i wyłącznie nauczycieli, którzy nie są przygotowani do pracy z dziećmi.Tak jak Alan powiedział "nie odda bo pani jemu uwagę zwróci". Bandyta jest w szkole chroniony a ofiara gnębiona. Ocknijcie się nauczyciele z bożej łaski!!! Obserwujcie i reagujcie!!!! Karma w raca i w życiu was też to może spotkać albo wasze dzieci.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele jak zawsze mają wszystko w ***. zmienić szkołę chłopakowi albo przynajmniej klasę. w stanach mają coś takiego jak zakaz zbliżania się i to się wobec takich delikwentów jak ten drugi powinno stosować.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki nauczyciel co sobie nie radzi z takimi  oprychami powinien dyscyplinarnie zostać zwolniony z roboty łącznie z dyrektorem placówki. To zaniedbanie podstawowych obowiązków jakimi jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecku. W państwie innym niż teoretyczne bydlęta bo nie dzieci  powinny iść do poprawczaka na co najmniej  rok. 
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to dyrektor szkoly?
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa naciagana. Przez pięć lat niby go gnębi i dopiero teraz stał się taki wylewny. A najlepsze jest to, że tylko on jest "przyłapany" na biciu. Nie wiem, ale ja w te bajki nie uwierzyłem. Tym bardziej, że byłem nauczycielem w wiejskiej szkole. Tam każda przerwa była obsadzana do pilnowania przez nauczycieli poszczególnych pięter. Każde nietypowe zachowanie było natychmiast wychwytywane. Nawet łazienki musiały być pilnowane. Dla mnie kolejne dziecko z zespołem ADHD kreuje się na nieszczęśnika. A nawet gorzej, bo mamusia go w tym wspiera. Nie mówiąc o nieodpowiedzialnym zachowaniu ojca: "to mu dokop!". To jakaś rodzina goryli bez karku? A gdzie rozmowa z wychowawczynią? Chociażby telefoniczna? Wracajac do niereagujących, wstretnych i samolubnych pedagogów. Pamiętam, że na zakończenie zajęć w szatni usiadło dziecko na ławeczce i rozpłakało się. Pierwsza myśl, ktoś mu "dokuczył". Ale tak się zaryczał pierwszoklasista, że dopiero po paru minutach oznajmił, że babcia jeszcze po niego nie przyszła. Parę minut spóźnienia i dramat. Ale też tak bywa. Zależy też jaka dyrektor jest w szkole. Osobiście wyprosiłem gimnazjalistę z podstawówki, bo tylko nasze dzieci mogly przebywać w placowce. Nie wyobrażam sobie, by któreś dziecko mogłoby być prześladowane. Byli buntownicy, ale to inna historia.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w szkole nękana od około 4 klasy do końca gimnazjum. Z moim oprawcą chodziłam do klasy. Nauczyciele nie reagowali, świadków nie było, a jak byli to swojego guru nie wsypią. Znęcał się rownież nad innymi dziećmi, ale szkoła nie widziała nic! Nic nikt nie zrobił z tym mimo, że mój ojciec chodził i inerweniował niejednokrotnie w tej sprawie. Nie miałam możliwości zmiany szkoły. Ja bym temu dziecku uwierzyła, we mnie też nauczyciele szukali agresji i mi kazali chodzić do pedagoga, bo się broniłam, a mój oprawca nadal gadał, że moja matka zaszła ze mna w ciąże po pijaku( oczywiście rodzice nie nadużywali alkoholu), wyzywał mnie i wyśmiewał.  Już mam prawie 30 lat i nadal jak sobie przypomnę podstawówkę czy gimnazjum to nie mieści mi się w głowie jak można było tak nie reagować na krzywdę!
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina nauczycieli, większość czasu spędzają na piciu kawki w pokoju nauczycielskim, plotkach. Nauczyciele powinni często przechodzić badania psychiatryczne, większość nie ma predyspozycji do kontajtów z dziećmi, wchodzą w relacje toksyczne z dziećmi, zwyczajnie gnębią uczniów. Są silni tylko wobec słabych.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja powinna być zmieniona widocznie się nie sprawdza! Później chłopczyk nie poradzi sobie w życiu, nic nie osiągnie i będzie pił albo co gorsze będzie to pietnowało i skończy się tragedią.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła to dno
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temperament haha widzę i wiem z wielu przypadków jak to rodzice dzieci uczą ze oni sa najlepsi , ci potem jest przekładane na innych , wiec niech nie pitola glupot bo co dziecko zobaczy , sie nauczy w domu to sprzedaje dalej
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni wspaniali nauczyciele i dyrekcja w chelmskiej szkole. To już wygląda na patologię. Pedagodzy? Żałośni jesteście. Nie dziwię się znajomym że dla edukacji swojego dziecka przeprowadzili się do Lublina. Szkoły w Chelmie to tragedia.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie i przez takie rzeczy ludzie maja zwalone relacje z innymi , wiem po sobie
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wracajac do niereagujących, wstretnych i samolubnych pedagogów. Pamiętam, że na zakończenie zajęć w szatni usiadło dziecko na ławeczce i rozpłakało się. Pierwsza myśl, ktoś mu "dokuczył". Ale tak się zaryczał pierwszoklasista, że dopiero po paru minutach oznajmił, że babcia jeszcze po niego nie przyszła. Parę minut spóźnienia i dramat.
Dziecko nękane nie zawsze powie wprost o co chodzi. Zwłaszcza kiedy nie wierzy, że pytający mu pomoże. Może wymyślić jakiś fałszywy pretekst, bo jako ofiara przeżywa przede wszystkim wstyd, bezradność i upokorzenie i czasem radzi sobie z tym uczuciami zaprzeczając, że wszystko to się dzieje naprawdę. Oceniając sytuację tylko na podstawie tego co dziecko mówi, można przez długie lata nie wiedzieć co się naprawdę dzieje. Często więcej informacji daje zachowanie nie wprost - unikanie szkoły za wszelką cenę, częste choroby. Pedagog od tego zdobywa wykształcenie kierunkowe, żeby to identyfikował, bo za to mu się płaci. Inaczej znowu jest historia, że jakiś młody popełnia samobójstwo po latach znęcania, a potem wszyscy zadziwieni, że jak to się mogło stać i przecież "wszystko było ok" i nikt nic nie widział.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany ,( nauczyciel w wiejskiej szkole ) po prostu nie chce mi sie czytać tych głupot co piszesz , n
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postępowanie prokuratorskie w stosunku do nauczycieli oraz dyrekcji za niedopełnienie obowiązków - zakaz wykonywania zawodu oraz 3 lata w zawiasach a także  zadośćuczynienie powinno rozwiązać sprawę Oczywiście dodatkowo sprawa cywilna w stosunku do samorządu o odszkodowanie za posinione koszty na leczenie oraz uszczerbek dla zdrowia
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina rodziców napastowanego dzieciaka a zwłaszcza ojca. miałem jeszcze gorszą sytuację. syn (10 lat) przychodził roztrzęsiony i rozdygotany ze szkoły ale się nie skarzył, a ja jak zwykle zmęczony i nie mający czasu . az pewnego dnia dzieciak zemdlał w progu i upadł z tornistrem . wtedy debil ( oczywiście to ja ) wziąłem syna na spytki i się okazało że gnębi go synalek faceta który jest w tró"jcy klasowej i w ogóle gościo zasłużony dla szkoły i wielbiony bo jakiś prezes. poszedłem z za***enia na lekcję godz. wychowawczej i zrobilem pani awanturę. pani wychowawczyni doniosla tacie że jego syn zostal przeze mnie obrażony a w konsekwencji i ona sam . zrobiła nam spotkanie na lekcji godz wchow. i śmy sie spotkali. ja słucham, a prezes mi mówi, że mój syn żeby uniknąć solÓwy z jego synem powinien wyjśc oknem i opuścić w ten sposób klasę. wtedy zrozumiałem w mig wszystko i mu powiedziałem : posłuchaj skrw....nie ! -widzisz te okna !?!? ja wychodzę na korytarz, a ty jeśli nie wyjdziesz oknem, to cie na korytarzu zatłukę jak psa. i tak się stało. dostał facet w mordę na oczach całej klasy, tak że sie usmarkał i pokrwawił i na tym sie skończyło . była po tym policja , rozmowy , ale się obyło bez sądu. powiedziałem mu, że jak chce to niech robi sprawę i co tylko chce. nic nie zrobił. dzieciak do końca 8-smej klasy miał spokój i szacunek .
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wina rodziców napastowanego dzieciaka a zwłaszcza ojca. miałem jeszcze gorszą sytuację. syn (10 lat) przychodził roztrzęsiony i rozdygotany ze szkoły ale się nie skarzył, a ja jak zwykle zmęczony i nie mający czasu . az pewnego dnia dzieciak zemdlał w progu i upadł z tornistrem . wtedy debil ( oczywiście to ja ) wziąłem syna na spytki i się okazało że gnębi go synalek faceta który jest w tró"jcy klasowej i w ogóle gościo zasłużony dla szkoły i wielbiony bo jakiś prezes. poszedłem z za***enia na lekcję godz. wychowawczej i zrobilem pani awanturę. pani wychowawczyni doniosla tacie że jego syn zostal przeze mnie obrażony a w konsekwencji i ona sam . zrobiła nam spotkanie na lekcji godz wchow. i śmy sie spotkali. ja słucham, a prezes mi mówi, że mój syn żeby uniknąć  solÓwy z jego synem powinien wyjśc oknem i opuścić w ten sposób klasę. wtedy zrozumiałem w mig wszystko i mu powiedziałem : posłuchaj skrw....nie ! -widzisz te okna !?!? ja wychodzę na korytarz, a ty jeśli nie wyjdziesz oknem, to cie na korytarzu zatłukę jak psa. i tak się stało. dostał facet w mordę na oczach całej klasy, tak że sie usmarkał i pokrwawił i na tym sie skończyło . była po tym policja , rozmowy , ale się obyło bez sądu. powiedziałem mu, że jak chce to niech robi sprawę i co tylko chce. nic nie zrobił. dzieciak do końca 8-smej klasy miał spokój i szacunek .
 a później sie ibudziłes z klockiem w gaciach, bo śniło sie, że ktoś sie usmarka a to byłes tylko ty
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że przez takiego dokuczliwego "kolegę" chłopiec został oddelegowany od innych dzieci... to tak jakby On miał karę a nie chlopak, ktory Mu dokuczal... Inna kwestia jest zainteresowanie szkoly dziecmi. Tlumaczenie, ze jest tyle innych uczniow i nie moga skupic sie na indywidualnych przypadkach to norma... Przykry I chory system edukacji.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym wpier... spuścił ojcu tego małego prześladowcy bo z tego wynika ze ten ojciec to jakaś d... i nie umie własnego syna uspokoić. I stawiam 500zł że zaraz by był porządek
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN to jednak dno i burdel.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.