Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto zezwala na to aby firmy z obcym kapitałem wydobywały nasze surowce to MY polacy, nasz region ma na tym korzystać ,podatki do Warszawy ,a u nas kilka miejsc pracy za marne pieniądze(Polska C)=tania siła robocza ,podobnie z bursztynem.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak lepiej żeby panowało bez robocie a dumna polska będzie bez robotna stuknie się w czoło lepiej żeby jechało do Niemiec Holandii i tam płacili podatki ? Żadna Polska firma nie podejmie się otworzenia kopalni na są dla nich rentowne dlatego zagraniczny kapitał chce tu inwestować bo mają ulgi a przy tym trochę ludzi znajdzie zatrudnienie aż tak bardzo źle ?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podburzania narodu ciąg dalszy? Rząd doskonale wie na czym stoi i jakie aspiracje powodują działaniami pro rozwojowymi. Na mapie kraju mamy kilka regionów ciekawych z punktu widzenia ekologicznej eksploatacji dóbr wspólnych! Czyżby KOD zapuścił korzenie również u nas na Lubelszczyźnie? Mieszkańcy powinni z większą uwagą przyglądać się rożnym prasowym "sensacjom" skierowanym przeciw naszej władzy, a szczególnie nowym włodarzom województwa. Na Lubelszczyźnie miejsc pracy nie brakuje. Naród we wspólnym froncie przeciwdziałania kapitalistycznym zakusom elementu obcego powinien stawiać wyższe wymagania wobec tych, którzy zatrudniają płacąc śmieszne, z punktu widzenia interesu narodowego, pensje. Mamy szanse wybić się na lidera Europy, a nasz region stać się dominującym wśród tych rozwijających się. Oczywiście należy w to wierzyć i wziąć się do monitorowania (z większą uwagą) rożnego elementu poniżającego i dyskredytującego nasz rząd wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą! Jedynie wzmożona czujność oraz bezkompromisowa walka z piątą kolumną kapitalistycznego świata pozwoli nam z optymizmem patrzyć w przyszłość ojczyzny i narodu opierającego swoje wartości o naukę Jana Pawła II. Polacy powinni wziąć sobie do serca przekaz patriotyczny szczególnie w obliczu zbliżających się wyborów uzupełniających! Stańmy się społecznikami i podpowiadajmy tym niewyedukowanym na kogo należy głosować, a ludzi działających na niekorzyść kraju należałoby notować i przyglądać się ich poczynaniom w życiu codziennym. To zwykli przestępcy i na pewno żyją z wyzysku nas samych, jak i sąsiadów. Wiedziecie, że jeżdżą nowym autem, kupują nowe meble, albo wyjeżdżają za granice? Zastanówcie się skąd na to wzięli i niech "fiskus" także o tym pomyśli .... To czystej wody KOD i inni sprzymierzeni z wrogami Polski!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak i samorzadowiec" Każdy zakład jest zawsze ubogaceniem regionu, kazdy na tym korzysta. Śląsk i inne regiony np. koło Beełchatowa czy Konina. Jeszcze parę lat temu te regiony były zacofane, brudne i brzydkie, dzisiaj jadac do Lichenia podziwiamy drogi, infrastrukturę, ilość hoteli a nawet na dawnych wyrobiskach znakomite ośrodki dla uprawiania sportu wodnego. Tak masz pan całkowitą rację, i nie jest pytaniem czy, tylko jak. By szkody były jak najmniejsze a pożytek jak największy. Liderem naszej części Eu już jesteśmy, prezydent Duda wraz z Orbanem czy słowackim prezydentem sa przyjaciółmi. Przypomnieć nalezy ze ta drogę co przechodzi Polska , Węgrzy przechodzili w 2013, też była komisja wenecka też grozono sankcjami i wtedy rząd PO wycofał się z ustalonych w grupie Wyszehgradzkiej ustaleń, przynoszac nam wstyd i osamotnienie. Dzisiaj nic takiego już nam nie grozi. Wracajac do węgla , sama eksploatacja to jeszcze za mało, musimy jako Polska zainwestować by te nasze bogactwo przynosiło nam zyski , wprowadzić technologię którą przecież Polacy mieliśmy na najwyższym światowym poziomie, to własnie koks ze Zdzieszowic potrzebował Mannesmann do produkcji stali najwyższej jakości potrzebnej przy budowie elektrowni atomowych. Mamy ogromny potencjał, który wreszcie może służyć całemu narodowi a nie tylko "kolesiom" i "pociotkom". Kraść to byle ...potrafi, coś stworzyć , coś zbudować tylko madry człowiek. Życzę sobie i innym by i ten region był takim gdzie się opłaca pracować i pozostawać , bo cóż po naszej lubelszczyźnie jak nam dzieci pouciekały, to do Warszawy jako "słoiki" to na śląsk jako "grole", czas by można było dla nas pracować.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie Krajani, w II RP w 19 lat ujednolicono miary, zlikwidowano analfabetyzm, ujednolicono walutę i wzmocniono ze była liczącym się środkiem platniczym w całej Europie. Wybudowano z malutkiej wioski nowoczesny port Gdynia, wybudowano 20 tys km dróg, 4 tys km koleji, wybudowano GOP, COP , mieliśmy fabryki swoich aut, motocykli, samolotów itd...Porównajcie to z latami PRL oraz pod rzadami SLD,PSL, PO....strach się bać co nas by dalej czekało. Teraz PiS musi wrócić do tych tradycji z II RP, bo dlaczego chwalą polskiego pracownika w niemczech, angli a w Polsce moze pracować w większości na smieciowych umowach a baran właściciel przypuszcza jego zapracowany geld na dziwkach w zachodnich hotelach? Dużo musi PiS zmienić, ale czytam i widzę ludzi z determinacją , patriotów coraz więcej , nawet w tym do niedawna opanowanym przez komunę i satanistów Internecie.  Ludzie musimy pomóc rzadowi i władzy, trwanie w "pociotkowym" maraźmie nic wam nie da. PSL cały cas był w rzadach co dla tego regionu zrobił? Napiszę!!! Z rolników na glebach pszenno buraczanych chieli matołki hotelarzy , właścicieli bud z frytkami zrobić, jako region turystyczny!!! Ocipieli czy co? Przykład Siennica Różana, piękny ma staw, mieli to korzystać wszyscy rolnicy, po podpisaniu i zrzeczeniu się działek "inwestor" z Zamościa zrobił sobie stawy dla wędkarzy. A gdzie turystyka, to pewnie mają ją okoliczni rolnicy uprawiać! To się nazywa "pociotkowość" no i PSL rzadzi dalej....Mój tata miał takie ludowe powiedzenie...."Czemuś głupi - boś biedny: Czemuś biedny- boś głupi". Pogońcie to bractwo do roboty a sami weźcie się za gospodarowanie. Bo nigdy nic u Was się nie zmieni.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia w moim regionie Wójt chciał otworzyć kopalnie piachu (zmienić plany zagospodarowania), to się kilka gamoni inspirowanych przez z frustrowaną Panią byłą radna gminy sympatyzująca z regionalnymi działaczami PIS nie zgodzili strasząc wójta sądami. Takich mamy działaczy z PIS
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podburzania narodu ciąg dalszy? Rząd doskonale wie na czym stoi i jakie aspiracje powodują działaniami pro rozwojowymi. Na mapie kraju mamy kilka regionów ciekawych z punktu widzenia ekologicznej eksploatacji dóbr wspólnych! Czyżby KOD zapuścił korzenie również u nas na Lubelszczyźnie? Mieszkańcy powinni z większą uwagą przyglądać się rożnym prasowym "sensacjom" skierowanym przeciw naszej władzy, a szczególnie nowym włodarzom województwa. Na Lubelszczyźnie miejsc pracy nie brakuje. Naród we wspólnym froncie przeciwdziałania kapitalistycznym zakusom elementu obcego powinien stawiać wyższe wymagania wobec tych, którzy zatrudniają płacąc śmieszne, z punktu widzenia interesu narodowego, pensje. Mamy szanse wybić się na lidera Europy, a nasz region stać się dominującym wśród tych rozwijających się. Oczywiście należy w to wierzyć i wziąć się do monitorowania (z większą uwagą) rożnego elementu poniżającego i dyskredytującego nasz rząd wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą! Jedynie wzmożona czujność oraz bezkompromisowa walka z piątą kolumną kapitalistycznego świata pozwoli nam z optymizmem patrzyć w przyszłość ojczyzny i narodu opierającego swoje wartości o naukę Jana Pawła II. Polacy powinni wziąć sobie do serca przekaz patriotyczny szczególnie w obliczu zbliżających się wyborów uzupełniających! Stańmy się społecznikami i podpowiadajmy tym niewyedukowanym na kogo należy głosować, a ludzi działających na niekorzyść kraju należałoby notować i przyglądać się ich poczynaniom w życiu codziennym. To zwykli przestępcy i na pewno żyją z wyzysku nas samych, jak i sąsiadów. Wiedziecie, że jeżdżą nowym autem, kupują nowe meble, albo wyjeżdżają za granice? Zastanówcie się skąd na to wzięli i niech "fiskus" także o tym pomyśli .... To czystej wody KOD i inni sprzymierzeni z wrogami Polski!
Na poczatku myslalem ze sie zbijasz ale to chyba na powaznie - bierz polowe tego mocarza bo za bardzo klepie, czy co tam zazywasz a i wyslij przelew do tadeusza.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytam niektóre komentarze słusznie napisane i skierowane pod właściwy adres patriotycznie ustosunkowanych ludzi. Czytam jednak i takie nienawistne. Zastanawiam się nad przyszłością ojczyzny, kiedy pozwalać się będzie na krytykowanie prawidłowych działań. mamy teraz czysto polski i oddany sprawie naprawy stosunków społeczno politycznych rząd, ale pozwalamy na bezwzględne ataki. Czy nie nastał już czas i pora, aby służby w sposób normalny zajęły się tymi wydrwiczami i reakcjonistami? Każdy Polak i patriota powinien tworzyć listy i informować władze o odszczepieńcach tak, aby rząd mógł właściwie ocenić, kto sprzyja moskiewsko berlińskiej koalicji zawłaszczania dóbr narodowych i opluwania członków rządu wraz z Panem Prezydetem Andrzejem Dudą. Naszym patriotycznym obowiązkiem jest zwalczać wszelkie, nawet najmniejsze, przejawy wrogości do ojczyzny łona ...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie podpisy pod budową drogi ekspresowej Dorohusk - Piaski i obwodnicy Chełma .
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wykminił Ustawę o obrocie ziemią aby ''ratować'' Polskość,a tu zbierają podpisy aby firma z Antypodów wydobywała nasze bogactwo WĘGIEL. Jeden podchmielony wśród trzeźwych powiedział ''coś wam się w głowach po....liło,może miał rację.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż zyski pójdą do Kangurowa. Czy to na pewno "dobra zmiana"?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto zezwala na to aby firmy z obcym kapitałem wydobywały nasze surowce to MY polacy, nasz region ma na tym korzystać ,podatki do Warszawy ,a u nas kilka miejsc pracy za marne pieniądze(Polska C)=tania siła robocza ,podobnie z bursztynem.
głupiś ty i dunyś ty.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wykminił Ustawę o obrocie ziemią aby ''ratować'' Polskość,a tu zbierają podpisy aby firma z Antypodów wydobywała nasze bogactwo WĘGIEL. Jeden podchmielony wśród trzeźwych powiedział ''coś wam się w głowach po....liło,może miał rację.
przedstawiciel ciemnogrodu się wypowiedzial, łoj aleś sie napocił.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 FEDRUJĄ! Jeden Grzesio jest od podpisów i manifestowania, drugi zaś zacny Grzesio od inwestycji blokowania. Lobby nienawidzące Chełma przy biurku pracuje  i wskazuje inwestorowi gminę w której wybuduje, bo o nazwę chodzi: ma być lubelski, nie chełmski, i kto rozważać umie, to wie kto tej ziemi szkodzi.                         >>>>>>> Morał: medialnie wciskają, co zrobić zamierzają, i gdy uporu nie ma - z lobbystami się dogadają, bo w interesach główną rolę finanse odgrywają no i tak jest, że poza kulisami decyzje zapadają! Chełmska Ziemia, to nie Lubelszczyzna Polaku, a kto tak uważa, jest głupkiem do KWADRATU!  
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedstawiciel ciemnogrodu się wypowiedzial, łoj aleś sie napocił.
Podpisuj i buduj,już zaczynaj-tylko dlaczego nikt nie zbiera podpisów jak powstaje inwestycja krajowa,a wówczas ślimaczki,robaczki,listeczki i płateczki blokują budowe na kilka lat lub radykalnie na ''amen'' Może trzeba''zejść z drzew''.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.