Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister zatwierdza drogi. Powstanie S17 z Piask do Hrebennego i obwodnica Chełma

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2017 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Gdyby Donald za swojego panowania nie zabrał nam kasy to S17 i S19 już by były gotowe. To projekty pierwszego rzadu PiS-u (2005-2007). Pamiętajmy o tym w czasie wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poco dwie drogi budowac ,zrobic jedna miedzy krasnystawem a rejowcem rozgalezic na chełm i zamosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministrowi znakomicie wychodzą......zapowiedzi. Póki co, S17 od Kołbieli do Wa-way - wirtualna. Podobnie jak PoLudniowa Obwodnica Warszawy. O wschodniej nawet nie wspomnę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu robić dodatkową drogę do Rejowca. Wówczas droga wydlużyłaby się o min 10 km w każdym z kierunku... wystarczy policzyć, ile rocznie benzynki więcej się spali. Po drugie jak pozostaną alternatywne drogi krajowe, to mądrzy z nowoczesnej.PO mogą wymyśleć, że ten odcinek będzie płatną autostradą. Chociaż mam nadzieję, że po 8 latach łupienia Polakow już nikt w ich klamstwa nie uwierzy. Pytanko konkursowe: Co UW, PO spelniło ze swych obietnic wyborczych? Ja tylko widzialem przemielenie milionów zebranych glosów zębranych przed wyborami i żadnej spełnionej obietnicy z 4 zapytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bez sensu robić dodatkową drogę do Rejowca. Wówczas droga wydlużyłaby się o min 10 km w każdym z kierunku... wystarczy policzyć, ile rocznie benzynki więcej się spali. Po drugie jak pozostaną alternatywne drogi krajowe, to mądrzy z nowoczesnej.PO mogą wymyśleć, że ten odcinek będzie płatną autostradą. Chociaż mam nadzieję, że po 8 latach łupienia Polakow już nikt w ich klamstwa nie uwierzy. Pytanko konkursowe: Co UW, PO spelniło ze swych obietnic wyborczych? Ja tylko widzialem przemielenie milionów zebranych glosów zębranych przed wyborami i żadnej spełnionej obietnicy z 4 zapytań.
 zadna róznica i tak drogi beda szly nowym szlakiem a tak trzeba 2 budować zamiast jednej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytyczyć nowy szlak, a poszerzyć istniejące to spora różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się, by drogi lokalne od Piask w kierunku S17 (Lublin-Kraśnik) poprawiono. Bo o południowej obwodnicy w Lublinie to będziemy latami marzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...