Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy: Szykują nam smród nie do zniesienia. Inwestor: To nie będzie fabryka śmierci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 12:20 Powrót do artykułu
GONIĆ te "biznesy" kilometry od zabudowań mieszkańców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak zawsze niezadowolony: nie ma pracy - zle, buduja zaklady dajace prace - zle, wszystko k... zle no chyba, ze dostanie w lape albo moze sie na czyms oblowic aaa to wtedy za sprawa stoi murem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w warszawie nie wypłacają polskim dzieciom 500+ bo wszystko przy uwłaszczają a u nas w ponurym świetlę wyświetlają wybranego Prezydenta aby dokopać PiS - owi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, polak I Patriota, nie siej propagandy jak Jaruzelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalarnia zwłok na nie,ekrany akustyczne na nie teraz wytwórnia asfaltu też nie.Czego wy ludki chcecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cementownia truje i to mieszkańcom nie przeszkadza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tutaj przyjechał , Zamość za mały ? Gonić to towarzystwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy użytkownik LC mieszka w okolicach gdzie miała być spalarnia zwłok (przypomnę pod oknami szpitala), czy ten sam LC wie jak wyglądają takie ekrany rozdzielające osiedle. A w zasadzie polecam zagłębić się w dokumenty dotyczące oceny środowiskowej. Może rzuci to troszkę więcej światła na temat tej fabryczki. Wystarczy, że przez osiedle przejedzie w ciągu  dnia około 60 samochodów transportujących produkty planowanej fabryki - czy Ceramiczna, Szpitalna i inne ulice osiedlowe są przygotowane na taką ilość około 30 tonowych samochodów? Czy ktoś stojący w obronie tej inwestycji zastanawiał się jak będą wypoczywać setki sąsiadujących działkowców? Czy glinianki dalej będą miejscem przyjemnej rekreacji? Czy wreszcie inwestor uwzględnił sąsiedztwo domów i przychodni. Wcześniej działająca firma nie produkowałą betonu na aż tak masową skalę więc nie można porównywać tych działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawajcie do Żmudzi z tym dostaniecie pozwolenie nawet na składowanie padliny przy przychodni czy przedszkolu... władzom to nie będzie przeszkadzało i nikt nie będzie miał prawa się nie zgodzić jak w przypadku wylewania śmierdzących i toksycznych odpadów z miejscowej gorzelni w strefie ochronnej ujęcia wody czy budowa nowego przekaźnika telefonicznego blisko zabudowań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chciałby mieszkać w sanatorium i jednocześnie mieć zakłady pracy dające zatrudnienie. Wszystkich wygonić, zostawić tylko emerytów. Będzie cicho, ekologicznie i dostatnio!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bedzie smrodu .... będzie BEZROBOCIE chamy !!:)):):)))))) buhahahahaha cebulandia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają rację, będzie śmierdzieć, jak w okół cementowni i zero zieleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mamy wrazenie, że ta czesc Chelma Rejowiecka, Ceramiczna to dalekie zacofanie, boja sie pracy, najlepiej siedziec i pic, jak to sie utarlo ceramiczna glinianki - masakra, ludzie ogarnijcie sie, nie macie zielonego pojecia o czym mowicie, to sa tereny przemyslowe, infirmacje o niejakim oddzialywaniu 3km otaczarni sa nieprawdziwe, ja bym juz dawno pieknym Paniom rozpowszechniajacym tego typu wiadomosci zalozyl sprawe na miejscu Inwestora, jak nie ten bedzie inny, wyprowadzcie sie jak Wam wszystko nie pasuje, durne i puste gadanie o truciu w dzisiejszych czasach, chelm najleliej zaorac, plytkie i zacofane myslenie, najlepiej by bylo drodzy Inwestirzy omijajcie ten Chelm, tu juz nie ma zycia, zostali sami starsi ludzie, mlodych nie ma bo co maja tu robic, przez takich ludzi jak Wy z Chelma uciekaja mlodzi, jak mozna protestowac przeciwko ekranom, pokecam literature, nie podoba Wam sie nic doslownie, dlaczego nie wnioskowaliscie o zmiane planu zagospodarowania tylko znecacie sie nad ludzi chcacymi cos cokolwiek w tym miescie zmienic...  Zbieranie podpisow chodzenie mącenie, jeszcze raz, zapukacie mile Panie do mych drzwi wezwe policje, a drogi Inwestorze jesli czytasz te komentarze choc mam nadziehe, ze nie bo to szkoda nerwow na to zacofanie, ale zaloz sprawe Paniom.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALA ŚMIECI Z CAŁEJ POLSKI W CEMENTOWNI i NIKT NIE CZUJE??? łącznie z władzami, smród okna nie otworzysz wieczorem jak wiatr wieje od Bugu. A śmierdzi na LUBELSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za inwestycja każdy by chciał mieć drogę asfaltowa do domu prawda co wy ludzie chcecie sami nie wiecie prezydent obiecał ściągać nowych inwestorów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sąsiadem firmy która chce inwestować w naszym mieście jestem za inwestycja i cieszę się ze prezydent miasta realizuje swoje wyborcze założenia. To my mieszkańcy miasta powinnismy pomagać takim inwestorom i prezydentowi ściągać takie firmy do naszego miasta Ludzie opanujcie się bo wstyd przynosicie całej Polsce byłem na zebraniu i co wyprawialiscie pośmiechowisko zrobiliście z siebie łącznie z przewodnicząca dzielnicy.Jesli jeszcze raz przyjdziecie do mojego domu to wygonie u nie rozwieszajcie plakatów po sklepach bo to jest śmieszne co robicie nawet u mojej teściowej byliście na hrubieszowskiej  i opowiadacze ze będzie śmierdzieć w głowach wam się przewraca może całe miasto zamknąć.Nie znam inwestora i nie wiem jaki to człowiek ale apeluje do prezydenta niech zrobi wszystko aby ta inwestycja była 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to wszystko co robi przewodnicząca osiedla i inni są na to paragrafy powinien inwestor założyć sprawę Jestem za inwestycja i za inwestorem który pokazuje wszystkim ze ma w sobie klasę nie pisze nie chodzi nie spotyka się z ludźmi bo wie ze nie ma z kim rozmawiać jestem za i popieram Piotra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zeby  inwestycja na ceramicznej powstala beda nowe miejsca pracy itd,asfaltownie mamy w strupinie  małym i nigdy nic nie czułem ze śmierdzi ,takze popieram  prezydenta i trzymam kciuki zeby doszlo do skutku powstania obiektu,pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w cementowni te smieci sa utylizowane w bardzo wysokich temperaturach, tam żaden związek nie ma szans przetrwać. Cementownie w całej europie wykorzystują paliwa alternatywne, to optymaly sposób. Smród to jest wtedy jak jakiś janusz kopci śmieciami w swoim piecyku domowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem ul Ceramicznej wspieram inwestora jest to Mlody chłopak który chce coś zrobić w naszym mieście. Mam nadzieje ze ci się uda trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...