Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mieszkańcy wściekli na firmę odbierającą śmieci. nowe wymogi ich za***yły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Mieszkańcy o ustawę się nie prosili pazerność nie zna granic. Jak wąska droga dać mniejszy samochód . a nie biadolić że niema dojazdu albo nie przystępować do przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma odbierająca odpady ma się stosować do specyfikacji zawartej w przetargu. Skoro nie ma tam zapisu o odbiorze z przed posesji tylko z drogi gminnej to wszystko w temacie, nikt nie będzie dokładał do interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie "dobrą zmianę" hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz, ktory czyta umowe po jej podpisaniu. Hahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to nie przerażające ale czemu jakpłacę za odbiór z pod posesji to mam nosić tak mówi ustawa której ja nie chcialem.Ale gmina to mi 0,1 zl nie podaruje nawet wyśle list za 3 zl .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...