Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Walczą z czasem i dziurami w DK 12. Mają czas do połowy grudnia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2019 r. o 16:09 Powrót do artykułu
To zaje... fajnie, bo będę zjeżdżał na święta do domu. Tylko ten termin mnie niepokoi. O ile znam życie, to będzie pewnie poślizg. Pytanie czy o kwartał, czy o pół roku? A może będą kary umowne? No i ten termin jest identyczny z tym z ukończenia remontu ul. Lubelskiej. A propos jak tam prace w mieście stołecznym powiatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem 8 listopada do Lublina ok. 14, akurat układali asfalt na południowej nitce. Organizacja ruchu bezmyślna i koszmarna. "Wahadło" długie i częściej puszczano ruch od strony Lublina, chociaż wcale nie był większy. Przejechanie odcinka od Chełma do Bezka zajęło mi 40 minut! Gdybym wiedział, że jest aż tak źle wybrałbym objazd. Przecież można było zrobić dla samochodów osobowych objazd, są co najmniej 3 drogi alternatywne w tym najkrótsza przez Stołpie, Henrysin, Bieniów, Krzywowolę i Lechówkę. I kierowcom i drogowcom byłoby lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...