Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Szkolny koszmar 10-letniego Alana. "Obetnijcie mi łeb!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2018 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Byłeś nauczycielem w wiejskiej szkołę chyba w snach. Mam małego brata w wiejskiej szkole i wiem co tam się wyprawia więc nie gadaj głupot, ze nauczyciele pilnują bo nawet jak się powie to najczęściej bagatelizuja. Dzieci z 1 klasy są w stanie bic kolegów i mówić że to lubią i nękają tylko dlatego że są rozpuszczonymi dzieciakami bez wychowania więc skończ gadać głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka do zwolnienia jak nie potrafi opanować 10 latków i wychowuje patologie, prześladowca na terapię dla własnego dobra a poszkodowany psycholog i nauczanie domowe na koszt szkoły a po wakacjach zmiana otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka moja w podstawówce na lekcji religii w obecności katechetki została uderzona przez klasowego terrorystę.Gdy poskarżyła się katechetce ta powiedziała aby mu córka oddała.Nie uczyniła tego lecz powiadomiła mnie telefonicznie o incydencie.Zareagowalem, wpadłem do szkoły,za kołnierz zaniosłem gnoja do gabinetu dyrektora i oświadczyłem , że następnym razem sprawę rozstrzygnę kategorycznie !Od tego dnia córka miała spokój,a po latach zbój klasowy znalazł się tam gdzie jego miejsce czyli w kryminale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwszej kolejnosci wymienic dyrektora szkoly i nauczyciela, to prawda nauczyciele nie zajmuja sie dziecmi, maja to gdzies,w rozmowach smieja sie z uczniow, wyzywaja, jak taki nauczyciel moze byc wzorem? jest nauczycielem dla pieniedzy, wolnych dni, banda drani....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to przecież gimnazja były be. A tu proszę . Reforma wprowadzona, problemy zostały. Nie chcę powiedzieć A nie mówiłam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jak można nazwać dziecko jak CB-radio ? A po drugie należy zwiększyć ilość lekcji religii bo jak widać jest miłości w szkole za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić s..ke na słupie ta nauczycielke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nauczycieli to są dzieci nauczycieli.Po protekcji gro dzieci nauczycieli sa nauczycielami.Tak jest w medycynie,policji,prokuraturze w biurach i to są skutki. Będzie gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież likwidacja gimnazjów miała ukrócić zjawisko przemocy w szkole!!! Macie pierwszy dowód, że nie nazwa szkoły, ani jej typ są odpowiedzialne za takie historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ukarano ofiarę. Odseparowano go od rówieśników, żeby jeszcze bardziej poczuł się wyobcowany. A ten, który go gnębił razem z nauczycielami, którzy udawali, że nic nie widzą - będą się mieć dobrze. Idealne rozwiązanie. Bardzo pedagogiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez jednego skur....na który się dopieprzył do dobrego, niewinnego dziecka może stać się tragedia. Uczepi się taki i dręczy dziecko, aż zadręczy. I kto za to odpowie. Zastanawiam się tylko dlaczego ci młodzi dręczyciele dręczą. Tatuś z mamusią tak wychowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie było gimnazjum ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać podwyżki nauczycielom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako rodzic miałem podobną sytuacje, jednak na szczęście nie aż tak drastyczną. Mogę powiedzieć obecnym i przyszłym rodzicom, że nauczyciele w szkole NIGDY nie pomogą prześladowanemu dziecku. Nauczyciele chcą mieć jedynie święty spokój, więc dla nich taki uczeń stanowi problem. Będą swoją frustrację również odreagowywać na słabszym, czyli pokrzywdzonym dziecku. Mój syn gdy poszedł do gimnazjum, zmienił otoczenie i kolegów stał się bardziej otwarty i pewny siebie. Z czasem zapomniał o przeżyciach z podstawówki i wyrósł na porządnego faceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dziecko może być normalne z takim głupim imieniem. Równie dobrze ci durni rodzice mogli mu nadać imię Helmuth, Ibrahim albo Jozue. To jest ewidentna wina rodziców że za swoje idiotyczne pomysły cierpi dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie chłopak mial problemy od początku to szkoła , grono i ciało nie potrafiła tego tematu ugryźć po jest mało kumata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA MATKA !! GŁUPIA Powinna natychmiast zareagować ! Czekała na jego samobójstwo??? TO WINA RODZICÓW ! Skoro wiedziała, to dlaczego dawała mu BEZSENSOWNE RADY : "oddaj mu" ?? To RODZICE są NIEDOJRZALI, NIE DOROŚLI< zeby BYĆ rodzicem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście wielka mi obraza majestatu bo jeden do drugiego powiedział że ma za dlugie rzesy, a materiał ze chłopak sie chce zabić mocno naciagany, po ojcu i matce nie widać żeby byli mocno wykształceni, a dziecko wypowiada się w sposób jak wypowiadaja sie dorośli. I jeżeli dziecko ma faktycznie depresje to trzeba iść do psychiatry, a nie   do tvn robić sensację, teraz cała szkoła będzie darła z niego łacha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki bo strajk za co pytam jak im bida to niech szukaja pracy przy budowie autostrad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko i wylacznie wina nauczycieli , dyrektor do zwolnienia =, nauczyciel tez bez prawa powrotu do szkoly, sa osoby z powolania co chetnie by uczyli dzieci ale kumoterstwo nie zezwala, bo jak? nauczyciele prawie wszyscy do wymiany z tego co sie dzieje w szkolnictwie. pani minister prosze myslec i wyciagac wnioski8 a nie myslec jak nauczycieli wynagradzac....lenie te...obiboki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...