Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał 3 promile. Zderzył się czołowo z volkswagenem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2017 r. o 11:13 Powrót do artykułu
"Pismaku", w pierwszym zdaniu poważny błąd. Ale nawet nie wiesz jaki. Konkurs dla czytelników. Kto znajdzie błąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" omijania stojącego pojazdu " - to nie jest błąd, bo omijać (poza wspomnianym pojazdem) mógł np. dziurę w jedni, albo stojącego rowerzystę, albo stojącego pieszego itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyliłem się - jednak było pomyłka. Powinno być: omijania pojazdu, albo przejeżdżania obok stojącego pojazdu - racja. To tak jak napisać: "cofnąć się do tyłu", albo "stać w miejscu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I sam popełniłem również błąd: podałem przykład z omijaniem roweru, a rower to również pojazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał 3 promile. Zderzył się czołowo z volkswagenem" JAK MAM 3 PROMILE TO WYCHODZĘ NA ULICE 1, 2,3..... I ZDERZAM SIĘ Z SAMOCHODAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...